Jak to działa

ARK: Survival Evolved (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis ARK: Survival Evolved (B2P)

ARK Survival Evolved jest grą akcji, która przeniesie Cię w odległe czasy prehistorii, w których człowiek był jedynie śmiesznym stworzeniem wobec całego ogromu majestatycznej fauny. Jako osamotniony, głodny i zmarznięty rozbitek na mistycznej wyspie ARK, będziesz musiał użyć swojego sprytu i innych istotnych umiejętności, aby okiełznać, ujeżdżać lub zabijać potężne dinozaury i inne pierwotne stworzenia, które przemierzają ląd.

W ARK Survival Evolved staniesz przed wyzwaniem stworzenia własnej osady, która pozwoli Ci przeżyć w tych ciężkich dla gatunku ludzkiego czasach. Wzniesione konstrukcje i schronienie zapewnią Ci przetrwanie przed nieokiełznanymi żywiołami, a prace wykonywane na terenie gospodarstwa – rolnictwo, odkrywanie nowych technologii, wytwórstwo różnorakich przedmiotów, czy łowy – pomogą Ci nie tylko przeżyć w tej strategicznej grze online, ale także dobrać się w drużyny z innymi graczami, aby zdominować wyspę, a w przyszłości być może nawet z niej uciec.

ARK Survival Evolved to ponad 100 różnych gatunków bestii, większość z których możesz okiełznać, aby służyły Ci wiernie w Twoich podbojach. Zwierzęta zdobywają też doświadczenie w miarę upływu czasu, dzięki czemu mogą poruszać się szybciej i uderzać ze zwiększoną siłą.

Podróżuj Pteranodonem nad ośnieżonymi górami, przemierzaj zielone dżungle wraz z tabunem Raptorów, siej spustoszenie w bazach swoich wrogów na grzbiecie ogromnego Brontozaura lub goń za zwierzyną wraz ze wściekłym Tyranozaurem. Jesteś w końcu częścią dynamicznego ekosystemu, cyklu życia i śmierci z realistycznym systemem surwiwalowym, w którym drapieżnik goni ofiarę, a Ty jesteś jednym z wielu stworzeń, które walczy przeżycie i dominację.

Gotowy na podróż w zamierzchłe czasy? Pobierz ARK Survival Evolved już dziś!

pełny opis gry
Screeny
ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot1 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot2 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot3 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot4 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot5 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot6 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot7 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot8
Video

ARK: Survival Evolved (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
 • 8 GB
 • NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB
 • 60 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat