Jak to działa
ARK: Survival Evolved (B2P)

ARK: Survival Evolved (B2P)

ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 (ocen: 6)
Graj Wymień walutę
Opis

ARK Survival Evolved jest grą strategiczną, która przeniesie Cię w odległe czasy prehistorii, w których człowiek był jedynie śmiesznym stworzeniem wobec całego ogromu majestatycznej fauny. Jako osamotniony, głodny i zmarznięty rozbitek na mistycznej wyspie ARK, będziesz musiał użyć swojego sprytu i innych istotnych umiejętności, aby okiełznać, ujeżdżać lub zabijać potężne dinozaury i inne pierwotne stworzenia, które przemierzają ląd.

W ARK Survival Evolved staniesz przed wyzwaniem stworzenia własnej osady, która pozwoli Ci przeżyć w tych ciężkich dla gatunku ludzkiego czasach. Wzniesione konstrukcje i schronienie zapewnią Ci przetrwanie przed nieokiełznanymi żywiołami, a prace wykonywane na terenie gospodarstwa – rolnictwo, odkrywanie nowych technologii, wytwórstwo różnorakich przedmiotów, czy łowy – pomogą Ci nie tylko przeżyć w tej strategicznej grze online, ale także dobrać się w drużyny z innymi graczami, aby zdominować wyspę, a w przyszłości być może nawet z niej uciec.

ARK Survival Evolved to ponad 100 różnych gatunków bestii, większość z których możesz okiełznać, aby służyły Ci wiernie w Twoich podbojach. Zwierzęta zdobywają też doświadczenie w miarę upływu czasu, dzięki czemu mogą poruszać się szybciej i uderzać ze zwiększoną siłą.

Podróżuj Pteranodonem nad ośnieżonymi górami, przemierzaj zielone dżungle wraz z tabunem Raptorów, siej spustoszenie w bazach swoich wrogów na grzbiecie ogromnego Brontozaura lub goń za zwierzyną wraz ze wściekłym Tyranozaurem. Jesteś w końcu częścią dynamicznego ekosystemu, cyklu życia i śmierci z realistycznym systemem surwiwalowym, w którym drapieżnik goni ofiarę, a Ty jesteś jednym z wielu stworzeń, które walczy przeżycie i dominację.

Gotowy na podróż w zamierzchłe czasy? Pobierz ARK Survival Evolved już dziś!

pełny opis gry
Screeny
ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot1 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot2 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot3 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot4 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot5 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot6 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot7 ARK: Survival Evolved (B2P) screenshot8
Video
Podobne gry