Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 435 0
15.08.2017

Czego wyobraźnia zapragnie

Garry'S Mod- Gra wydana w 2004 roku wydana przez Valve a opracowana pod skrzydłami "Facepunch Studios". W grze nie ma ogarniczeń, tworzymy ją sami. Gra oferuje nam zabawe na silniku Source. W niej natomiast pojawia się cały asortyment broni z gry "Half Life 2". Dalej Ci mało? To nie problem do gry możemy dodać własne bronie, tekstury, i co najlepsze własnych bohaterów. W tym właśnie "starym" produkcie możemy odnaleźć tone zabawy. Co jeżeli po wielu godzinach nasze własne produkcje nas nie zadowalają ? Z tym również nie ma problemu. W grze bezproblemowo możemy skorzystać z map stworzonych przez innych graczy. Od wyścigów na tęczowych jednorożcach bo straszne i klimatyczne horrory. Moim zdaniem, jeżeli w Twojej głowie pojawią się mnóstwo pomysłów jak stworzyć coś swojego, coś własnego i niesamowitego to ta gra jest idealna dla Ciebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze znajduje się tak zwany tryb piaskownicy, który przeznaczony jest zarówno dla jednego jak i wielu graczy. Ta druga opcja dostarcza nam najwięcej możliwości. Daje dostęp to emocjonujących wyzwań poprzez internet czy też sieć LAN. Oczywiście jak po wstępie się domyśliłeś, wyznaczniki takie jak zadania i zasady tworzymy tylko i wyłącznie my. W Garry's Mod odnajdziemy tryby podobne do Counter Strike, poprzez Left 4 Dead aż po bitwach morskich włącznie.

Myślisz że tak rożnorodna gra wymaga nieziemskiego sprzętu ? Nic bardziej mylnego. Rekomendowane parametry komputera to : Procesor Pentium III 1,7 GHz; 512 MB RAM; Karta grafiki 64MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza); 150 MB HDD (Pamięci na dysku twardym). Nic tylko zakupić gre (np. poprzez serwis STEAM) i rozpocząć własną przygode w nieznane.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz pomówmy troche o fizyce w tej grze. Za fizyke w tej grze odpowiedzialny jest Havok, niech nie ździwi Cię nazwa od maja 2013 roku firmę tę przejął ogromny producent- Microsoft. Na co pozwala nam on w grze ? Pozwala nam na mase rzeczy od ustawiania czegokolwiek zapragniemy w dowolnym miejscu w przestrzeni po zabawe mimiką postaci w grze. W trakcie "budowy" poziomów używamy słynnego gravity gun'a z half life. Pozwala on nam ma przetestowanie przeróżnych pomysłów. Praktycznie wszystko co uda nam się nim podnieść możemy też i "wystrzelić" używając drugiego przycisku myszy. Czy to będzie toster, parasolka czy może ogromna piła to tylko i wyłącznie Twój wybór. Moim zdaniem, fizytka w tej grze nie odstaje od reszty uwzględniając rok w którym została wydana.Na koniec mam zamiar dodać. Jeżeli nigdy nie udało Ci się zagrać w Garry'S Moda musisz koniecznie to zrobić i przekonać się na własnej skórze jaka to super zabawa.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ZaronySS

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
2

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

League of Legends Poradnik do postaci: Nami

Poradnik BananowaBestia
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
7

World of Tanks Historia i informacje o niszczycielu czołgów Object 263.

Poradnik JestemKacper
8

DOTA 2 Pancerz i jego znaczenie w grze

Poradnik Zwyrolek
9

Total War Arena Strategia niemal doskonała

Recenzja Kapcio
10

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
Discord