Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 430 0
14.04.2020

Jak najszybciej wbijać dychy?

World of Tanks to gra, w której bez przerwy zdobywamy doświadczenie i nowe maszyny. Jednak zdobycie X poziomu czołgu nie jest takie łatwe jak się wydaje. Może to zająć wiele godzin gry. Dlatego podejmujemy różne działania, które przyśpieszą ten proces.

Warto zacząć od tego, że najlepiej robić kilka dych na raz. Gdy gramy jednym czołgiem i zostaniemy zniszczeni, to zamiast tracić czas czekając na koniec bitwy, to zaczynamy kolejną drugim czołgiem. Nie należy jednak grać zbyt wieloma czołgami. W przypadku gdy będziemy wbijali np. 8 linii, zajmie nam to więcej czasu niż gdybyśmy walczyli jednym czołgiem. Zalecam wbijanie od 2 do 3 linii na raz.

Jeśli jesteś początkującym graczem odradzam ci wbijanie takich linii jak np. T110E4, M48 Patton czy Rheinmetall Panzerwagen. Czołgi, którymi będziesz zmuszony grać w drodze do X będą cie doprowadzały do szaleństwa lub sama dyszka będzie tak słaba, że po tych godzinach starań zdecydujesz się ją sprzedać i nigdy więc nią nie grać. Zamiast tego polecam takie linie jak IS-7, Obj. 277 lub 60TP Lewandowskiego.

Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj

Teraz przejdźmy do różnego rodzaju wspomagaczy, dzięki którym będziemy mogli szybko wbić X

1. Rezerwy osobiste: Jeśli grasz trochę dłużej niż dwa tygodnie, to z pewnością masz ich od groma. Dzięki tym rezerwom masz bonusy do szkolenia załogi, wolnego doświadczenia, doświadczenia bitewnego oraz do kredytów. Możesz zyskać od 10% do nawet 300% więcej kredytów, doświadczenia itd. za bitwę. Rezerwy możesz zdobyć za wykonywanie misji lub kupić za złoto w sklepie.

2. Rezerwy klanowe: Jeśli jeszcze nie masz klanu, to czym prędzej znajdź jakiś aktywny klan, który regularnie bierze udział w potyczkach klanowych i jest w stanie zapewnić ci bonusy w postaci rezerw. Rezerwy klanowe nie różnią się niczym od osobistych poza tym, że włącza je dowódca klanu, a ich stan można sprawdzić w twierdzy klanu.

3. Konto premium: Z kontem premium czołgi wbija się dwa razy szybciej. Daje nam ono +50% doświadczenia bitewnego, +50% więcej kredytów za bitwę, zasoby rezerwowe, dzienne misje premium, możliwość zbanowania mapy oraz premie plutonową do kredytów. Konto premium możemy kupić za złoto, za pieniądze lub zdobyć za darmo podczas wydarzeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj

4. Czołg premium: Podczas wbijania X spotka cię taki problem, że nie będzie cie stać na czołg. W tym mogą ci pomóc czołgi premium. Te pojazdy posiadają bonus do zarabiania, który znacząco przyśpiesza zdobywanie kredytów. Czołgi premium możesz kupić za złoto, za pieniądze, za obligacje, zdobyć za darmo podczas wydarzeń lub za program rekrutacyjny. Polecam takie czołgi jak Defender/Obj. 252U, Progetto 46, Strv S1.

5. Gra w plutonie: Z pewnością lepiej jest grać z kimś niż w pojedynkę. Między innymi ze względu na to, że podczas gry w plutonie otrzymujemy bonus w postaci +15% do doświadczenia bitewnego. Oprócz tego grając plutony będziesz więcej wygrywał, niszcząc przeciwników z pomocnikiem u boku kadłuba :).


Dobrym sposobem na zarabianie kredytów jest wydarzenie Linia Frontu. Bitwy mają miejsce na wielkiej mapie podzielonej na 7 sektorów. Jedna bitwa trwa około 20 minut i bierze w niej udział 60 graczy (po 30 na drużynę). Do bitwy można wejść tylko pojazdami VIII poziomu Celem gry jest zniszczenie bunkrów jeśli jesteś w drużynie atakującej lub ich obrona jeśli jesteś w drużynie broniącej. Sam średnio robię 200k kredytów na bitwę, a nie raz widziałem jak ktoś zdobył 1mln kredytów w czasie jednej bitwy. Aby osiągać takie sumy musisz robić dużo uszkodzeń, zajmować lub dekapować bazę i zdobywać generała. Jeśli masz mało hp lepiej cofnij się i napraw swój pojazd, zamiast ginąć i czekać na nową maszynę.


To cała moja wiedza na ten temat. Mam nadzieję, że ci pomogłem. Możliwe, że zapomniałem, bądź nie wiedziałem o jakimś sposobie, dlatego polecam poczytać o tym na stronie WG

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Krissrox

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

War Robots War Robots - bronie waga średnia

Poradnik BananekEw
4

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
5

Transformice Jak szybko zebrać serki?

Poradnik Dziadek_Wiesia
6

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
7

League of Legends Moje wrażenia z gry League of Legends

Recenzja marcin072
8

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
9

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
10

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
Chat