Jak to działa
Przejdź do gry SAO's Legend
SAO's Legend
5.0 0 139 0
20.12.2018

Śmiertelna Rozgrywka

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest postawić swoje życie na szali by móc wydostać się z gry, którą pokochałeś? Jesteś fanem anime, oraz przygód postawionych przez SAO? Ta gra jest dla Ciebie.
Podczas rozgrywki wcielamy się w postać Kirtio, który pokochał świat gier, zwłaszcza tych, które odbywają się w wirtualnej rzeczywistości. Pomaga mu to zapomnieć o jego problemach, jest to dla niego ucieczką od świata rzeczywistego, dlatego tak bardzo to kocha. W trakcie rozgrywki będziemy nieco poznawać historię tego chłopca, oraz zobaczymy z jakimi problemami w trakcie swoich gier musiał się zmierzyć by opuścić swój ukochany wirtualny świat. Gra umożliwi nam poznanie jego przyjaciół, oraz odrobiny historii, którą została zapisana w anime SAO.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Podczas gry spotykać będziemy przeróżnych przeciwników, mocniejszych i słabszych. Za których tak jak Kirito otrzymamy doświadczenie, nowy ekwipunek oraz walutę obowiązującą w grze.
Wraz z rozwojem postaci odblokowujemy nowe opcje rozgrywki takie jak posiadanie domu, dziewczyny i wiele innych.
System walki w grze jest bardzo prosty, co umożliwia miłą, odprężającą i mało wymagającą rozgrywkę, która pozwoli nam się odstresować, odpocząć zanurzając się w wirtualnym świecie naszego bohatera. Kirito atakuje swojego przeciwnika za pomocą poznanych przez nas wcześniej umiejętności. W zależności od tego jak będziemy chcieli przeprowadzić rozgrywkę możemy zdecydować się na bardzo wygodne auto ataki, lub weźmiemy sprawę w swoje ręce i sami poprowadzimy naszego bohatera do zwycięstwa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Podsumowując, jeżeli jesteś głodnym przygód naszego słynnego czarnego rycerza- Kirito, chciałbyś zobaczyć jak radził sobie podczas swojej rozgrywki- ta gra jest dla Ciebie.
Jesteśmy w stanie grając w grę poznać część przebiegu anime, które zabiera nas w świat gry w bardzo ciekawy sposób. Jeżeli jeszcze nie obejrzałeś anime a jesteś bardzo ciekawy nowych technologii, których w przyszłości możemy używać. Musisz nadrobić zaległości w tej grze, nie pokazuje wszystkich aspektów zawartych w anime, ale daje namiastkę tego co zostało w nim zawarte.
Rozgrywka w przeciwieństwie do anime nie stawia na pracę zespołową, co umożliwi Ci przejście przez niebezpieczny świat Kirito samemu, lecz nie musi tak być. Możesz zaprosić do rozgrywki swojego przyjaciela jak zrobił to nasz główny bohater. Więc nie trać czasu i dołącz do nas, czekamy!
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
6

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
9

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
10

Vikings: War of Clans Gra pod poziom - na bananki.

Poradnik Qilman
Chat