Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 1718 0
30.09.2017

3 najlepsze gry według Diaza!

Cześć, ja jestem Felipe Diaz i w tym artykule chciałbym przedstawić Wam 10 gier, które uważam za najlepsze. Gry będą różne, tak naprawdę od czasów kiedy po raz pierwszy zacząłem odpalać jakieś darmowe gry, aż do czasów teraźniejszych. Jeżeli recenzja Wam się spodoba, to zrobię poradnik z najtrudniejszych gier, w jakie grałem. Zacznijmy może od gry, która jest dosyć stara, myślę tutaj o Mad Cars. Ten tytuł zakupiłem za dzieciaka i to w jakiejś gazetce w kiosku. Dla tych, którzy nie wiedzą o co w tym chodzi, to już po samej nazwie można się spodziewać, że gra opiera się na wyścigach, rozwalaniu i eliminowaniu przeciwników. Dlaczego ta gra znajduje się na pierwszym miejscu? Mam do niej wielki sentyment, a przede wszystkim lubię gry, w których gracz sam może decydować o tym co kupi, co ulepszy i z czym dalej będzie grał. Szczerze mówiąc do tej pory zdarza mi się w nią pograć, a dość fajnym atutem jest tryb multiplayer czyli wcale nie musimy grać samemu, a np. z kolegą. Wtedy gra staje się ciekawsza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na drugim miejscu mam dla Was gry z serii Gothic. Ta seria jest szczególnie dla graczy, którzy preferują gry fabularne. Myślę, że tutaj nie muszę dużo się rozpisywać, bo ten tytuł jest bardzo dobrze znany. W grze przede wszystkim chodzi o to, że wcielamy się w postać Bezimiennego i to nim właśnie wykonujemy zadania. Ciężko jest mi tutaj wytłumaczyć o co konkretnie chodzi, bo tak naprawdę każda część tej serii opiera się na trochę innym celu, a zarazem fabuła jest cały czas w jakimś stopniu kontynuowana. Dlaczego ta gra jest tak ważna i znalazła się na mojej liście? Przede wszystkim dlatego, że jeszcze nigdy nie spotkałem się z grą, która potrafiła mnie tak wciągnąć. Fabuła jest na tyle interesująca, że odchodząc od komputera planujesz już kolejne podejście do niego i wrócenie do świata Bezimiennego. Gra serio warta uwagi, a żeby gracz mógł poznać całą przygodę polecam przejść wszystkie 4 części.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnią grą, którą mam zamiar Wam przedstawić jest Dego. Znowu wracamy do gier, który nie grzeszą swą grafiką, a mimo tego pokazują, że takie gry wcale nie są gorsze od tych najnowszych tytułów. W grze wcielamy się w jedną z kilku profesji i tutaj nie chce Was oszukać, bo jest ich sporo, a ja wszystkich już nie pamiętam. Naszym celem jest pokonywanie poszczególnych dugeonów i zabijanie tam bosów. Fajne jest to, że możemy zdobywać sobie ekwipunek albo go kupować. Też taka luźna opcja i daje w pewnym stopniu wolną rękę graczowi. Dodatkowym atutem jest gra w multiplayer, ale nie przez internet, ale przy jednym komputerze. I teraz wyobraźcie sobie jak grać w 4 osoby przy jednej klawiaturze. W grze ważną kwestią jest wbijanie doświadczenia przez postać. Maksymalny poziom jaki możemy osiągnąć to 200 i powiem Wam szczerze, że łatwo nie jest. Gra bardzo ciekawa, a przede wszystkim dla graczy, którzy kochają RPG.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Felipe Diaz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
3

Najlepsze gry z serii " Dragon ball "

Recenzja marcin072
4

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
5

World of Warships Recenzja Aoby czyli japońskiego krążownika poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
6

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
7

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
8

CSGO Prime (B2P) Crouch Jump Bug i afera podczas Majora.

Poradnik lynnSSky
9

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
10

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat