Jak to działa
Przejdź do gry Wartime
Wartime
5.0 1 685 0
13.01.2022

Wartime najlepszą grą wojenną-animowaną?

Gra Wartime, przypuszczam że choć raz podeszła wam pod ręce. I wcale bym się nie zdziwiła gdybyście mieli ochotę zanurzyć się w wojenny klimat, zarysowany animowaną teksturą. Sama grafika przyjaźnie zachęca do podjęcia wyzwania pokonania największych wrogów na naszej mapie. Zadań i misji jest ogrom, a czas jaki na nie poświęcimy nie pójdzie na marne. Z każdym osiągnięciem i zaliczonymi zadaniami przyjdzie nam się zmierzyć z coraz to większymi wyzwaniami. I właśnie taka jest zasługa tej gry. Tworząc coraz większe armie naszych wojsk lądowych, powietrznych jak i wodnych, jesteśmy w stanie pokonać każdego jeśli tylko odpowiednio ulepszymy nasze możliwości i zasoby. Do pokonania jest wiele wojsk, armii, a także składów o podobnych poziomach, i tylko od nas jest to zależne czy pozwolimy na wtargnięcie wrogów na nasze terytorium. Z każdą wygraną powiększamy je, zdobywając przy tym więcej miejsca na rozwijanie naszych coraz to większych armii wojskowych na naszym terenie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

A na czym konkretnie polega ta gra? Niejaki Mroczny Gubernator, chce spalić niemalże cały świat, stając się niepokonany w cieniu wojny. Jeżeli my, i cała armia nie zdołamy go pokonać, możemy ponieść katastrofalne i nieodwracalne skutki. Zsyłając wszystkie nasze siły zbrojne, musimy obronić swoje terytorium, i sprawić by spokój na świecie pozostał na zawsze. W jaki sposób tego dokonać? Niby łatwo, ale jednak wysiłkiem zdziałamy znaczni więcej. Łącząc oddziały wojskowe takie jak marynarka wojenna o charakterze lądowym, powietrznym oraz wodnym. Dzięki nim, powiększamy swoje zasoby, ale jak i również liczbę amunicji, i wartości potrzebnej do wygranej. A dołączając do różnego rodzaju sojuszy, jesteśmy w stanie stawić czoła nawet największym wrogom! Odpowiadając swoim własnym atakiem, jesteśmy w stanie wyprzeć wroga zdwojoną siłą na zawsze! Bez armii jednak także jesteśmy w stanie coś zdziałać. Posiadając dużą ilość generałów, możemy tworzyć coraz większe ich podboje!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Okey, wszystko brzmi ekstra fascynująco, ale tak właściwie, to dla kogo jest taka gra? Dla każdego co lubi takie klimaty, i poczuć nutkę rywalizacji. Gra ta z pewnością przypadnie do gustu tym starszym jak i młodszym graczom, bez względu na to ile mają lat. Strategia gry nie jest aż tak strasznie wymagająca, jaka wydaje się w teorii. Uzbrajając się w cierpliwość możemy sami stworzyć naprawdę niesamowite niepokonane wojska pełne satysfakcjonujących przygód, przy których najemy się pełno satysfakcji. Gra nauczy nas nie tylko sprawiedliwej rywalizacji ale także współpracy, tworząc większe zespoły do coraz to większych zapotrzebowań! W takim razie skoro gra jest taka super, to gdzie możemy w nią zagrać? Pełny opis gry i zadania znajdziemy na stronie www.bananki.pl, a zagrać możemy w osobnej przeglądarce, przez co nie zajmujemy miejsca pobierając ją z marszu! Wystarczy się zarejestrować, i proszę bardzo! Serdecznie polegam tę grę, a was gorąco zachęcam do wypróbowania platformy www.bananki.pl!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
3

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
4

Dead by Daylight - poradnik

Poradnik SamurajKarol
5

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
6

Gacha Life Gacha Life - Jak robić dobre postacie?

Poradnik EmpiL
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
8

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
9

Speedway Manager Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Recenzja xKamileK3
10

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
Chat