Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 3 4254 0
23.01.2021

Sivir - poradnik League of Legends

Sivir to postać ADC, jest grana tylko na dolnej alei. Jej największym atutem jest możliwość zadawania dużych obrażeń obszarowych z jej Q (Boomerang Blade) oraz W (Ricochet). Dzięki tym umiejętnością jest świetna w czyszczeniu lini oraz walkach drużynowych. Jest bardzo prosta, nie dysponuje skomplikowanymi umiejętnościami, jednak wymaga podstawowej wiedzy jak grać ADC oraz dobrego pozycjonowania. Jej R (On The Hunt) jest bardzo przydatne w walkach, zapewnia wszystkim sojusznikom i stworom wokół niej duży bonus do poruszania się, dzięki czemu Sivir może rozpoczynać walki z nienacka lub też szybko wymknąć się z pola bitwy. Dodatkowo jej E (Spell Shield) jak sama nazwa wskazuje blokuje każdą umiejętność która uderzyła by Sivir przez kilka następnych sekund po użyciu, dodatkowo gdy uda nam się coś zablokować otrzymujemy zwrot many z lekkim bonusem. Biernie ta umiejętność daje również prędkość ataku.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Sivir bardzo dobrze się skaluje, jednak jej początkowe fazy gry nie należą do najlepszych. Jej obrażenia stają się zauważalne dopiero, kiedy posiada jeden lub dwa przedmioty. Nie dysponuje również żadnymi mobilnymi umiejętnościami oprócz swojej R przez co jest podatna na wyłapywanie. Jak każdego ADC, łatwo ją zabić, oprócz swojej tarczy z E nie dysponuje żadną większą obroną.Runy


Głównym drzewkiem będzie Precise. Lethal Tempo najlepiej sprawdzi się na Sivir, ponieważ przy początku walki znacząca przyśpiesza naszą szybkość ataku, wtedy możemy użyć naszego W, i zadawać obrażenia praktycznie wszystkim innym pobliskim celom. Alternatywnie można wybrać Fleet Footwork który zapewni lepszą przeżywalność na linii, w początkowej i środkowej fazie gry. Triumph to już standardowy wybór na większość ADC, jest bardzo przydatny gdyż po zabójstwie lub asyscie wraca 12% brakującego zdrowia.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Legend: Bloodline zapewnia dodatkową kradzież życia, statystyki której najbardziej będzie brakować w naszych buildach, i której nigdy za wiele. Coup de Grace pozwoli lepiej sobie radzić z przeciwnikami, którzy mają mniej niż połowę zdrowia.


Drugim drzewkiem będzie Sorcery. Nimbus Cloak zapewnia ekstra przeżywalność, po użyciu czaru przywoływacza dostajemy duży bonus do prędkości ruchu przez co ciężko nas dogonić. Na koniec Gathering Storm który co dziesięć minut będzie dodawał do naszych statystyk bonusowe punkty obrażeń na stałe.


Przedmioty


Najlepszymi statystykami na których trzeba się skupić to critical hit oraz attack speed. W naszym buildzie nie powinno zabraknąć Infinity Edge, Rapid Firecannon, Essence Reavera który zawsze kupujemy na pierwszy item, oraz Bloodthristera.

5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
2

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
3

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
5

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
6

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
7

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
8

World of Tanks Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Recenzja Sewciioo0022
9

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
10

czy gry z ps4 działają na ps5

Poradnik Duman1222
Chat