Jak to działa
5.0 1 3554 0
14.06.2018

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Witam. Zauważam często, jak wielu graczy chcąc szybko osiągnąć sukces w jackpot clicker próbują hackować lub błagać o skiny. Dzisiaj za prezentuje wam 100% legalny i działający sposób jak w 1-2 tygodnie zarobić pierwszy milion!
1. Pamiętaj o wpisaniu kodów jakie dają twórcy! Dzięki nim można dostać naprawdę mocnego "kopa" na start. Parę przykładowych kodów:
SC1K
SC2K
SC5K
SC10K
SC17K
SC67K
93KSC
OZ1Y
Co robić po wpisaniu kodów?
Po wpisaniu kodów warto otworzyć skrzynkę "Umbrella" parę razy (do czasu aż dropnie Pika Knives , lub inna skrzynka z dużą szansą na kosę)
Po zdobyciu kosy, zakładamy ją jako broń i kupujemy lodówkę (lodówka daje itemy po których możemy szybko zbierać SC) także wartą ją ulepszyć najwyżej jak się da.
Jeżeli nie posiadamy pieniędzy na inne dodatki które przyśpieszają zbieranie SC, polecam grać w Flappy Doge (minigrę umieszczoną w Jackpot Clikerze), gdyż za nią możemy dostać skrzydła nietoperza (wioczne na zdjęciu powyżej) lub skrzydła smoka, które dodają trochę więcej clicków.
Jeżeli mamy przygotowany zestaw do zbierania SC, to wybieramy po jednym itemie z lodówki i zaczynamy klikać w głowę psa.
Jeżeli skończy nam się zapas lodówki, polecam wyłączyć Wi-Fi (lub transfer komórkowy) , zmienić datę w telefonie (na następny dzień) . Po wejściu do gry zauważymy komunikat, że lodówka została napełniona. Po zobaczeniu powiadomienia, powracamy do lodówki, wybieramy danie lub napój i zaczynamy klikać. Po uzbieraniu ok. 200 tys. Przechodzimy do skrzynek.
Najbardziej opłacalna jest skrzynia Hardened, gdyż otwierana po 5 razy może dać rezultaty. Z początku staramy się sprzedawać wszystkie itemy, po zebraniu 600-800k. Zacznijmy magazynować droższe kosy, które później będziemy próbować Upgradować. Jeżeli uda Ci się zdobyć lepszą kosę niż aktualnie posiadasz, wybierz ją jako główną broń, a tamtą sprzedaj. Jeżeli zupgradujesz rękawiczki, ubierz je.
Natomiast jeżeli zupgradujesz broń na naklejkę, zachowaj ją! Dlatego że, jak byś dropnął lub zupgradował broń na np. M4A4 Howl lub AWP Dragon Lore. To będziesz mógł/mogła nakleić ją na tą broń. Jeżeli będziesz powtarzał wiele razy otwieranie skrzynek (nie będziesz musiał/musiała w kółko upgradować) to ukarze Ci się rezultat! Z początku będzie bardzo wolno, a później możesz nawet mieć +10mln. !
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HXGames

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
8

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
9

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
10

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
Chat