Jak to działa
5.0 3 2178 0
08.06.2018

Gry na komputer - jak stały się tak popularne?

Przed rozpoczęciem artykułu chcę powiedzieć że zdjęcia użyte w tym artykule nie są stworzone przez mnie.


Witam. W tym artykule powiem: jakie są najpopularniejsze gry, i jak zyskały popularność?
Wszyscy się ze mną zgodzą, że aktualnie bardzo popularna jest gra Roblox. Zawiera ona miliony możliwości, i wszystkie są tworzone przez graczy. Gra ta jest także od dawnych czasów, i to jest jeden z powodów dzięki którym ma tyle graczy. Roblox został stworzony w roku 2004 i mamy go do dziś. A teraz postaram się odpowiedzieć na drugie pytanie: Jak ta gra zyskała popularność?
Jednym z powodów jest to, że w aktualnie tworząc tryby mamy wiele możliwości. Możemy tworzyć do gier wspaniałe modele, bo grafika może być w Roblox bardzo dobra. Poza tym, jeżeli umiesz programować, to modele które zbudujesz możesz odpowiednio zaprogramować i proszę: masz idealną grę w której możesz podziwiać budowle, i coś z nimi robić.
Poza tym, sterowanie jest łatwe w obsłudze. Często do trybów/serwerów na Roblox są brane motywy z prawdziwego życia np. w JailBreak mamy motyw więzienny. Musimy uciec z więzienia i rabować jubiler bank itp. za co dostajemy kasę którą możemy wymieniać na różne rzeczy.
Drugą także bardzo popularną grą jest Fortnite . Chociaż na początku grafika była słaba, rozgrywka nie najlepsza, to aktualnie wszystko jest inaczej. Grafika jest teraz jak marzenie, a rozgrywka zaawansowana! Ogółem, w grze chodzi o to, że lecisz bojowym busem, lądujesz gdzieś, szukasz broni i walczysz z innymi. Dlaczego ta gra zyskała tak szybko popularność? W tych czasach bardzo popularne są gry w których walczy się z innymi. Ale grafika z Fortnite, też dodaje grze że tak powiem "punkty najlepszych gier" XD . Ale naprawdę, sama rozgrywka jest bardzo ciekawa i ostatnia fabuła z uderzeniem meteoryta - SUPER. Tutaj właśnie opisałem tryb Battle Royale, ale Fortnite ma także drugi, wspaniały pełen akcji tryb, ratowanie świata! Świat został opanowany przez potwory, więc ty i inni którzy przeżyli musicie ocalić świat. Ten opis chyba jasno mówi, że Fortnite jest ciekawy.
Trzecią, ostatnią w tym artykule grą, która jest popularna i ciekawa, to Five Nights at Freddy`s (12+) . Mrożąca krew w żyłach gra horror, która jest tak popularna, ponieważ ma wspaniałą, dobrze przemyślaną, ciekawą fabułę! Motyw z animatronikami które atakują cię, jest genialny i oryginalny! Sam wygląd, grafika biura, animatroników oraz mini gierek jest wspaniały. Ale wracając do fabuły: morderca zabił czwórkę dzieci i wsadził ich ciała do animatroników, a ich dusze zostały uwięzione na ziemi. To jest skrócenie początku fabuły z pierwszego FNaF `a, bo FNaF miał pięć wersji (nie licząc FFPS i Fnaf World). Rodzaje animatroników: FNaf classics FNaf 2 Toys FNaf 3 Phantoms FNaf 4 Nightmares FNaf SL Funtime. To sąrodzaje animatroników FNaf 1 - Sister Location .

Dziękuję za czytanie artykułu.

Zdjęcie pierwsze: https://www.roblox.com/games/?SortFilter=default&TimeFilter=0
Zdjęcie drugie: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=TwVTyopdVFA
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez GamerBlood

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
2

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
3

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
4

My Free Zoo Czy warto grać w My Free Zoo?

Poradnik Veliario
5

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
6

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
7

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
8

Margonem Opinia na temat Margonem.

Recenzja Szejmut
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat