Jak to działa
5.0 3 1680 0
08.06.2018

Gry na komputer - jak stały się tak popularne?

Przed rozpoczęciem artykułu chcę powiedzieć że zdjęcia użyte w tym artykule nie są stworzone przez mnie.


Witam. W tym artykule powiem: jakie są najpopularniejsze gry, i jak zyskały popularność?
Wszyscy się ze mną zgodzą, że aktualnie bardzo popularna jest gra Roblox. Zawiera ona miliony możliwości, i wszystkie są tworzone przez graczy. Gra ta jest także od dawnych czasów, i to jest jeden z powodów dzięki którym ma tyle graczy. Roblox został stworzony w roku 2004 i mamy go do dziś. A teraz postaram się odpowiedzieć na drugie pytanie: Jak ta gra zyskała popularność?
Jednym z powodów jest to, że w aktualnie tworząc tryby mamy wiele możliwości. Możemy tworzyć do gier wspaniałe modele, bo grafika może być w Roblox bardzo dobra. Poza tym, jeżeli umiesz programować, to modele które zbudujesz możesz odpowiednio zaprogramować i proszę: masz idealną grę w której możesz podziwiać budowle, i coś z nimi robić.
Poza tym, sterowanie jest łatwe w obsłudze. Często do trybów/serwerów na Roblox są brane motywy z prawdziwego życia np. w JailBreak mamy motyw więzienny. Musimy uciec z więzienia i rabować jubiler bank itp. za co dostajemy kasę którą możemy wymieniać na różne rzeczy.
Drugą także bardzo popularną grą jest Fortnite . Chociaż na początku grafika była słaba, rozgrywka nie najlepsza, to aktualnie wszystko jest inaczej. Grafika jest teraz jak marzenie, a rozgrywka zaawansowana! Ogółem, w grze chodzi o to, że lecisz bojowym busem, lądujesz gdzieś, szukasz broni i walczysz z innymi. Dlaczego ta gra zyskała tak szybko popularność? W tych czasach bardzo popularne są gry w których walczy się z innymi. Ale grafika z Fortnite, też dodaje grze że tak powiem "punkty najlepszych gier" XD . Ale naprawdę, sama rozgrywka jest bardzo ciekawa i ostatnia fabuła z uderzeniem meteoryta - SUPER. Tutaj właśnie opisałem tryb Battle Royale, ale Fortnite ma także drugi, wspaniały pełen akcji tryb, ratowanie świata! Świat został opanowany przez potwory, więc ty i inni którzy przeżyli musicie ocalić świat. Ten opis chyba jasno mówi, że Fortnite jest ciekawy.
Trzecią, ostatnią w tym artykule grą, która jest popularna i ciekawa, to Five Nights at Freddy`s (12+) . Mrożąca krew w żyłach gra horror, która jest tak popularna, ponieważ ma wspaniałą, dobrze przemyślaną, ciekawą fabułę! Motyw z animatronikami które atakują cię, jest genialny i oryginalny! Sam wygląd, grafika biura, animatroników oraz mini gierek jest wspaniały. Ale wracając do fabuły: morderca zabił czwórkę dzieci i wsadził ich ciała do animatroników, a ich dusze zostały uwięzione na ziemi. To jest skrócenie początku fabuły z pierwszego FNaF `a, bo FNaF miał pięć wersji (nie licząc FFPS i Fnaf World). Rodzaje animatroników: FNaf classics FNaf 2 Toys FNaf 3 Phantoms FNaf 4 Nightmares FNaf SL Funtime. To sąrodzaje animatroników FNaf 1 - Sister Location .

Dziękuję za czytanie artykułu.

Zdjęcie pierwsze: https://www.roblox.com/games/?SortFilter=default&TimeFilter=0
Zdjęcie drugie: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=TwVTyopdVFA
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez GamerBlood

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
2

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
3

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
4

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
5

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
6

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
7

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
10

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
Chat