Jak to działa
Przejdź do gry Wildstar
Wildstar
5.0 1 1631 0
04.08.2017

Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Wildstar to gra MOORPG osadzona w klimatach zarówno fantasy jaki i sci-fi. Jest ona pod skrzydłami NCSoftu jednak studio które je wyprodukowało to Carabine Studios. Akcja toczy się na planecie Nexus oraz licznych jej krainach. I tu trzeba zaznaczyć, że jest ich sporo. Pejzaże tropikalne, pustynne, pełne lasów czy co najfajniejsze tereny lodowe. Do wyboru mamy 2 frakcje Dominium i Exile. Wildstar nie różni się prawie niczym od popularnej gry Wold of Warcraft. Właśnie PRAWIE to słowo klucz. To co wyróżnia Wildstara od innych MMO to system rozwoju postaci, który pozwala na prowadzenie gry według własnych upodobań. Co to znaczy ??? Gracz musi wybrać jedną z 4 ŚCIEŻEK. Do wyboru są – walka, kolekcjonerstwo, budownictwo oraz eksploracja. Co nam to daje ??? Specjalne questy, zadania jakie gracz musi rozwiązywać i dodatkowy pasek doświadczenia do wbicia. Jest to bardzo fajne urozmaicenie rozgrywki :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
To co jeszcze wyróżnia Wildstara to moim zdaniem świetny system walki. Nie ma teraz bezsensownego wciskania 1,2,3,4 i stania w miejscu. Gra wymusza na graczu poruszanie się, robienie uników, odskakiwanie i kombinowanie. Wiadomo że nasz ekwipunek i poziom postaci ma znaczenie ale SKILL też się liczy. To co jeszcze zasługuje na uwagę to liczne nawiązania do znanych ciekawostek ze świata SCI-FI z których Wildstar czerpie garściami pomysły. Latające deski, stwory przypominające niektóre stworki z Gwiezdnych Wojen. REWELACJA. Jednak coś z tą grą poszło nie tak. Zły marketing, system subskrypcji, zbyt trudna, mająca za dużo opcji gra coraz bardziej słabła z czasem. Ludzi na serwerach jak na początku było pełno tak z ilością upływającego czasu ic liczba sukcesywnie malała do tego stopnia, że studio postanowiło przenieść się na model free-to-play. Dodając ogromny patch modyfikujący rozgrywkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Miało to na celu przyciągnięcie nowej ilości graczy, którzy mieli bardzo duży problem ''wejść'' w świat gry. Specjalnie stworzone tutoriale, samouczki wręcz prowadziły gracza za rączke. Studio zrobiło bardzo dobrą rzecz a mianowicie BALANS. Ułatwmy grę nowym graczom jednak weteranom dalej zostawmy ten poziom aby byli zadowoleni. Dla każdego coś dobrego :) Oczywiście gracz chcący lepszych bonusów może wykupić sobie tak zwane PREMIUM, i korzystać z dodatkowych opcji i bonusów jednak co jest fajne gracz płacący abonament NIE JEST BARDZO LEPSZY od tego który gra sobie bezpłatnie. Owszem ograniczenia są, bo muszą być ale nie tak rażące. Gra cały czas się rozwija, wychodzą do niej dodatki i aktualizacje wprowadzające nową zawartość do gry. Moim zdaniem warto się Wildstarem zainteresować, sprawdzić, dać kolejną szansę, bo to naprawdę KAWAŁ solidnego MMO :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Soemix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Legend of Junior Legends of Junior - poradnik do gry

Poradnik Tu sekretariat!!!
2

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
3

Metin2 Recencja na temat metina by MIND

Recenzja michalpmind
4

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
5

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
6

Star Stable Moja opinia na temat gry Star Stable Online

Recenzja Kiroshini
7

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
8

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
9

Hero Zero Hero Zero - po kilku latach znowu na topie. Część pierwsza poradnika.

Tutorial Hekates
10

Roblox Dlaczego warto zagrać w Robloxa?

Recenzja O1Unicorn1O
Chat