Jak to działa

Wildstar

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wildstar

Wildstar to gra MMORPG osadzona w klimatach łączących elementy światów sci-fi oraz fantasy. Jeśli masz ochotę na przyjemną rozrywkę od twórców takich gier, jak Lineage lub Guild Wars, to wbijaj śmiało na planetę Nexus!

Ten świat zamieszkiwany kiedyś przez starożytną rasę Eldanów jest obecnie zamieszkiwany przez dwie zwaśnione ze sobą frakcje - Dominimum oraz Wygnańców. Dołączając do jednej z nich nie tylko opowiesz się po jednej ze stron konfliktu, ale również odkryjesz sekrety starożytnej technologii pozostawionej przez Eldanów.

Wybierz jedną z dostępnych klas postaci i prowadź swojego bohatera dokładnie według swoich upodobań. Poza wyborem rasy i klasy, poprowadzisz postać przez jedną z czterech ścieżek - walki, budownictwa, eksploracji lub kolekcjonerstwa. Jako wojownik będziesz zdobywać bonusowe punkty za pokonywanie coraz silniejszych przeciwników, podczas gdy wybierając drogę eksploracji zdobędziesz punkty doświadczenia za odkrywanie nowych terenów.

Co prawda walki toczone w Wildstar nie róznią się zbytnio od systemów wprowadzonych w większości gier MMORPG, ale mechanika zyskała tu kilka ciekawych dodatków. W grze możesz stosować dynamiczne uniki, a niektóre umiejętności wymagają precyzyjnego celowania we wroga.

Nexus już na Ciebie czeka. Odkryj jego bogaty świat, podróżuj po rozległych terenach w klimacie fantasy i sci-fi, a potem tocz epickie bitwy PvP z innymi graczami!

pełny opis gry
Screeny
Wildstar screenshot1 Wildstar screenshot2 Wildstar screenshot3 Wildstar screenshot4 Wildstar screenshot5 Wildstar screenshot6 Wildstar screenshot7 Wildstar screenshot8 Wildstar screenshot9 Wildstar screenshot10 Wildstar screenshot11 Wildstar screenshot12
Video

Wildstar wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Pentium Core2 Duo 2.4 GHz
 • 1 GB
 • GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3850
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat