Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 356 0
19.03.2018

Hero Zero- gra w którą warto zagrać.

A więc nadszedł czas na mój drugi artykuł. Dziś postaram się wam się zrecenzować grę przeglądarkową, Hero Zero. Tak jak wspomniałem jest to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w bohatera, którego tworzymy na początku gry. Wykonujemy nim różnorakie zadania, zarówno solo jak i razem drużyną. Walczymy z innymi graczami oraz drużynami, oraz ogólnie ulepszamy naszą postać pakując mu punkty statystyk lub kupując, różnorakie przedmioty podwyższające te statystyki. Mam nadzieje iż ten artykuł prze zemnie napisany, skusi was do zagrania, i sprawdzenia swoich sił tworząc własnego bohatera. Nie jest to może najnowsza gra, lecz zaręczam, iż jeśli już kiedyś graliście w tego typu gry, to na 100% wam się ona spodoba. A jeśli w tego typu grę nie graliście, to jest to odpowiedni moment, by się z nią zapoznać i poświęcić na nią przynajmniej chwilkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 200 Graj
Tak jak wspomniałem grę zaczynamy od stworzenia naszego bohatera. W kreatorze mamy możliwość nadania nazwy postaci, jak i stworzenia samego jej wyglądu. Po stworzeniu przechodzimy samouczek no i zaczynamy zabawę. Naszą postać możemy rozwijać dodając punkty do siły, kondycji, inteligencji oraz intuicji. Dodawanie statystyk kosztuję daną ilość monet, lecz możemy także dostać darmowe punkty do rozdania. Postać posiada także masę przedmiotów, które możemy zakupić w sklepie za monety lub oponki, a także zdobyć podczas misji. Naszym bohaterem możemy atakować innych graczy i zdobywać dzięki temu punkty honoru, dzięki czemu polepsza nam się miejsce w rankingu. Można tu także stworzyć drużynę lub dołączyć do niej, po czym możemy uczestniczyć w walkach z innymi drużynami. Będąc liderem drużyny możemy, ją ulepszać na wiele sposobów dzięki czemu, stanie się ona jeszcze silniejsza. Nasz bohater może posiadać także własną kryjówkę i budować tam różnorakie pomieszczenia, produkujące np. super klej czy też boty, którymi możemy atakować inne kryjówki. Ulepszeń jest masa. Są różnego rodzaju eventy, na których zdobywamy fajne przedmioty. Gra oferuje bardzo wiele i ciężko byłoby się tu o wszystkim rozpisać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 220 Graj
Podsumowując. Gra według mnie jest godna uwagi. Jest bardzo dobrze rozbudowana, dzięki czemu nie ma tu czasu na nudę. Można tu spędzić fajne czas lub po prostu grając tu zabić nudę. Jak dla mnie gra ta jest warta przynajmniej minimum uwagi. Możemy tu zarówno prowadzić grę sami lub z przyjaciółmi, zakładając np. własny team. Także to by była moja ocena tej gry, W skali od 1 do 10 gra dostała by ode mnie 10, ponieważ oferuję wszystko co najlepsze w tego typu grach. Moje doświadczenie jeśli chodzi o tą grę jest dość małe, lecz myślę że to co wam przekazałem w tym artykule, pozwoli wam przynajmniej poznać podstawy tejże gry, oraz może przekona on was, a także waszych znajomych do założenia konta w tej grze i rozpoczęcie rozgrywki, której na pewno wystarczy wam na bardzo długo i fajne spędzicie czas w grze.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Giguśś

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
5

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
6

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
7

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
8

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
9

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
10

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
Chat