Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 391 0
26.11.2022

MovieStarPlanet, czyli gra dzieciństwa.

Chyba każdy chociaż raz grał w popularne MovieStarPlanet szerzej znane jako MSP. W tej recenzji chcę zaznaczyć dlaczego ta gra według mnie jest pomocna do rozwijania swojej kreatywności.
A więc na samym początku gry wejdziemy w przeglądarkę i pobierzemy grę możemy stworzyć własną postać od zera oraz nadać jej własne, oryginalne imię. Po zalogowaniu otrzymujemy na start 1.000 starcoins, czyli waluty w grze, za które możemy kupić sobie nowe ubrania, przedmioty do pokoju lub animacje. Na "mapie" mamy pokazane 10 prezentów za których otworzenie dostajemy starcoins i fame, który wbija level. Dużo użytkowników MovieStarPlanet ma w zwyczaju wbijać liczbę starcoins za pomocą chodzenia po pokojach osób z topki i głaskania zwierzaków. Skuteczną opcją jest również wykonywanie dziennych zadań, oglądanie filmów, kręcenie kołem fortuny, granie w "Stwórz i Oceń" oraz granie w inne gry typu quizy, zwariowane karty czy ubierz się.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Aby zdobyć popularność w grze oraz zdobywać więcej fame'u możemy nagrywać filmy, tworzyć artbooki, looki i ciekawe projekty ubrań. To zdecydowanie pomaga naszej wyobraźni, ponieważ aby stworzyć dobry film czy artbook trzeba przemyśleć jaki ma on mieć temat oraz jak ma wyglądać. Jeżeli chcemy aby nasz film się wybił musi być on odpowiednio kreatywny. Chociaż teraz na MSP panuje plaga 10 sekundówek, czyli tak zwanych 10SEK. Zdobycie większej ilości fame jest również możliwe w inny sposób. Dużo graczy aby wbić wyższy level tworzy multikonta i daje sobie autografy, dają love it pod pokojem, lookiem, artbookiem oraz oceniają swoje filmy. Można również grać w gry które za dane miejsce dają odpowiednią ilość fame. Zbierany fame możemy odebrać w magazynie fame przy czym otrzymujemy więcej tego fame'u. Fame dostajemy również za wykonywane Awards, czyli mówiąc w skrócie osiągnięcia. Osiągnięcia które są proste do wykonania na początku przygody z MSP to np. "Kup 5 Fryzury" za to osiągnięcie otrzymujemy 500 fame.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Oczywiście duża ilość starcoins czy fame jest możliwa również w inny sposób taki jak kupno VIP na dany okres. Jest to najbardziej pragnięta część gry, ponieważ gdy kupimy członkostwo VIP otrzymujemy możliwość otworzenia skarbonki w której jest podwojona ilość fame oraz dzienny bonus diamentów oraz starcoins. Niestety członkostwo VIP jest trochę kosztowne, ponieważ najtańszy VIP kosztuje 42.99 zł. Na szczęście MovieStarPlanet niedawno dodało opcję kupienia dodatkowych starcoins i diamentów bez VIP za korzystne ceny. Uważam że ta zmiana jest bardzo przydatna dla osób, które chcą więcej starcoins ale nie chcą wydawać milionów na członkostwo VIP.

Ostatnią rzeczą którą chcę powiedzieć jest to że MovieStarPlanet jest dla każdego, niezależnie od jego wieku. Na MovieStarPlanet można świetnie się bawić oraz poznawać wspaniałych przyjaciół. Pamiętajcie tylko aby przestrzegać regulaminu i nie wykorzystywać gry do szukania ofiar molestowania! :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kaylaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grepolis GREPOLIS - gra dzięki, której poczujesz się jak w starożytnej Grecji.

Recenzja Aktee
2

Spis najczęsciej modyfikowanych gier

Recenzja Boomboxpl
3

Warface Warface - Strzelanka PVP i PVE?

Tutorial Fragorski
4

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
5

Speedway Manager Speedwaymanager.pl - najlepszy manager żużlowy na rynku

Recenzja Dawid76
6

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
7

Fortnite Przywódca Siódemki - Fundament do zdobycia w Karnecie Bojowym.

Poradnik pyroparty
8

League of Legends Dołącz do społeczności League of Legends!

Recenzja Julcia1
9

Crossout #341 Crossout wbijamy 5 lvl czyli zadanie na bananki pl part 2

Video Pablos1992
10

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
Chat