Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 2 54 58
18.02.2023

Trenowanie koni, czyli gdzie co i jak

Star Stable to gra MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) oferująca nam wiele ras koni, które możemy nieskończenie nabywać dzięki jednej z dwóch walut (Star Coins) i przede wszystkim trenować aby osiągały coraz to wyższy poziom i lepsze statystyki. Trenowanie koni przydaję się w momencie gdy jeździmy na mistrzostwa i chcemy je wygrywać lub gdy chcemy zarobić Szylingi Jorvik przez wspinanie się po tabeli wyników w codziennych wyścigach, ale do tego przejdziemy za chwile.


W momencie zakupu konia w Star Stable pojawia się on w naszej stajni zawsze z poziomem pierwszym. Maksymalny poziom jaki koń może osiągnąć po wytrenowaniu to piętnasty. Stopniowe zyskiwanie poziomów zwiększa statystki naszego konia do których należą: siła, posłuszeństwo, szybkość, zwinność i wytrzymałość. Poziom konia zwiększa się z ilością punktów doświadczenia jakie zdobywamy trenując go, a o to poniżej znajduję się ich rozpiska.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Skoro już znacie podstawy przejdźmy do rzeczy, czyli jak trenować konie. Na dzisiejszy dzień możliwości trenowania konia są na tyle zróżnicowane, że nie jest to tak monotoniczne jak kiedyś i wykonując wszystkie dzienne aktywności jesteście w stanie wytrenować konia do 15 poziomu w 3 dni (oczywiście jeśli macie odblokowane wszystkie wyścigi, które pojawiają się w międzyczasie przechodzenia fabuły).


Pierwszym najprostszym sposobem dla osób leniwych, ale zarazem bogatych jest trenerka koni. Jest to postać pojawiająca się w miasteczkach, wioskach oraz na farmach. Wspomniałam, że ten sposób jest dla bogatych, ponieważ trenerka podnosi natychmiastowo poziom konia o 1 za opłatą Star Coins. Każdy poziom jest inaczej wyceniany przez trenerkę, im wyższy poziom chcecie u niej wytrenować, tym więcej Star Coins musicie zapłacić. Po ostatniej środowej aktualizacji Star Stable postanowiło zmodyfikować ceny za awans poziomu konia i aktualnie całkowite wytrenowanie od 1 do 15 poziomu kosztuje 1000 Star Coins.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Drugim już tym razem klasycznym sposobem na trenowanie konia są wyścigi oraz od niedawna mistrzostwa. Ten sposób niestety nie jest tak szybki jak poprzedni, ale dzięki niemu możemy zarobić dużo Szylingów Jorvik, wspinając się po tabeli wyników w codziennych wyścigach i dostawać cotygodniowe nagrody w postaci tej właśnie waluty. Star Stable w ostatnich latach bardzo nas rozpieszczało pod względem wyścigów, dlatego jesteście w stanie wytrenować konia poprzez same wyścigi i mistrzostwa w 3 dni. Wyścigi znajdują się praktycznie na całej mapie, tylko jak już wspominałam wcześniej, trzeba mieć je odblokowane, a żeby stopniowo się odblokowywały, trzeba przechodzić fabułę.


Co do mistrzostw, odbywają się one według harmonogramu najczęściej w godzinach szczytu i weekendy, czyli praktycznie co pół godziny. Za każde ukończone mistrzostwa dostajemy 250 PD oraz dzięki ostatniej aktualizacji możemy odebrać raz dziennie bonus +250 PD za mistrzostwa od Agnes, która znajduję się przy zapisach na mistrzostwa Moorland, co łącznie daje nam za jedne mistrzostwa 500 PD. Polecam wam bardzo jeździć na mistrzostwa, ponieważ są one moim zdaniem o wiele bardziej dynamiczne niż zwykłe wyścigi i jednak ścigamy się z wieloma osobami na raz w tym samym czasie.Dziękuję bardzo za przeczytanie mojego poradnika, mam nadzieje, że trenowanie koni jest dla was teraz jasne i prześlecie swoją opinię na temat artykułu w postaci gwiazdek. Miłego trenowania! :)

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez MajeczkaMajuniaMajusia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Recenzja Wardzisław
2

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
3

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
4

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
5

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

CSGO Prime (B2P) Gra na dwie strony - Counter Strike Global Offensive

Recenzja madziax
7

CSGO Prime (B2P) Jak być lepszym w cs go?

Poradnik Eton
8

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
9

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
10

Amnesia: Mroczny Obłęd - Sztuczne napięcie

Recenzja LiquidSnake
Chat