Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 33 0
17.04.2022

Moja opinia na temat gry Star Stable Online

Hej hej chciałabym poruszyć temat gry star stable online. Moim subiektywnym zdaniem gra jest naprawde świetna co prawda jak każda gra ma swoje małe lub duże błędy co czasem przeszkadza w graniu a czasem i nie. Jednak mi gra osobiście się bardzo podoba dalej w nią gram lecz małym problemem jest brak zadań lub mało exp które za nie dostajemy ja już od roku wbijam 21 poziom i zatrzymałam się po ponad połowie i jak narazie to koniec ponieważ nie ma zadań co bardzo uniemożliwia szybkiego wbicia poziomu.


Szkoda też że usunęli wielkanoc w star stable a szkoda bo niestety nie udało mi się kupić i jest z tego powodu przykro. W wielkanocy było też fajne zbieranie jajek wielkanocnych to chyba lubiłam robić no ale cóż moderacja star stable raczej tego już niestety nie przywróci.


Tak samo sądze o nowej grafice gry prawda jest bajeczna ale moim zdaniem jest trochę za bardzo przesłodzona ale da się do niej przyzwyczaić.


Czekam też na wasze opinie na temat tej gry jestem bardzo ciekawa co myślą o niej młodsi jak i dużo starsi gracze. :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Tu powyżej wklejam zdjęcie które wczoraj zrobiłam w grze mi się ono bardzo podoba. ^^

Mam podobnych zdjęć strasznie dużo uwielbiam cykać ładne foty w star stable.
Nie mam za bardzo o czy napisać więc po prostu się pochwale osiągnięciami udało mi się odblokować chyba wszyskie ukryte lokalizacje poza chyba 2 m.i.n (wyspie chlebowej czy jak ona się tam nazywała, oraz lokalizacji w pandori) jeśli ktoś ma już to odblokowane może do mnie grze napisać i byłabym wdzięczna jeśli by mi pomógł to odblokować ponieważ na youTubie poradników albo nie ma albo są mało zrozumiałe

niżej podałam swoją nazwe w grze. Jeśli jednak chcesz tylko się ze mną spotkać w grze,potrenować konia,porobić zdjęcia,zadania lub po prostu pojeździć to serdecznie zapraszam nie jestem za często w grze bo mam bardzo dużo nauki ale staram się wchodzić codziennie trenować konie, więc na pewno odczytam wiadomości od was. ^^a na dole kolejne zdjęcie ^^

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Grę oczywiście polecam jest świetna możecie do mnie w niej napisać :) jeśli jakiś nowy gracz ma pytania niech śmiało do mnie pisze chętnie postaram się pomóc jeśli będę potrafić na nie odpowiedzieć, oczywiście nie tylko nowi gracze starsi też mogą śmiało pisać hah.
jak pisałam w drugiej tabeli tu macie moją nazwe ---------------------------------> Azzurra Glademother
w tym momencie w grze pracuje nad reputacją w nowej grani z ciastami co długo mi idzie a kolejną reptutacją jest łowienie ryb co odziwo idzie mi dobrze gdy się skupie i kliknę w odpowiednim momencie.

Ale wiem że dla dużej ilości graczy jest to bardzo trudne ale mi na początku też nie szło ale musicie wyłapać odpowiedni moment i wtedy pójdzie już z górki.Mam nadzieję że ta informacja z łowieniem wam się przyda jeśli będziecie potrzebować szczegółowego poradnika możecie do mnie napisać i wam bardziej szczegółowo wytłumaczę. ^^

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kiroshini

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
2

CSGO Prime (B2P) Wszystko o operacjach w CSGO!

Poradnik JestemKacper
3

Margonem Gdzie expić w Margonem?

Poradnik Gerluk
4

CSGO Prime (B2P) CLG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2, czyli genialny hero shooter

Recenzja WildJam
6

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
7

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
8

Rocket League (B2P) Recenzja gry Rocket League - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
10

Roblox Roblox Natural Disaster

Recenzja Maczgracz
Chat