Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 317 0
28.07.2022

Recenzja Moviestarplanet

Jest to gra dla dzieci jak i młodzi. Możesz poznać w niej nowych znajomych, tworzyć przeróżne looki, kolekcjonować unikaty, grać w gry i wiele innych.Można wchodzić do przeróżnych pokoi.Teraz przedstawię wam pewna historię,którą można stworzyc grając w MSP.W pierwszej scenie Tony.Mieszka on , tylko z ojcem. Jego matka odeszła dawno. Scena kończy się , gdy chłopak wychodzi do szkoły.W drugiej scenie Tony , jest w szkole. Nie dzieje się tam nic specjalnego.Jego "paczka" myśli gdzie pójść po lekcjach. Zdecydowali , że po lekcjach pójdą do swojej "kryjówki".Scena 3. Akcja ma miejsce w "kryjówce". Chłopakowi , jednak się tam nudzi i wychodzi , wykręcają c się , że musi sprzątać garaż.Koleżanka , która się w nim zakochała wychodzi za nim. Tak kończy się scena 3.W scenie 4, Tony wchodzi do domu. Jego koleżanka się skrada. Z obcego samochodu wychodzi kobieta, która również się skrada ( pewnie matka) Na tym kończy się cały film .Gra jest cudowna,bardzo ją polecam.Kocham w nią grać jest przyjazna nie spotykałam jeszcze żadnych toksycznych osób.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

♥️Motywy zmieniają się dokładnie w czwartek. Możemy wtedy kupować przeróżne nowe rzeczy dodane przez moderację gry Movie Star Planet.uny, które również da nam szanse na zarobek.Częstymi pytaniami na temat tej gry jest jak szybko zarobić starcoins i fame oraz jak zdobyć darmowego VIP'a? Postaram się odpowiedzieć na te pytania w miarę moich możliwości.


Zacznijmy od tego Czym jest VIP?


VIP to można powiedzieć pewne doładowanie do naszej cukierkowej gry. Dzięki niemu "odblokowujemy" inne funkcje, które nie są dostępne dla reszty graczy. Po zakupie otrzymujemy: starcoins oraz diamenty (ilość zależy od wybranego pakietu), a jeśli kupimy pakiet STAR VIP możemy otrzymać także zestaw ubrań. Jesteśmy w stanie kupić odzież VIP lub za diamenty, które otrzymujemy przy zakupie VIP'a, wejść do klubu VIP, dodawać więcej znajomych i nie tylko.


Jak zdobyć darmowego VIP'a?


Myślę, że dużo graczy MSP nie raz myślało jak zdobyć darmowego VIP'a. Nie dajmy się zwieść "darmowym hackom online" czy też tym, które trzeba pobrać. Mogą być one niebezpieczne. Jeśli już chcecie mieć VIP'a, a nie macie na niego pieniędzy, po to właśnie jest ta strona :) Dlatego ostrzegam was moi drodzy, nie radzę ufać hackom online czy też podobnym stroną, gdyż mogą one wykorzystać wasze dane (najczęściej strony te chcą abyście podali im wasz numer telefonu aby dokonać weryfikacji).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Za rzeczy w sklepie płaci się walutą starcoins.Możemy zająć się teraz grami w Moviestarplanet.


Możemy zająć się też grami na Moviestarplanet

Jesteśmy w stanie zagrać w 6 gier: ubierz się, casting, arkada, wybieg, gra tylko dla przyjaciół, zwariowane karty


Za granie w gry również możemy zdobyć fame. Jak szybko zarabiać?
Jest to chyba drugie najczęstsze pytanie zadawane przez graczy, gdyż chyba każdy chciałby móc kupić jak najwięcej prawda? Myślę, że najlepiej robić filmy, looki, artbooki oraz projekty w Design studio. Jeżeli ktoś zobaczy waszą prace, może ją obejrzeć, kupić i dostajecie Fame i SC. Oczywiście za samo stworzenie wymienionych rzeczy dostajecie Starcoinsy oraz fame.


Jednym z moich ulubionych sposobów jest również chodzenie do pokojów Moviestar z TOP oraz głaskanie ich zwierzaków. Za jeden pokój możecie dostać nawet 50 SC oczywście jeśli ta osoba ma max posiadania zwierzątek czyli 10 szt

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lolastylish1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
2

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Crossout Crossout - poradnik dotyczący walki i budowania pojazdów

Poradnik Janux
7

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
8

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
9

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
10

Hero Zero Moja opinia na temat gry pod tytułem "HERO ZERO"

Recenzja [email protected]
Chat