Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 5 961 0
02.05.2022

Recenzja na temat znanej chyba gry- Roblox.

No siema ;D,

W tym artykule chciałabym krótko napisać recenzję na temat znanej wydaje mi się gry- Roblox. Mam nadzieję, że Was nie za nudze i ktoś chociaż będzie miał ochotę to przeczytać ;p.Chciałabym również może zachęcić do pobrania i spróbowania tej gry? Jestem ciekawa czy kogoś zachęcę ( mam nadzieję, że tak XD). Jest to mój pierwszy artykuł, więc proszę o wyrozumiałość ;D. Jeśli napotkacie jakieś błędy ortograficzne, interpunkcyjne bądź słowne to bardzo za nie przepraszam. Może kiedyś napiszę drugi artykuł? Tego jeszcze nie wiem, chce najpierw zobaczyć jak ten zostanie przyjęty i potraktowany. Może nawet sięgnę po napisanie tutorialu lub poradnika? Tak jak mówię tego jeszcze nie wiem, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Mam już kilka pomysłów na następne artykuły, ale na razie nic nie mówię.Przepraszam za ten długi wstęp, ale muszę to jakoś zapełnić XD.Wydaję mi się, że możemy już zacząć ;D


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na początek może krótko: Czym jest Roblox? Na czym polega?  • A więc Roblox jest to gra wyprodukowana w 2006 przez amerykańskie studio Roblox Corporation. Gra ta umożliwia graczom tworzenie miejsc, czyli po prostu tworzenie gier, tworzenie przedmiotów, kreowanie własnego awatara, zawieranie nowych znajomości. Żeby grać w Robloxa nie musimy tworzyć światów tylko ZA DARMO dołączać do nich. Gra jest bezpłatna i wymaga pobrania. Do gry możemy zaprosić swoich znajomych (którzy MUSZĄ mieć konto na Robloxie) i dołączać wraz z nimi do światów. Roblox ma dosyć specyficzną grafikę, gdyż ta grafika przypomina klocki Lego.
  • W Robloxie możemy również zrobić swoją grupę lub do niej dołączyć. Na tej grupie można pisać z innymi graczami.
  • W niektórych grach za przejście jakiegoś poziomu bądź po prostu osiągnięcie czegoś możemy otrzymać oznakę, która będzie naszym trofeum i będziemy mogli ją w każdym momencie zobaczyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Receznja- Moja opinia końcowa:


  • Moim zdaniem Roblox jest naprawdę dobrą grą do spędzania czasu samotnie, bądź ze znajomymi. Jeśli tych znajomych jednak nie posiadamy zawsze w Robloxie możemy ich znaleźć. Lecz należy pamiętać o ostrożności w internecie!
  • Roblox również pobudza kreatywność, umożliwia nam to np. tworzenie nowych światów lub tworzenie nowych przedmiotów np. Koszulek do awatara.
  • To co jest świetne to "różnorodność gier". Uważam, że różnorodność gier na jednej platformie jest genialna,ponieważ w ten sposób nie mamy limitu wyboru gry, w którą chcemy zagrać. Nawet miłośnicy horrorów znajdą tam coś dla siebie.
  • Jeśli nie chcemy nie musimy tam wydawać pieniędzy na walutę zwaną Robuxami , oczywiście jeśli ktoś chce ułatwić sobie granie może zainwestować w tę walutę, lecz uważam,że nie jest to konieczne.

Podsumowując zachęcam do spróbowania ;D. Wiem, że gra jak to chyba każda w internecie znajdzie hejt, ktoś nie będzie z niej zadowolony. Osoby grające w tą grę często spotykają się z takim terminem jak "kid" z ang. dziecko czego ja osobiście nie mogę zrozumieć. Większość gier jednak jest stworzona dla dzieci i nie ma w tym nic złego. Nie będę się rozwijać dłużej na temat takich osób tutaj, ponieważ nie o tym jest ten artykuł.


Mam nadzieje, że znalazł się ktoś komu się spodobały moje wypociny XD.


Miłego Dnia/Wieczoru/Nocy/Popołudnia! :D

5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez Tafika

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
2

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
3

World of Tanks World of Tanks - Samolubna gra..

Recenzja Cesere
4

Hero Zero Słów kilka na temat Hero Zero (recenzja)

Recenzja NibyFajna
5

World of Tanks World of Tanks - szybki sposób na wykonanie zadań

Poradnik Bananek2012
6

Biblioteka Modów - Gothic - 2. Potępieni

Recenzja Tybero
7

Akinator Akinator - wszystko co musisz wiedzieć!

Recenzja _Kimka_
8

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
9

Roblox poznaj roblox i wszystko o roblox

Poradnik klomboks
10

Blankos Blankos Block Party - co to za gra?

Recenzja Tu sekretariat!!!
Chat