Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 415 0
07.05.2021

Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Hero Zero, czyli przeglądarkowa gra MMO w której możemy stać się potężnym bohaterem i małymi krokami dążymy, aby zostać najlepszym ze wszystkich. Na początku nie wyglądamy na bohatera, lecz sama gra wprowadza nas w świat pełen innych bohaterów i masę przeciwników i uczy nas podstawowych rzeczy które nam się przydadzą.


Aby móc rozwijać naszą postać, gra oferuje nam wykonywanie przeróżnych misji za które dostajemy pieniądze (Za które możemy kupić lepszy ekwipunek) oraz punkty doświadczenia, dzięki któremu nasza postać zdobywa większy poziom. Im wyższy poziom, tym wyżej jesteśmy w rankingu.


Sam poziom bohatera nie wystarczy, potrzeba nam również ekwipunku o którym wcześniej wspominałem. W sklepie za pieniądze jesteśmy w stanie kupić ekwipunek (broń, ubiór, gadżety) dla naszego bochatera które zawierają różne statystyki, dzięki którym nasza postać rośnie w siłę i jesteśmy w stanie się zmierzyć z coraz mocniejszymi przeciwnikami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wróćmy do samego poziomu naszego bohatera. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, odblokowujemy coraz to więcej opcji, dzięki którym możemy zarabiać lub zwiększać statystyki naszego bochatera, np: chodzić na treningi dzięki którym nasze statystyki rosną. Odblokowywujemy dodatkowe misje, w których są mocni wrogowie ale za to jesteśmy w stanie dostać super przedmioty lub dużą ilość pieniędzy.


Gdyby człowiek miałby w ten sposób grać, było by trochę nudno. Dlatego gra oferuje nam inną walutę w grze która nazywa się "oponki". Dzięki nim jesteśmy w stanie natychmiast zakończyć czas oczekiwania robienia misji, odnowić oferty w sklepie, odnowić energię dzięki której jesteśmy w stanie robić misje i wspomagacze.


Oprócz samego dekorowania naszego bochatera w coraz to lepsze wyposażenie i zdobywanie wyższego poziomu, jesteśmy też w stanie walczyć z innymi graczami i zdobywać punkty honoru i piąć się wyżej w rankingu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując, chciałbym przedstawić (według mnie) zalety i wady Hero Zero


Zaletami napewno są:

- Mimo, że gra ma trochę lat, wciąż gra w nią sporo ludzi

- Gra daje do wyboru mase przedmiotów i wizualną reprezentację co nosimy

- Rywalizacja z innymi

- Grafika przyjemna dla oka

- Rankingi


Jednak jeżeli chodzi o wady, cóż, one też się znalazły:

- Grając samemu może się znudzić

- Jeśli ktoś nie jest cierpliwy a chce coś osiągnąć musi wydać prawdziwe pieniądze na oponki. W skrócie P2W

- Spore ceny za oponki w sklepie

- Ogromna masa serwerów, przez co część stoi pusta i nie ma tam nowych graczy


Więc czas na pare słów końcowych. Hero Zero jest, a raczej "była" interesująca i ciekawa, ponieważ pare lat temu naprawdę dało się dobrze przy tej grze bawić i to w czasach gdzie praktycznie każdy w szkole w to grał. Aktualnie według mnie gra spada na psy. Twórcy olewają graczy, przesadzają z cenami za oponki i utrudniają graczom rozwój. Gra naprawdę sprawiała mi przyjemność pare lat temu ale przez to co aktualnie się tam dzieje, nie chce tam wracać. Jeżeli ma ktoś ochotę sobie tak o pograć bez wydawania oponek to jak najbardziej można, ale jeżeli chce się coś osiągnąć to polecam nawet nie zakładać tam konta lub wydawaj prawdziwe pieniądze co jest nieopłacalne. Przez P2W gracze, którzy nie wydają pieniędzy na oponki mają utrudnienia już w samym rankingu pojedynków, gdzię osoba P2W wykupi oponki i sprawi sobie jeden z lepszym ekwipunków na niskim poziomie gdzie osoba F2P aby zdobyć taki sam ekwipunek musi grać tygodniami. Ostatnimi słowy, jeżeli ktoś chce tam grać, żeby se poklikać 2 dni i wbić jakiś lvl tylko po to żeby se pograć to polecam ale na dłuższą mete się nie opłaca i będzie to tylko stratą czasu.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SHITTO

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat