Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
5.0 1 2021 0
27.11.2017

Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Kilka dni temu zacząłem swoją przygodę z grą RUST. Nie byłem do niej przekonany jednak znajomi powiedzieli mi, że jest to super gra jeżeli chce się zrelaksować i wypocząć. Za namową znajomych
Kupiłem grę na platformie Steam po czym zainstalowałem ją i odpaliłem. Długo wyczekiwany moment stał się faktem, Klikam Graj i..... i nici z tego ponieważ program EasyAntyCheat(EAC) uznał, że coś mu nie odpowiada. Po dwóch godzinach szukania problemu, aktualizowania sterowników, sprawdzania plików lokalnych, reinstalacji gry itd. Udało się wejść do gry.
(Okazało się, że przyczyną problemu nie jest żadna z powyżej wymienionych opcji lecz wraz z aktualizacja systemu Windows wgrała mi się opcja pozwalająca na nagrywanie gry, którą EasyAntyCheat potraktował jako złośliwe oprogramowanie blokując dostęp do gry)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Grę zaczynasz od obudzenia się w losowym miejscu na wybranym serwerze, Nie masz wpływu na to czy urodzisz się kobietą czy też mężczyzną, tak samo jak nie masz wpływu na to czy jesteś biały czy czarny - Twórcy gry chcieli aby RUST był jak najbardziej realistyczny dlatego nie masz wpływu na to jaki się urodzisz. No ale przejdźmy już do samej gry.
Obudziłeś się nie wiesz gdzie, w ręce masz tylko kamień oraz pochodnie (wieczorem możesz ją włączyć klikając PPM) i pojawia się pytanie co zrobić?
Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to zdobyć trochę drewna i kamienia - są to dwa podstawowe i najważniejsze budulce w grze.

Jak już nazbierałeś trochę materiału możesz zbudować swoją pierwszą prowizoryczną chatkę. w Tym celu craftujesz papier, z papieru plan budowy oraz młotek. Te 3 rzeczy wystarczą Ci do zbudowania prostego domku
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zbudowałeś domek? Super ale co z tego skoro i tak każdy może do niego wejść?
W domku najważniejsze jest aby stworzyć zamek na drzwi dzięki, któremu do domku wejdą tylko osoby posiadające klucz. Klucz można wyrobić podchodząc do zamka i klikając przycisk E po czym "Stwórz klucz". Zadbaj o to aby mieć w domu śpiwór co pozwoli Ci w razie śmierci zrespić się w nim.
Aby go stworzyć potrzebujemy płótna. Zdobędziemy je zbierając konopie lub zabijając zwierzynę.
Pamiętaj również o tym aby w domku postawić skrzynię, w której możesz przechowywać różne materiały dzięki czemu w razie śmierci nikt Cię nie okradnie i nie stracisz ich (tak jeżeli ktoś Cię zabije może ukraść Ci cały Twój ekwipunek, który masz ze sobą - to działa w obie strony. Jeżeli Ty kogoś zabijesz również możesz go okraść)

Póki co gra bardzo mnie wciągnęła i w 1 dzień mam nabite 9h grania...
Jeżeli szuka ktoś gry, która będzie odskocznią od CSa, Call of Duty, Tibi i innych tego typu gier z ręką na sercu Polecam.

Jeżeli ktoś z was gra w RUSTa to możemy stworzyć własną Gildię i stworzyć imperium, co Wy na to? :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez wegorz08

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat