Jak to działa
5.0 1 17436 0
02.02.2021

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Cześć dzisiaj napiszę wam jak stworzyć ładny dom w The Sims 4. Wiem, że wiele osób ma z tym problem. Ja też kiedyś miałam z tym ogromny problem, teraz też jakoś pięknie nie buduje, ale na pewno jest lepiej niż wcześniej. Zacznijmy od tego, że dom od strony zewnętrznej lepiej jakby miał nierównomierne kształty. Jak wejdziemy tam, gdzie stawia się ściany mamy zaproponowane przez twórców różne kształty. Pobawcie się tymi kształtami, pousuwajcie wszystkie zbędne kawałki ścian, a na pewno wyjdzie lepiej niż zwykły prostokątny kształt domu. Zostańmy jeszcze przy wyglądzie zewnętrznym. Ja radzę wam zostawić sobie część działki na ogród, a ile sobie zostawicie i czy w ogóle zostawicie to już wasza sprawa. Mam w planach zrobienia kolejnego artykułu gdzie będę przedstawiała jak zrobić ładny ogród w The Sims 4. Znajdźcie sobie w palecie ścian jakiś fajny motyw który możecie dać na zewnętrzne ściany domu, po czym to zróbcie podłogę również wybierając motyw który wam się podoba.

Nie zapomnijcie dać dachu. Dachy są za darmo więc możecie kombinować z nimi do woli. Ostatnia rzecz na zewnątrz, NIE ZAPOMNIJCIE DAĆ DRZWI, ponieważ sim nie będzie mógł wchodzić do waszego domku. Przydałyby się też okna, dlatego wybierzcie okna idealne dla siebie i dajcie je w odpowiednie miejsca. Przejdźmy do środka. Ja zawsze najpierw oddzielam ścianami pokoje. Jeśli chcecie mieć najzwyklejszy dom to jest to w tym przypadku:

-kuchnia

-łazienka

-sypialnia

-salon

Niektórzy wolą bardziej ,,ekskluzywne" domy i dodają tam takie pomieszczenia jak np:

-siłownia

-kino

-basen kryty

-gabinet

Oraz jeśli chcesz mieć dzieci w swojej rodzinie to pokój dziecięcy. Zacznijmy od tego przefarbuj ściany pokoi. Każdy pokój może mieć inny kolor ścian. Potem zmień podłogę. są również różne warianty podłogi i tak jak w przypadku ścian w każdym pokoju może być inna. Tylko pamiętaj aby dobrać podłogę pasującą do ścian bo może to bardzo źle wyglądać.

Jak już masz ściany i podłogę, to wybierz sobie pokój który chcesz zrobić jako pierwszy. Ja zwykle robię tak, że zaczynam od najbardziej potrzebnych pokoi do najmniej potrzebnych, ponieważ gdyby zabrakło mi pieniędzy, to miałabym najważniejsze pokoje i tak zrobione. Więc zawsze zaczynam od łazienki, więc tu też zacznę. Wybierz pasujące do siebie meble. Ustaw szafeczki, a na nich jakieś dodatki. Ładniej wygląda jak są różne ramki, obrazy lub naklejki na ścianie. Daj również jakiś dywan, aby efekt był lepszy. Potem robię kuchnię. Jest podobnie jak w łazience. Pasujące meble, obrazy, nie zapomnij o okapie nad kuchenką i czujniku dymu. W sypialni jest już inaczej, ponieważ można dodać inne elementy. Tu można dodać np; szafę, komodę, biurko, lustro itd. Więc tu możesz pododawać różne rzeczy, ale nie zapomnij o łóżku. W salonie dodaj (moje propozycje); telewizor, konsolę, kanapę kominek, łóżko itp. Dodaj stół, albo blat, aby sim miał gdzie jeść. Przepraszam, że tak słabo niektóre rzeczy wytłumaczyłam, ale każdy ma swój gust i każdy urządza dom po swojemu. Mimo tego myślę, że chociaż w małym stopniu pomogłam.

Życzę wszystkim miłego dnia/nocy.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ni.colaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
2

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Crossout Na co zwracać uwagę i jak budować w grze Crossout

Poradnik KacperMalac
4

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
5

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
6

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
7

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
10

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
Chat