Jak to działa

Rust (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rust (B2P)

Jarasz Cię S.T.A.L.K.E.R., a jednocześnie masz ochotę połączyć mroczny survival z sandboxem? Mamy dobre wieści, bo autor aplikacji Garry’s Mod, jednej z najpopularniejszych modów do silnika Source, ma zaszczyt przedstawić zupełną świeżynkę – przed Tobą gra Rust.

Rust to przede wszystkim obszerny świat, w którym celem jest Twoje przetrwanie. Oprócz głodu i niskiej temperatury, zmierzysz się tutaj z innymi graczami, a także ze sztuczną inteligencją, która tylko czeka, aby sprawić, że będziesz wąchał zwiędnięte kwiatki od spodu.

Swoją przygodę z tym survivalowym sandboxem rozpoczniesz w losowym miejscu na mapie, a do dyspozycji otrzymasz jedynie kilka bandaży i… kamień! Kiedy już znajdziesz schronienie dla swojego bohatera, użyjesz kamienia do pozyskania drewna, które z kolei będzie stanowiło materiał do budowy domu, w którym rozpalisz pierwsze ognisko.

To jednak nie wszystko, bo nikt nie przeżyje długo bez jedzenia i picia. Kiedy dopadnie Cię głód, zostaniesz zmuszony do wybrania się na niebezpieczne polowanie, na którym będą się na Ciebie czaić te mniej i bardziej niebezpieczne zwierzęta. Oczywiście wszechobecny mróz nie sprzyja takim survivalowym wyprawom, także staniesz również przed wyzwaniem stworzenia sobie odpowiednio ciepłej odzieży.

Chociaż rozgrywka w Rust może odbywać się w trybie jednoosobowym, w którym skupisz się jedynie na korzystaniu z opcji, które oferuje Ci sandboxowy system gry, to tak naprawdę multiplayer wyciąga z tej gry to, co najlepsze. Na jednej mapie spotykają się ze sobą dziesiątki graczy, a każdemu z nich zależy na przetrwaniu.

Dołącz do stale powiększającej się społeczności Rust i zawiązuj sojusze, które zaowocują budową osady lub poluj na wrogów w zakamarkach mroźnej krainy.

pełny opis gry
Screeny
Rust (B2P) screenshot1 Rust (B2P) screenshot2 Rust (B2P) screenshot3 Rust (B2P) screenshot4 Rust (B2P) screenshot5 Rust (B2P) screenshot6 Rust (B2P) screenshot7 Rust (B2P) screenshot8 Rust (B2P) screenshot9 Rust (B2P) screenshot10
Video

Rust (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590
 • 8 GB
 • GTX 670 2GB / AMD R9 280
 • 20 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat