Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 2 629 0
26.12.2021

Chińska bogini Nu Wa mid lane.

Nu Wa chińska bogini przedstawiana z ciałem węża jest w Smite mid lanerem, która jest bardziej przystosowana pod late game, a co za tym idzie na początku gry trzeba grać nią bardzo ostrożnie, żeby nie dać przewagi wrogom poprzez nie potrzebne śmierci. Gra defensywna jest dla Nu wy bardzo prosta gdyż posiada stuna, snare, oraz niewidzialność/zwiększenie szybkości ruchu. Nie można zapominać o wardach, żeby mieć wizje na junglera z przeciwnej drużyny. Wardy najlepiej rozstawić tak jak na załączonym obrazku (czerwonymi krzyżykami), gdy gra się defensywnie (pamiętaj możesz postawić tylko 2 wardy!). Jak widzisz, że przeciwny jungler zgangował Twoją linie nie popełniaj błędu pushując linie, poczekaj aż przeciwnik pierwszy zniszczy miniony, jeśli zaś przeciwnik freezuje linie warto poprosić o pomoc naszego junglera, jesteście wtedy w takich samych sytuacjach znajdujecie się na środku oboje narażeni na gang junglera. Za pomocą Twoich umiejętności, jeśli walczysz z postacią nie posiadającej żadnej ucieczki możecie bez problemu zgładzić przeciwnika. Jeżeli jednak walczysz z postacią, która posiada umiejętność pozwalająca na ucieczkę podczas niechcianego ataku wroga warto poczekać chwilę, żeby użył tej umiejętności (jeżeli jest to umiejętność zadająca obrażenia) do ataku na nas lub zagrać agresywnie atakując wzmocnionym autoatakiem, który przytrzyma nam wroga.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Umiejętności chińskiej Bogini.
Pasywka (Strength of Wood) - Po każdych 5 trafionych autoatakach następny atak Nu Wy Snare'uje przeciwnika, jest to ważnym elementem żeby trafić "ulepszonym" autoatakiem, żeby bezproblemu zrobić oneshot na przeciwniku.
1 umiejętność (Mysterious Fog) - Nu Wa tworzy wokół siebie mgłę, która przemieszcza się prosto w kierunku którym użyła umiejętności. W mgle Nu Wa oraz jej sojusznicy są niewidzialni oraz otrzymują zwiększoną szybkość ruchu, jeżeli przeciwnik trafi sojusznika staje się on widzialny na 1 sekunde.
2 umiejętność (Clay Soldiers) - Nu Wa tworzy 1/2/3 żołnierzy (na poziomie umiejętności 1/2/5), którzy szarżują na wroga, zadając mu minimalne obrażenia oraz obniżając jego obrony. żołnierzy można wysadzić za pomocą umiejętności 3 (Shining Metal).

3 umiejętność (Shining Metal) - Nu Wa rzuca kryształem zadając obrażenia wrogom, którzy dostali tą umiejętnością. Umiejętnością tą można zdetonować umiejętność 2 (Clay Soliders), za każdego żołnierza zadawane są dodatkowe obrażenia, dzięki Combo 2 + 3 można bez problemu zabić w sekundę każdego wroga, który nie jest tankiem.

4 umiejętność Ultimate (Fire Shards) - jest to umiejętność którą Nu Wa może bez problemu na początku gry dobić wroga, który ucieka z minimalnym życiem z drugiego końca mapy, gdyż jest to umiejętność globalna wycelowana w każdego wroga. Za pomocą tej umiejętności, można na początku gry dobić wroga, a pod koniec gry wyrządzić spore szkody przeciwnej drużynie. Można użyć jej także, gdy nie ma się wizji i podejrzewa się przeciwną drużynę o robienie Fire Giant'a, wtedy Nu Wa odsłoni nam pozycje wrogów, którzy jak mieli ochotę na Fire'a to szybko zrezygnują z tego pomysłu :)

Umiejętności najlepiej dodawać oraz ulepszać tak jak na zamieszczonym niżej zdjęciu.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Build oraz synchronizacja z innymi postaciami.

Nu We najlepiej budować pod penetrację, żeby wyrządzać największe szkody przeciwnikom. Przykładowy build


1. Starter item Conduit Gem, który na 20 poziomie ulepszamy na Archmage's Gem

2. Soul Gem - przedmiot daje nam lifesteal, cdr oraz pasywkę(po 4 trafionych umiejętnościach dostajemy minimalne wzmocnienie naszej kolejnej umiejętności) w late game przyda nam się to na naszej 4 umiejętności.

3. Spear of Desolation - przedmiot zapewnia nam dużo magicznej mocy, penetrację, zmniejszenie czasu na umiejętności (cdr) oraz pasywke (jeśli asystujesz/zabijesz przeciwnika czas na Twoich umiejętnościach zmniejsza się o 1 sekundę, a 4 umiejętność o 8 sekund).

4. Rod Of Tahuti - przedmiot daję nam mnóstwo magicznej mocy, penetrację oraz pasywkę(jak przeciwnik posiada mniej niż 40% życia Twoje umiejętności zadają zwiększone obrażenia), która przyda nam się by zgładzić wrogów.

5. Soul Reaver - Ten przedmiot kupujemy głównie dla pasywki, która zadaje 3/9% maksymalnego zdrowia przeciwnika za każdy skill, którym trafimy, oraz przedmiot ten daje nam penetrację.

6. optymalny, który najlepiej kupić jako pierwszy po starterze jest to albo Divine Ruin albo Charon's Coin oba przedmioty dadzą nam penetrację, lecz ten pierwszy należy kupić jeśli przeciwnicy mają w swojej drużynie postać, która leczy swoich sojuszników bądź któryś z wrogów posiada wysoki lifesteal.


5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez CuteJuuzou

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
4

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
5

Jak zdobyć darmowe doładowania?

Poradnik Kubsoon243
6

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
7

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
8

Star Stable Co to jest Star Stable Online i jak zacząć grać?

Tutorial Banankowy grac
9

Roblox Moja recenzja gry Roblox

Recenzja Nex89
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Chat