Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1905 0
12.12.2017

Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Hej nazywam się Łukasz i gram już w tą grę około cztery lata. Chciałbym się podzielić z wami moimi doświadczeniami jak i stylem gry. Więc zacznijmy od tego czym jest tak zwany ,, Lol". Jest to gra drużynowa 5 vs 5 i celem gry jest przede wszystkim dobra zabawa. Gracze walczą pomiędzy sobą aż do zniszczenia nexusa - główna budowla, po której kończy się gra. Po drodze niszczą inne wieże, które atakują najpierw stwory, a kiedy wszystkie stwory zginął wieża zacznie atakować was, także przed tym trzeba uważać. Bohaterowie, którymi grają inni gracze bądź komputery tzw. boty przeszkadzają wam w niszczeniu wież, ponieważ mają ten sam cel czyli zniszczenie nexusa. W grę można grać nie tylko w pojedynkę lecz nawet w pięciu. W League of Legends są także gry rankingowe, które odblokowują się na 30 poziomie konta. Gry te cechują się większym poziomem grania oraz punktami, które przypływają na nasze konto bądź odejmują. Dostępne są także rangi. Pierwszą rangę dostajemy po zagraniu 10 meczy ( nie muszą być wygrane).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W pierwszych krokach gry polecam kupić następujące postacie : Garen, Ashe, Annie, Anivia, Jax oraz Lux. Są to postacie łatwe i przyjemne do grania, nie są zbyt trudne do gry, mają świetną mechanikę . Aby je zdobyć potrzebujemy niebieskiej esencji, którą dostajemy po zdobyciu kolejnego poziomu. W opcjach gry mamy także zakładkę łupy gdzie znajdują się odłamki bohaterów, które dostajemy ze skrzyni. Taki odłamek bohatera można wykuć na stałe pod warunkiem, że mamy wystarczającą liczbę niebieskiej esencji. Wracając do stylu gry. Polecam przede wszystkim zobaczyć poradniki na youtube jak grają inni gracze i co robią, żeby nie zginąć i wygrać mecz. W grze mamy także tzw. summoner spels czyli 2 dodatkowe czary, np: teleport, flash. Każdy bohater posiada 4 umiejętności na klawiszach Q, W, E, R z czego na przycisku R jest nasza super umiejętność.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując League Of Legends jest grą drużynową 5 vs 5 obydwie drużyny dążą do tego samego celu. Przeszkadzają nam w tym przeciwnicy jak i miniony, i wieże. Pamiętajcie nie goncie za zabójstwami, ponieważ może to się skończyć waszą śmiercią Grajcie mądrze, ale nie zapominajcie, że jest to tylko gra komputerowa, która może czasami wyprowadzić z równowagi. Nie grajcie za często, ponieważ jak każda gra może uzależnić człowieka, wiąże się z tym problemy w szkole jak i w spaniu. Dzięki za uwagę i za to, że przeczytaliście ten artykuł do końca. Mam nadzieję, że chodziarz w małym stopniu przybliżyłem wam o co chodzi w grze League Of Legends. Sam nie jestem jakimś dobrym graczem ale gram już 4 lata i mam już pewne doświadczenie. Aktualnie gram na serwerze EUNE i ragę silver 1. Życzę powodzenia w graniu i miłej zabawy :DDD
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LubiePlacki :)

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
2

CSGO Prime (B2P) Jak stać się lepszym w CS:GO ? 5 Rad dla początkujących !

Poradnik adzian
3

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
4

Margonem Margonem -> Wszystko o Głowach Zbira!

Poradnik Quaresma
5

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
6

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
7

Metro 2033 REDUX - Klimat, wódka i masa potworów

Recenzja Osa1020
8

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
9

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
10

World of Warships Recenzja Algerie czyli francuskiego krążownika VII poziomu

Recenzja Seweryn_16
Chat