Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1897 0
28.06.2017

Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Zapewne chciałeś kupić skórki do twoich broni, ale za nic nie mogłeś znaleźć ładnej poniżej 10 euro. W tym artykule przedstawię wam najładniejsze skórki poniżej 10 euro zasługujące na waszą uwagę do broni M4A4, M4A1-S, AK-47, AWP, gdyż są to najpopularniejsze bronie w tej grze. Na zdjęciach przedstawione są najpiękniejsze w tej cenie bronie do M4A1-S oraz AK-47 (moim zdaniem). Serdecznie zapraszam was do czytania i nie zapomnij zostawić swojej opinii na temat tego artykułu. Ja już tego wstępu nie przedłużam i po raz kolejny już w tym artykule zapraszam was do jego przeczytania. Dziś zaczniemy od broni M4A4. Pierwszą skórką do tej broni jest Desolate Space. Najładniejsza skórka do tej broni w tej cenie. Bardzo gorąco polecam, jest po prostu cudowna, osobiście ją posiadam. Kolejną do tej broni jest Evil Daimyo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Również ładna skórka i co najważniejsze, kosztuje około 1.50 euro. Również ładną skórką jest Dragon King. Nie będę tutaj przedłużać, także przejdźmy do kolejnej broni, a mianowicie M4A1-S. Do tej broni prawie każda skórka jest cudowna. Najładniejszą jest Hyper Beast. Następnie polecam Chantico’s Fire oraz Mecha Industries. Jeśli chodzi o tańsze skórki niż wyżej wymienione polecam Decimator, a w ewentualności do wyboru Cyrex. Przejdźmy do kolejnej już broni, a mianowicie AK-47. Tutaj najładniejszą jest Redline. Osobiście mam ją w ekwipunku i prezentuje się cudownie, szczególnie w obecności czerwonych naklejek. Kolejną skórką jest Frontside Misty. Naprawdę piękna skórka, również gorąco polecam kupić. Ładną skórką jest także Point Dissaray. Do tej broni moim zdaniem nie ma już więcej ładnych skórek, dlatego też przejdźmy do najpopularniejszej snajperki w tej grze, czyli AWP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pierwszą skórką jest Fever Dream, która wyszła całkiem niedawno. Bardzo piękna, jedna z najładniejszych skórek do tej broni w całej grze. Następną moją propozycją jest Redline. Również ładna skórka, jednakże wygląda gorzej niż w przypadku AK-47. Do tej broni dla nieco biedniejszych polecam Worm God, nie jest tak piękna jak skórki wyżej, jednakże zasługuje na uwagę między innymi na bardzo niską cenę. To już na tyle z tego dość krótkiego artykułu. A tobie jakie skórki przypadły do gustu? Podziel się swoją opinią na ten temat w sekcji komentarzy. Nie zapomnij ocenić mojej pracy, gdyż staram się, aby każdy mój artykuł był jak najbardziej dopracowany. Ja już tego artykułu nie rozwijam, ani nie przedłużam i polecam przeczytać moje inne artykuły. Trzymajcie się, cześć i do zobaczenia w kolejnych!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
3

League of Legends League of Legends - Umówienie podstaw

Poradnik Biedaczysko
4

Football Team Pierwsze wrażenia ze strony nowego gracza.

Recenzja Diegon
5

Retro Sektor VII. Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic

Recenzja Tybero
6

Bleach Online Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Recenzja DadiTV
7

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
8

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
9

Brawl Stars Gra zwana Brawl Stars

Tutorial Baldi191
10

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
Chat