Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 1 775 0
24.02.2022

Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Crossout jest moim zdaniem grą bardzo ciekawą. Deweloperem jest Targem Games natomiast grę opublikował Gaijin Entertainment. Gra wyszła na Androida, Windowsa, PS4, Xboxa One, oraz Series S i X. Graficznie nie ma na co narzekać. Jeśli chodzi o złożoność, gra polega z grubsza na strzelaniu, ale na tym nie koniec. Walczymy tam z graczami (bądź botami na innym trybie gry) swoimi własnymi pojazdami, które robimy sami przy pomocy uzyskanych części. Jeśli natomiast komuś zależy tylko na strzelaniu, nie ma problemu! Wraz z postępem gry, odblokowujemy nowe gotowe modele pojazdów, a same możliwości budowy są całkiem proste, i zarazem pozwalają na wcielenie swojego pomysłu w życie dzięki dużemu arsenałowi części i materiałów oraz broni. Jedynym problemem na początku z rozbudowana zabawa jest taki, ze limit części i energii bardzo daje w kość, a ja sam tworząc pierwszy pojazd nie mogłem dostatecznie się pobawić. Jednak bardzo to rozumiem, bo teraz na mniej więcej średnim poziome mając 4 działka podstawowe można siać spustoszenie i destrukcje.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj

W grze występuje kilka trybów gry. Jest tam klasyczna walka online o nazwie ,,Get the scrap metal!" albo cos w rodzaju trybu fabularnego, na przykład eskortowanie konwoju by bronić bo przed botami. Mamy tez możliwość sprawdzenia swojego pojazdu przed bitwa dzięki ,,Test Drive" czyli po prostu jeździe testowej. Jest tam również dosyć realistycznie zbudowana mechanika prowadzenia czy walki, bo możesz kółka napędowe położyć w wybranym miejscu co zmieni jego prowadzenie, jak i brak nielimitowanej energii, dzięki której na przykład stawiamy działka czy dopalacze. Dzięki limitom gra jest zbalansowana, bo energie dają kokpity odblokowywane w grze, a każdy silnik i działko mają swoje zużycie właśnie energii. Jednak nie ma co się martwić, bo wraz z postępem limit części nie przeszkadza, a limit energii wystarcza na zbudowanie fajnej machiny wojennej. Bugów i gliczy też zbytnio nie doświadczyłem, a mapy są fajne, mimo iż mało różnorodne, bo przez cala grę, śmigamy po pustyni.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj

Teraz czas na krótkie podsumowanie:

Crossout jest grą bardzo ciekawą, i mi zajęła wiele godzin mimo iż jest darmowa.

Gra nie jest najnowsza, (bo o ile się nie mylę rok produkcji to 2015) ale mi to nie przeszkadza, by się świetnie bawić.

Zdaje sobie sprawę, ze nie każdemu przypadnie do gustu, jednak ja poleciłbym ja każdemu i byłbym w stanie za nią zapłacić. Gra na pewno nie jest ,,pay to win" , czego sam doświadczyłem. Opinie graczy to 6.7, czego nie rozumiem i uważam je z bardzo zaniżane. Fabuła jest widoczna podczas rozgrywki, a klimat powinien pasować każdemu fanowi Mad Maxa. Wybór pojazdów i części jest duży, klimat robi swoje. Grafika jest 7/10, co raczej każdemu powinno wystarczyć. Ale jeśli nie, powiem jeszcze ze Gajin jest twórca gier takich jak ,,War Thunder" czy ,,Star Conflict".

Moja finalna ocena to 8/10 i nie jest zawyżana lubowaniem się w klimatach post apokaliptycznych.

Dziękuje za uwagę, do zobaczenia.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zakatarzony

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać Katariną?, krótkie omówienie postaci.

Tutorial voetokolega
2

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
3

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
4

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
5

Minecraft Recenzja Gry: Minecraft

Recenzja GreenChica67
6

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
7

Recenzja gry Pet Party

Recenzja Kacper12361838
8

League of Legends Jax - poradnik League of Legends

Poradnik krywlo123
9

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
10

DOTA 2 Droga ku Mistrzostwu w DOTA 2: Poradnik dla początkujących i średniozaawansowanych graczy

Poradnik Eton
Chat