Jak to działa
Przejdź do gry Grepolis
Grepolis
5.0 1 1604 0
04.05.2020

Poradnik do Grepolis

Cześć!!

Witam wszystkich fanów Grepolis, przeglądarkowej gry osadzonej w czasach antyku, w starożytnej Grecji. Witam ambitnych ludzi, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej niż zwykli, szarzy gracze. Pragnę przekazać w wasze ręce ten oto poradnik, w którym postaram się przybliżyć wam grę, przeprowadzić was przez nią oraz udzielić paru porad. Jest to gra, w której wcielacie się w rolę władcy miasta - państwa, greckiego polis. Na początku gry, otrzymujecie miasto położone gdzieś na brzegu wyspy. Na wyspie znajdują się między innymi wioski, (które możesz okupować w celu czerpania z nich zysków) oraz ruiny, które możesz zamienić na wioski i uruchomić na nich produkcję. Znajduje się tam też obóz bandytów, którym zaraz się zajmiemy. Wokół wyspy, gdzieś w pobliżu czyhają na was wasi sąsiedzi , wrogowie którzy pragną zagarnąć zasoby waszego miasta - państwa. Wszystko te miejsca widoczne są zdjęciu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na zdjęciu widoczne są również dymki, które poprowadzą was do nowych, ciekawych misji dodatkowych. Jednak główne misje znajdują się w lewym górnym rogu, widoczne są pod postacią dymka ze zwojem. Obóz bandytów posiada ikonę skrzyżowanych mieczy. W tym miejscu (po uprzednim wyszkoleniu różnego rodzaju żołnierzy w koszarach) macie możliwość atakowania coraz to różnych bandytów, o różnych poziomach trudności. Po wysłaniu żołnierzy do obozu bandytów musicie odczekać, aż wasze wojska dojdą na miejsce. Dodaje to trochę realizmu do gry ;). Po wygranej bitwie otrzymujecie różne zasoby (w postaci drewna, kamieni, lub srebra) lub też otrzymacie nowe jednostki wojskowe (szermierzy, procarzy, łuczników, hoplitów, kawalerzystów czy boskich wysłanników) -prawdopodobnie są to jeńcy wojenni z pokonanych przez was wojsk. Ponadto, otrzymujecie punkty walki, które również możecie wykorzystać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Możecie dzięki nim zamieniać ruiny na wioski oraz rozwijać swoje wioski do wyższych poziomów. Jednak głównym waszym zadaniem, zarówno w roli gospodarza miasta jak i gracza, który chce zdobyć bananki za wykonane misje, będziecie się musieli skupić na rozbudowie poszczególnych budynków miasta. Najważniejszymi z nich są: Obóz drwali, kamieniołom, kopalnia srebra, gospodarstwo wiejskie, senat, koszary, magazyn oraz świątynia. Pamiętać należy aby rozbudowywać dane budynki tylko do poziomu wskazanego w misji, gdyż jeśli przekroczycie ten poziom - utracicie szansę na zdobycie bananków. Do rozbudowy budynków potrzebne będą wam materiały tworzone w kamieniołomie, obozie drwali oraz kopalni srebra, które następnie będą gromadzone w magazynie. Codziennie zdobywać możecie dodatkowe surowce za logowanie się do gry. Rozbudowa poszczególnych budynków wraz z każdym poziomem będzie wymagała większej ilości materiałów, więc zadbajcie o pojemność magazynu ;).

Miłej gry gospodarze!!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez tomkedz2000

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
4

Enigmatis 2 The Mists of Ravenwood dobra gra HOPA?

Recenzja _SkyLone
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
7

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
8

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat