Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 1065 0
09.07.2017

Oczy Boga - czyli War Thunder

War Thunder czyli symulator, multiplayer w której stajemy się pilotem maszyn z czasów II Wojny Światowej. Gra oparta jest na pięknej grafice , modelami za czasów II wojny Światowej oraz fauna i florą którą dostrzegamy z lotu samolotu. Bitwy jakie stawia nam gra przenoszą nas w realia terenów które pragną nam odzwierciedlić teren który otaczał żołnierza, pilota podczas piekielnych bojów. Walka dzieje się zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Na ziemie czołgi sprzymierzeńca , artyleria, samochody i pojazdy opancerzone walczą aby jedna ze strony wygrała krwawy i nie zwycieżony bój na śmierć i życie. Wcielasz się albo w dowódce czołgu lub pilota z czasów II Wojny Światowej. Masz do dyspozycji wiele nacji samolotów i czołgów rozpoczynając od najkrwawszych Japońskich samolotów aż do świetnych dywizji pancernych prowadzonych przez Wojska III Rzeszy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 820 Graj
Recenzja ta skupia się bardziej na samolotach oraz rozgrywce która pozwala nam przeżyć niesamowite i przecudowne chwilę w grze War Thunder. Mam do dyspozycji kilka trybów gry: Bitwy zręcznościowe w których możemy wziąć udział kilka razy różnymi samolotami zaczynając od samolotów myśliwskich , przez samoloty szturmowe aż do bombowców które sieją największe spustoszenie na ziemi z powietrza. Kolejnym trybem gry są realistyczne bitwy powietrzne które wprowadzają nas w prawdziwe bitwy ponieważ tylko jeden samolot bierze udział w bitwie, posiada ograniczoną ilość amunicji oraz paliwa co sprawia że jeszcze ciężej wygrać takie bitwy. Jeżeli w tej bitwie samolot zostanie uszkodzony lub skończy się amunicja musi wrócić na lotniska a następnie odczekać pewien czas aby załoga mogła na nowo załadować amunicje oraz uzupełnić pusty bak paliwa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 990 Graj
Pojawią się jeszcze bitwy rankingową w których już prawdziwi "zjadacze" gry walczą ze sobą aby zdobyć pieniądze na zakup nowych maszyn oraz rzadkie samoloty premium. Podsumowując grze tej należą się wielkie brawa za na prawdę wspaniałą grafikę oraz oprawę muzyczną która bardziej przyciąga gracza aby zagrał w tą świetną grę. Gra zespołowa jest tu największą zaletą. Trzeba działać zespołowo i wspólnie dążyć do celu jakim będzie wygrana bitwa oraz doświadczenie i waluta grze umożliwiająca dalszą rozbudowę umocnień samolotu oraz odkrywanie kolejnych, szybszych, potężniejszych, mocniejszych, stanowiących jeszcze większe zagrożenie dla przeciwnika samolotów które pełnią tutaj rolę wsparcie z niebios dla żołnierzy i czołgów którzy walczą na ziemi. Według mnie grę oceniam na mocne 8/10 ponieważ umie mocno wciągnąć gracza i spełnia wszystkie wymagania użytkownika :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez EdzioLKM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

"Detroit: Become Human"

Recenzja bananek_strażak
4

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
5

Metin2 Garść informacji o grze Metin 2

Recenzja Klavres
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
8

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
9

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
10

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
Chat