Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 5 3235 0
20.06.2017

Hazard w CS:GO: Obstawianie meczy.

Cześć!
Jest to pierwsza z kilku części poradnika dotyczącego hazardu w Counter Strike: Global Offensive. Przedstawię w niej moje spostrzeżenia i na pewno informacje warte waszej uwagi.

Obstawianie meczy, jak to wygląda w świecie CS'a?

Na większości ze stron do betowania kursy ustalają gracze, a na nielicznych już gdy pojawi się oferta to możemy zauważyć kurs, jaki po obstawieniu będzie bez zmian do rozpoczęcia meczu. Jesteście zapewne ciekawi, jak to gracze ustalają kursy. Już wyjaśniam... Strony czerpią z tego zysk, gdyż spośród wszystkich obstawionych skinów na ten mecz pobierają określony %. W zależności od strony jest on mniejszy lub większy, ale oscyluje w granicach 5-10%. Dlatego przy % w meczu 50-50 jest kurs 1.94 zamiast 2.00. Natomiast na drugim rodzaju strony już na start możemy obstawić po kursie, jaki widnieje w aktualne ofercie, jak w przypadku prawdziwych zakładów bukmacherskich, który z czasem się zmienia, ale nie grozi nam, że jeśli obstawimy po kursie 1.6 to nagle nie spadnie do 1.2 jak na pierwszym z przedstawionych rodzajów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz przejdę do przedstawienia aktualnych stron, gdzie można obstawiać mecze (strony sprawdzone przeze mnie i mają 100% zaufania, wszystko na nich funkcjonowało przyzwoicie)

drakelounge - strona właścicieli DrakeMoon'a czy DrakeWing'a. Na niej znajduje się wspomniany przeze mnie wyznacznik kursów, gdzie taki jaki jest w momencie obstawienia, to taki będzie do końca spotkania. Kolejnym dużym plusem jest na pewno możliwość utworzenia kuponu. A co to kupon? Jest to tzw. zakład AKO, gdzie wszystkie kursy jakie znajdują się na naszym kuponie mnożymy przez siebie a następnie przez obstawioną przez nas wartość w $. Kolejną korzyścią dla mnie jest na pewno możliwość obstawiania balansem, a nie skinem jak w przypadkach innych stron, gdyż można stawiać % bety (u mnie low=5%,mid=10%,high=20%) a nie w skinach, gdzie jeśli mamy jeden albo trochę więcej to albo je rozmieniamy tracąc na ich wartości oddając prowizję stronie, albo GO BIG OR GO HOME, licząc na większy zarobek lub zostanie z niczym. Na stronie po pierwszym zalogowaniu możemy zdobyć za darmo 1$, czego nie mamy na paru innych stronach. Jednak aby wypłacić to trzeba wpłacić 10$ i je obrócić co utrudnia nieco zadanie.

csgo188 - strona, która jest przeze mnie najczęściej wybierana, ze względu na najmniejszą prowizję oraz dodatkowe opcje czy też zakłady ze świata piłki nożnej czy też koszykówki. W moim przypadku zawsze po wpłacie skina z naklejkami wracał ten sam, więc tutaj o utratę naklejek nie musicie się martwić. O co chodzi z dodatkowymi opcjami? Przedstawię tutaj jeden z nich:
mecz BO3: drużyna A (-1,5) vs. drużyna B - ten zakład polega na tym, że od wyniku drużyny A należy odjąć -1,5, czyli w przypadku wygranych 2 map wychodzi wynik 0,5. Dlatego w tym zakładzie chodzi głownie o to, czy drużyna A wygra 2:0, lub czy drużyna B zdoła wygrać minimum jedną mapę. Jednak w przypadku tej strony żadnego bonusu na start nie ma.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
csesport - strona podobna do csgo188, jednak trochę większą prowizję pobierają właściciele tej strony. Możemy na niej obstawiać jedynie wynik spotkania bez dodatkowych opcji. Mimo to strona jest bardzo popularna, choć aktualnie ich boty zostały zbanowane.

csgofast - strona gdzie oprócz różnego rodzaju trybów hazardu, mamy dostęp do obstawiania meczy. Jednak największy problem tej strony to bardzo duża prowizja, co powoduje bardzo niekorzystne kursy w porównaniu do innych tego rodzaju stron. Jednak na tej stronie również można obstawiać balansem, ale minimalny bet to 1$ więc przy niskiej wartości inventory lepiej omijać tę stronę. Mamy na niej dostęp do bonusowych 0,1$ przez 15 dni oraz dodatkowego 0,5$ po wpisaniu kodu. Moim zdaniem największy, choć wątpliwy + to duża ilość meczy, ale kto obstawia mecze graczy z Arabii Saudyjskiej czy też RPA.

csgopolygon - strona gdzie oprócz ruletki mamy dostęp do obstawiania meczy, jednak ze względu na małą ilość obstawianych $ w spotkaniach, z większym inventory lepiej ją omijąć, gdyż nasz bet może odwrócić % do góry nogami. Również mamy na niej możliwość obstawiania balansem, i bonusowe coinsy po wpisaniu kodu.

Mam nadzieję że mój poradnik dotyczący aktualnych stron do obstawiania w CS:GO wam się przyda!
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

CSGO Prime (B2P) Counter Strike Global Offensive Recenzja/Opinia?

Recenzja Łupieżca
3

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
4

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
5

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
6

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
7

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Moja opinia o tej grze

Recenzja xOliwicia
9

Minecraft Jak w szybki sposób zdobyć fortunę?

Poradnik KrzychuOtwocki
10

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
Chat