Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 122 0
11.06.2020

Jak wyjść z najlepszej miejscówki?

Fortnite jest bardzo popularną grą z 2017 roku. W tym sezonie jest dużo nowych, ciekawych miejsc na które można się wybrać, aby zdobyć dobry loot, kewy, apteczki, matsy, czy inne potrzebne itemy ułatwiajace rozgrywkę. Jednak, gdy mowa o ułatwianiu rozgrywki oraz najlepszych miejscach na mapie zdecydowanie większość zawodników z tej gry pomyśli o Rekinie (Shark'u). Jest to mała wysepka położona na skraju mapy, wytworzona z kamienia przypominającego twarz właśnie rekina, na którego dziobie znajduję się skrzynia, na nim budynek z pomieszczeniami, skrzynkami. Niby nic w tam nadzwyczajnego, ale jednak... Porządku tam pilnuje Skye, czyli Boss wprowadzony w najnowszym sezonie. Skye pomagają również inne boty. Jednak wracając do tematu ten Boss jest ciężkim przypadkem posiadającym około 500 punktów życia. Po zabiciu go gracz otrzymuję GRAPLER, czyli jeden z lepszych narzędzi w grze, dzięki któremu można o wiele szybciej się przemieszczać bez zużywania matwriałow do budowania. Swoim wyglądem przypomina megafon, a przy użyciu przyssawkę. Ze Skye uzyskujemy również Mityczny Scar, który też nie zawodzi. Ostatnia wartościowa rzecz to karta dostępu do sejfu nad którym umieszczone jest działko, z którego wydobywa się czerwone światełko zabezpieczjące sejf i utrudniające drogę do niego. W sejfie znajdziemy dużą ilość leczenia, kewy, broń oraz matsy czy także lunchpady oraz jedną ciekawą rzecz którą może być parasolka.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

A więc tak, najlepiej na rekinie swoją przygodę zacząć na widocznym powyżej dziobie lootując skrzynkę, można również wylądować na basenie, górze budynków, gdzie zazwyczaj leży broń, amunicja, bandaże itd. Jednak pamiętajmy o tym, aby uważać na boty, które będą w nas celowały. Co prawda strzelają niecelnie i zachowują się nieświadomie, ale to nie znaczy, że mamy je całkiem ignorować. Lecz gdy chcemy tak robić należy wybrać się do czerwonej budki, która umieszczona jest pod schodami znajdującymi się obok basenu. Po wejściu do niej musimy poczekać chwilę (około 2 sekund) a nasza postać wyjdzie w przebraniu właśnie bota! Działa to w ten sposób, że kiedy nie będziemy celować w naszych przeciwników w postaci własnie ochroniarzy ani bossa- Skye oni również nie będą nas atakować. Ale gdy swoją bronią w nich wycelujemy oni będą chcieli się odegrać i zaczną strzelać. Uwaga! Gdy podejdziemy ich za blisko nasze przebranie zniknie i znów staniemy się celem! Trzeba na to uważać i koniecznie o tym pamiętać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Następnym i za razem ostatnim krokiem do udanego wyjścia z miejscówki jest- SKYE. Wygląda jak ta załączona na zdjęciu. Może się poruszać i robić podstawowe czynności podobne do botów, jednak jej celność jest dużo lepsza, a nie wiele jej do perfekcyjności brakuje. Ułatwieniem jest to, że po dostanych obrażeniach musi "ochłonąć", więc mamy około 3 sekundy na atak. Ale gdy trzeba się z nią zmierzyć bo zostaliśmy przez nią zauważeni pamiętajmy, o podstawowej zasadzie- najlepiej celować w głowę, ponieważ udany cel zadaje bardzo dużo obrażeń. Z powalonego i zabitego bossa wypadają 3 najważniejsze i najcenniejsze przedmioty- GRAPLER, SCAR oraz KARTA OTWIERAJĄCA SEJF. Grapler już wcześniej niejednokrotnie wspomniany pomaga zaoszczędzić materiały do budowania i poruszać się w szybszym tępie (używanie go nie jest wcale tak proste jak się wydaje). Można nim zaskoczyć przeciwników z pomocą na przykład Scara, czyli mitycznej broni, która również została wcześniej wydropiona ze Skye. No i na koniec karta dostępu do sejfu, z którego zabierzemy ze sobą inne bronie, mnóstwo leczenia, rare itemy. Z sejfu można wyjść tak zwanym "kiblem" czyli niebieską budką, która pozwoli wydostać się z miejscówki szybkim sposobem.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DOOMKA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
4

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
6

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
7

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
8

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
9

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
10

Affected Zone Tactics Affected Zone Tactics - Recenzja!

Recenzja Malfour
Chat