Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 40 0
11.06.2020

Jak wyjść z najlepszej miejscówki?

Fortnite jest bardzo popularną grą z 2017 roku. W tym sezonie jest dużo nowych, ciekawych miejsc na które można się wybrać, aby zdobyć dobry loot, kewy, apteczki, matsy, czy inne potrzebne itemy ułatwiajace rozgrywkę. Jednak, gdy mowa o ułatwianiu rozgrywki oraz najlepszych miejscach na mapie zdecydowanie większość zawodników z tej gry pomyśli o Rekinie (Shark'u). Jest to mała wysepka położona na skraju mapy, wytworzona z kamienia przypominającego twarz właśnie rekina, na którego dziobie znajduję się skrzynia, na nim budynek z pomieszczeniami, skrzynkami. Niby nic w tam nadzwyczajnego, ale jednak... Porządku tam pilnuje Skye, czyli Boss wprowadzony w najnowszym sezonie. Skye pomagają również inne boty. Jednak wracając do tematu ten Boss jest ciężkim przypadkem posiadającym około 500 punktów życia. Po zabiciu go gracz otrzymuję GRAPLER, czyli jeden z lepszych narzędzi w grze, dzięki któremu można o wiele szybciej się przemieszczać bez zużywania matwriałow do budowania. Swoim wyglądem przypomina megafon, a przy użyciu przyssawkę. Ze Skye uzyskujemy również Mityczny Scar, który też nie zawodzi. Ostatnia wartościowa rzecz to karta dostępu do sejfu nad którym umieszczone jest działko, z którego wydobywa się czerwone światełko zabezpieczjące sejf i utrudniające drogę do niego. W sejfie znajdziemy dużą ilość leczenia, kewy, broń oraz matsy czy także lunchpady oraz jedną ciekawą rzecz którą może być parasolka.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

A więc tak, najlepiej na rekinie swoją przygodę zacząć na widocznym powyżej dziobie lootując skrzynkę, można również wylądować na basenie, górze budynków, gdzie zazwyczaj leży broń, amunicja, bandaże itd. Jednak pamiętajmy o tym, aby uważać na boty, które będą w nas celowały. Co prawda strzelają niecelnie i zachowują się nieświadomie, ale to nie znaczy, że mamy je całkiem ignorować. Lecz gdy chcemy tak robić należy wybrać się do czerwonej budki, która umieszczona jest pod schodami znajdującymi się obok basenu. Po wejściu do niej musimy poczekać chwilę (około 2 sekund) a nasza postać wyjdzie w przebraniu właśnie bota! Działa to w ten sposób, że kiedy nie będziemy celować w naszych przeciwników w postaci własnie ochroniarzy ani bossa- Skye oni również nie będą nas atakować. Ale gdy swoją bronią w nich wycelujemy oni będą chcieli się odegrać i zaczną strzelać. Uwaga! Gdy podejdziemy ich za blisko nasze przebranie zniknie i znów staniemy się celem! Trzeba na to uważać i koniecznie o tym pamiętać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Następnym i za razem ostatnim krokiem do udanego wyjścia z miejscówki jest- SKYE. Wygląda jak ta załączona na zdjęciu. Może się poruszać i robić podstawowe czynności podobne do botów, jednak jej celność jest dużo lepsza, a nie wiele jej do perfekcyjności brakuje. Ułatwieniem jest to, że po dostanych obrażeniach musi "ochłonąć", więc mamy około 3 sekundy na atak. Ale gdy trzeba się z nią zmierzyć bo zostaliśmy przez nią zauważeni pamiętajmy, o podstawowej zasadzie- najlepiej celować w głowę, ponieważ udany cel zadaje bardzo dużo obrażeń. Z powalonego i zabitego bossa wypadają 3 najważniejsze i najcenniejsze przedmioty- GRAPLER, SCAR oraz KARTA OTWIERAJĄCA SEJF. Grapler już wcześniej niejednokrotnie wspomniany pomaga zaoszczędzić materiały do budowania i poruszać się w szybszym tępie (używanie go nie jest wcale tak proste jak się wydaje). Można nim zaskoczyć przeciwników z pomocą na przykład Scara, czyli mitycznej broni, która również została wcześniej wydropiona ze Skye. No i na koniec karta dostępu do sejfu, z którego zabierzemy ze sobą inne bronie, mnóstwo leczenia, rare itemy. Z sejfu można wyjść tak zwanym "kiblem" czyli niebieską budką, która pozwoli wydostać się z miejscówki szybkim sposobem.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DOOMKA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
4

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
5

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
6

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
8

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
9

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
10

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
Chat