Jak to działa
0 0 122 0
07.11.2017

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Witam w moim kolejnym artykule. Tym razem do zaoferowania mam dla was recenzję jakże kultowej i dosyć starej ale wciąż wspieranej gry stworzonej przez Blizzard'a. Tak jest dobrze myślicie mówię o tzw "Wow'ie" czyli "World of Warcraft". Jak już wspomniałem gra została wydana przez Blizzard'a dokładnie 23 listopada 2004. Jest to gra MMORPG. Oczywiście jak każdy pewnie wie, ale mimo wszystko wspomnę o tym, żeby rozwiać wasze wątpliwości gra jest nawiązaniem do jakże kultowej serii gier pod tytułem "Warcraft". Lecz mimo to ma wiele nawiązań z innymi ich produkcjami, mam tu na myśli głównie "Hearthstone" (dawniej Hearthstone Heroes of Warcraft, a więc sama nazwa wskazuje na powiązanie z tymi seriami) oraz do MOBY wyprodukowanej przez nich zwanej w skrócie Hots'em czyli "Heroes of the storm" lecz tutaj spotykamy o wiele mniej nawiązań.
Jak już wszyscy dobrze wiemy, znakiem rozpoznawczym moich artykułów jest pierwszy akapit wstępny, wprowadzający jak kto woli. Może nie dla wszystkich się on podoba, więc dla takich osób mam dobrą nowinę. Kończy się właśnie teraz!! Zacznę o swojej przygodzie z wowe'm oraz ogólnie firmą Blizzard. Jeszcze do niedawna do samej gry byłem nastawiony dosyć mocno sceptycznie, nie miałem do niej żadnych negatywnych opinii, ale też nie interesowała mnie ani trochę. Wręcz przeciwnie było z samą firmą Blizzard. Tutaj zainteresowaniem darzyłem grę Hearthstone, oraz w przerwach odpoczynkowych od LoLa lubiłem sobie zagrać w Hots'a. Dosyć niedawno pod wpływem namowy znajomych postanowiłem zagrać wraz z nimi w WoW'a, na początku nie nastawiony zbyt pozytywnie, coś w stylu "zmarnuję tylko cenny czas i nie wyniosę żadnych radości", stało się totalnie inaczej.
Już po paru godzinach gry wciągnąłem się w tą produkcję, głównie przez pomoc jaką nieśli mi znajomi i radość z wspólnej gry. Co do plusów tej gry muszę podać na pewno rozbudowany system dungeonów, raidów, ekwipunku, a przede wszystkim samych klas. Oprócz tego bardzo ciekawy i obszerny questline wciągający nas na wiele dobrych godzin gry. Poza tym w odróżnieniu do Metina jest tutaj bardzo duża interakcja między graczami, a wręcz gra w grupie przynosi same plusy a nie tylko minusy. Gra ma wiele dodatków urozmaicających grę takich jak "Cataclysm" oraz "Legion" etc. Jako minus wyszukuję cenę samego wstępu na serwer Globalny tym bardziej, że jest to licencja, tzw. abonament (np. miesięczny), a nie pełny dostęp do gry na zawsze. Na ratunek na szczęście ruszają nam serwery prywatne które są zazwyczaj w pełni darmowe. Grafika nie jest zniewalająca lecz to nie jest aspekt liczący się najbardziej w grach MMORPG. To by było na tyle w dzisiejszym artykule, dziękuję za odwiedzenie oraz zachęcam do uziału.
World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji. 0.0 0
0 0
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Mass Effect 1 - Brak szacunku

Recenzja LiquidSnake
8

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord