Jak to działa
5.0 1 1735 0
07.11.2017

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Witam w moim kolejnym artykule. Tym razem do zaoferowania mam dla was recenzję jakże kultowej i dosyć starej ale wciąż wspieranej gry stworzonej przez Blizzard'a. Tak jest dobrze myślicie mówię o tzw "Wow'ie" czyli "World of Warcraft". Jak już wspomniałem gra została wydana przez Blizzard'a dokładnie 23 listopada 2004. Jest to gra MMORPG. Oczywiście jak każdy pewnie wie, ale mimo wszystko wspomnę o tym, żeby rozwiać wasze wątpliwości gra jest nawiązaniem do jakże kultowej serii gier pod tytułem "Warcraft". Lecz mimo to ma wiele nawiązań z innymi ich produkcjami, mam tu na myśli głównie "Hearthstone" (dawniej Hearthstone Heroes of Warcraft, a więc sama nazwa wskazuje na powiązanie z tymi seriami) oraz do MOBY wyprodukowanej przez nich zwanej w skrócie Hots'em czyli "Heroes of the storm" lecz tutaj spotykamy o wiele mniej nawiązań.
Jak już wszyscy dobrze wiemy, znakiem rozpoznawczym moich artykułów jest pierwszy akapit wstępny, wprowadzający jak kto woli. Może nie dla wszystkich się on podoba, więc dla takich osób mam dobrą nowinę. Kończy się właśnie teraz!! Zacznę o swojej przygodzie z wowe'm oraz ogólnie firmą Blizzard. Jeszcze do niedawna do samej gry byłem nastawiony dosyć mocno sceptycznie, nie miałem do niej żadnych negatywnych opinii, ale też nie interesowała mnie ani trochę. Wręcz przeciwnie było z samą firmą Blizzard. Tutaj zainteresowaniem darzyłem grę Hearthstone, oraz w przerwach odpoczynkowych od LoLa lubiłem sobie zagrać w Hots'a. Dosyć niedawno pod wpływem namowy znajomych postanowiłem zagrać wraz z nimi w WoW'a, na początku nie nastawiony zbyt pozytywnie, coś w stylu "zmarnuję tylko cenny czas i nie wyniosę żadnych radości", stało się totalnie inaczej.
Już po paru godzinach gry wciągnąłem się w tą produkcję, głównie przez pomoc jaką nieśli mi znajomi i radość z wspólnej gry. Co do plusów tej gry muszę podać na pewno rozbudowany system dungeonów, raidów, ekwipunku, a przede wszystkim samych klas. Oprócz tego bardzo ciekawy i obszerny questline wciągający nas na wiele dobrych godzin gry. Poza tym w odróżnieniu do Metina jest tutaj bardzo duża interakcja między graczami, a wręcz gra w grupie przynosi same plusy a nie tylko minusy. Gra ma wiele dodatków urozmaicających grę takich jak "Cataclysm" oraz "Legion" etc. Jako minus wyszukuję cenę samego wstępu na serwer Globalny tym bardziej, że jest to licencja, tzw. abonament (np. miesięczny), a nie pełny dostęp do gry na zawsze. Na ratunek na szczęście ruszają nam serwery prywatne które są zazwyczaj w pełni darmowe. Grafika nie jest zniewalająca lecz to nie jest aspekt liczący się najbardziej w grach MMORPG. To by było na tyle w dzisiejszym artykule, dziękuję za odwiedzenie oraz zachęcam do uziału.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder Omówienie każdej linii samolotów - War Thunder

Recenzja FlupixDD
2

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
3

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
4

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
5

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
6

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
7

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
8

League of Legends Poro league of legends

Poradnik TurboBagiety
9

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć fame w grze MovieStarPlanet?

Poradnik RoseGold85
10

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
Chat