Jak to działa
Przejdź do gry AD 2460
AD 2460
5.0 1 1766 0
24.08.2017

AD 2460 - Recenzja gry!

AD2460 jest spełnieniem fantazji, którą widziałem od czasów Gwiezdnych wojen. Zdolność do budowania potężnego imperium galaktycznego zdolnego wycierać wrogów z istnienia. I chociaż czekam wiele lat, aby MMORPG mógł dostarczyć tego doświadczenia w sposób w, którym oddam piękno tej gry. Ad2460 to gra mmorpg z podziałem na konto płatne( premium) i konto darmowe (testowe). W grze poprowadzimy rosnące imperium, które rozbudowujemy by móc przetrwać w tym brutalnym świecie. Jeśli kiedykolwiek grałeś w dowolną grę w, której budujesz bazę w sklepie z aplikacjami Apple, prawdopodobnie wiesz, jak działa AD2460. Podejmowane będą przez Ciebie naprawdę ważne decyzje, większość czasu poświęcisz na planowanie rozszerzenia bazy i zarządzanie zasobami. Plusem tej gry jest to że, masz jeden wielki wspólny świat z wszystkimi innymi graczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mimo, że zaczynasz w skromnym kącie galaktyki w, której jesteś mało znaczący. Później to się zmienia gdy, rozbudujesz swoją bazę i jesteś w stanie się bronić. Ostatecznie będziesz wystarczająco duży, aby inni gracze chcieli cię zniszczyć. Podobnie jak prawdziwa piaskownica, AD2460 polega na budowaniu własnej historii na nie określonej drodze. Masz możliwość przyłączenia się do sojuszników i skupić swoje wysiłki na wspólnym wrogu lub samemu rzucić wyzwanie by sprawdzić jak dobrą masz armię. Konsekwencją gry jest to że, wysyłanie jednostek na atak nie przychodzi nam lekko. Trzeba mnóstwa czasu, pracy i surowców by zbudować armię, którą można w kilka chwil stracić. Jedna błędna decyzja taktyczna może spowodować że, tygodnie pracy nad bazą lub, armią mogą pójść na marnę ponieważ, przeciwnik może chcieć się zemścić za atak na swoją bazę. Może również porwać transport, przejąć obozowiska, które wcześniej zająłeś i zaatakować i okraść Cię z twoich drogocennych i rzadkich surowców.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na szczęście ten aspekt AD2460 pozostaje zablokowany dla nowych graczy, dopóki nie osiągną pewnego poziomu, więc będziesz miał dużo czasu, aby złapać oddech i przygotować się. Chociaż to wszystko brzmi naprawdę ciekawie, niestety akt gry nie jest tak samo atrakcyjny. Prawie cały wasz czas w AD2460 będzie spędzony na rozbudowanie bazy i rekrutowaniu jednostek. Chociaż niektóre projekty mogą zostać zakończone w ciągu kilku minut, inne potrzebują kilku godzin a te naprawdę wymagające nawet dni. W tym miejscu AD2460 naprawdę pokazuje swoje korzenie aplikacji na telefon komórkowy, ponieważ, wystarczy się zalogować raz dziennie, nastawić budynki do budowy, jednostki do rekrutacji i wyjść. Jeśli masz nadzieję na doświadczenie, które może Cię przyciągać godzinami, AD2460 nie jest w stanie tego zapewnić. Gra jest naprawdę fajna, spędziłem w niej kilka dziesiąt godzin i nie żałuję ani chwili. Polecam zakupić konto premium ponieważ, content jaki jest na koncie darmowym (testowym) jest bardzo mały i starcza na maksymalne kilka naście godzin.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
2

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
3

Stojak na zbroje minecraft

Poradnik Duman1222
4

Wartime Wartime - gra w stylu 'mobilnym' do zagrania w przeglądarce na PC

Recenzja kajto3
5

CSGO Prime (B2P) Ocena operacji Riptide i w co inwestować w tej operacji?

Poradnik Pitergta
6

Margonem Szybki zarobek na niskim lvl!

Poradnik Nogo-V-sky
7

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
8

League of Legends Zac na ,,jungli" jak skutecznie grać?

Poradnik KaperoXpompA
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
10

Howrse Howrse - gra idealna dla koniarzy?!

Recenzja Arines
Chat