Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
0 0 81 0
06.12.2017

Ciekawostki cześć pierwsza

Przedstawie wam ciekawostki związane z postaciami, broni i przedmiotami. Skaut z przedmiotami wstrzymywacz, wściekłe mleko, świętą makrele i czapke mleczarz będziemy mogli postawić nagrobek ofiarom. Połączenie czachy obcego, biomechanicznego plecaka i kombinezonu ksenomorfa zwiększa nam obrażenia wręcz przeciwko przeciwnikowi, który nosi zestaw „Odizolowany Najemnik” oraz mamy zwiększone obrażenia od napalmu z nostromo od noszącego zestaw „Odizolowany Najemnik”. Po zabiciu lub rozczłonkowaniu Skauta istnieje 1% że wyleci z niego biały gołą. Jest to nawiązanie do filmiku pozajcie medyka. W grze Poker Night at the Inventory możemy zobaczyć skauta w talii jako walet pik i trefl. W grze Worms: Reloaded Skaut pojawia się jako jeden z fortów, oprócz tego ma na sobie domyślne nakrycie głowy i jest jedną z dostępnych dla robaków czapek.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Żołnierz używa przezwiska Jane Doe, w USA nazwisko te jest używane dla określenia osoby niezidentyfikowanej lub ukrytej tożsamości. Tak naprawde on używa w formie żeńskiej, a w męskiej brzmi jako John Doe. Znany jest z cytowania United States Marine Corps (na polski język znaczy Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych) i sztuki wojennej Sun Zi. Mundur Żołnierza oraz jego wyrzutnia rakiet możemy spotkać w grze Super Monday Night Combat przez Megabeth. Żołnierz napisał kilka postów na oficjalnym blogu TF2. Hełm żołnierza w grze Worms: Reloaded jest jedną z czapek dostępnych dla robaków. Mając przedmioty czarną skrzynke, wsparcie batalionu oraz patrolówka grenadiera będziemy mogli postawić nagrobek swoim ofiarom. Pudło idioty, stalowe rury i papierowy budżet aktywuje dodatkowe zdania głosowe oraz pozwala żołnierzowi wykonywać drwinę tak zwaną taniec robota.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Pyro jest najbardziej tajemniczą postacią bo nie wiemy skąd pochodzi, jak się nazywa i jak wygląda bez kombinezonu. Pyro posiada ten sam głos w angielskiej, hiszpańskiej, rosyjskiej, niemieckiej i francuskiej wersji językowe Team Fortress 2. Pierwszy BLU pyro przypomina bardzo Abrahama Lincolna, ale po jakimś czasie zmienili jego wizerunek. Nosi trzy (nieużywane) granaty typu napalm na swoim pasie. Granaty te maiły mieć taką samą funkcje co w Team Fortess Classic. Dzięki czapce MK 50 oraz Napalm z nostromo będziemy mieli zwiększone obrażenia od napalmu z nostromo od noszącego zestaw „Odizolowany Najemnik” oraz zwiększone obrażenia w walce wręcz przeciwko noszącemu zestaw „Odizolowany Najemnik”. Mając na sobie odtłuszczacz, lewarek i czapke pomocnika będziemy mogli postawić nagrobek sowim ofiarom.
Ciekawostki cześć pierwsza 0.0 0
0 0
Art napisany przez King_Tomson_IV

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
4

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper