Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1622 0
27.07.2020

Ezreal poradnik postaci

Przyjrzyjmy się najpierw umiejętnością jakie posiada ten bohater który swoją główną rolę spełnia na dolnej aleji jako ADC czyli strzelec ale także może być wykorzystywane na środkowej aleji czyli midzie.

Umiejętność bierna- po każdym trafionym zaklęciu prędkość ataku bohatera zwiększa się maksymalnie do pięciu ładunków.

Q- Ezreal wystrzeliwuje zadający obrażenia pocisk , który skraca czas odnowienia wszystkich jego umiejętności , jeśli trafi wrogą jednostkę.

W- Ezreal wystrzeliwuje kulę, która przykleja się do pierwszego trafionego bohatera lub celu oraz przelatuje przez miniony. Jeżeli Ezreal trafi wroga, do którego przyklejona jest kula, ta wybuchnie i zada obrażenia.
E -Ezreal teleportuje się w pobliskie miejsce i atakuje samonaprowadzającym się pociskiem, który uderza w najbliższą wrogą jednostkę. Pocisk priorytetowo traktuje wrogów trafionych z W.
R- Ezreal skupia się, po czym wystrzeliwuje celną salwę i zadającej olbrzymie obrażenia każdej jednostce, przez którą przeniknie pocisk może przelecieć przez całą mapę. (zadaje mniej obrażeń stworom i niepotężnym potworom).

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak powinno się nim grać, Ezreal jak bardzo hybrydową postacią a jego umiejętności zadają obrażenia zarówno magicznie jak i fizycznie więc mamy tu duże pole do manewru chociaż lepiej sprawują się tu przedmioty od obrażeń fizycznych. Bardzo potrzebnym przedmiotem jest manamune który potem zamieni się w muramane przedmiot dzięki któremu nasza postać zyskuje manę potrzebną do rzucania zaklęć, również potrzebna będzie lodowa rękawice i obie te przedmioty zazwyczaj występują w większości kombinacji przedmiotów na Ezreala. Do tego dokładamy Krwiopijca, Ostrze zniszczonego króla, Anioła stróża no i oczywiście buty dobre będą ioniskie buty, które skracają trochę czas odnowienia umiejętności. Do tego runy jako główne drzewko Precyzja i Zdobywca który dobrze się komponuje z umiejętnością bierną, do tego Rozwój myśli przywracający nam manę, Legenda Rodowód który daje nam kradzież życia i ostateczny cios dzięki któremu będziemy mogli zadawać większe obrażenia wrogą z mniejszą ilością zdrowia co pozwoli nam skuteczniej zabijać z naszego ulta. Na drzewku pobocznym Inspiracja a w nim magiczne obuwie które da nam za darmo buty po 12 min oraz kosmiczna przenikliwość ,która skraca nam czas odnowienia naszych umiejętności czarów oraz przedmiotów. I na koniec dodatkowe bonusy najpierw wybieramy prędkość ataku potem adaptacyjna siła oraz pancerz.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Skórki jakie posiada Ezreal a trochę ich jest:

Ezreal z Nottinhgam - skórka której aktualnie nie można kupić, nawiązuje do słynnego Robin Hooda i jego bandy złodziei.

Napastnik Ezreal - nie można jej aktualnie kupić,skórka nawiązująca do świata piłki nożnej w której Ez gra na pozycji napastnika.

Lodowy Ezreal - koszt skórki to 520 RP , zwykła skórka zmieniająca wygląd bohatera na bardziej lodowy i niebieski.

Ezreal Odkrywca - skórka aktualnie niedostępna, nawiązująca do historii bohatera który jest młodym odkrywcą przeróżnych skarbów.

Cybernetyczny Ezreal- koszt skórki to 3250 RP , ta unikalna skórka zmienia wiele aspektów bohatera jak jego głos model czy umiejętności wyglądają inaczej jedna z najdroższych skórek w grze.

TPA Ezreal- aktualnie niedostępna - nawiązuje do drużyny Taipei Assassins.

Wytworny Ezreal - koszt skórki to 750 RP - przestawia bohatera w garniturze i kasynie grającego.

As Pik Ezreal - koszt skórki to 750 RP - przedstawia bohatera w kolekcji poświęconej talii kart.

Arcade Ezreal - koszt skórki to 1350 RP - nawiązuje do kolekcji gier Arcade.

Czarodziej Gwiazd Ezreal- koszt skórki to 1350 RP - należny do kolekcji skórek czarodziejek gwiazd i jest on pierwszą postacią męską w tym gronie.

SSG Ezreal - aktualnie niedostępna- nawiązuje do drużyny Samsung Galaxy

Czarodziej piżamy Ezreal - koszt to 1350 RP - należy do kolekcji skórek czarodziejek piżamy i Ezreal jest pierwszym męskim członkiem.

Ezreal z Akademii Bojowej- koszt skórki to 1820 RP - jest nawiązaniem do serii Anime.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kub77a

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
7

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat