Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 3 1157 0
07.02.2018

Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

War Thunder jest jedną z ciekawszych darmowych pozycji do grania. Konkuruje ona z takimi grami jak World of Tanks, World of Warplanes czy Armored Warfare. Jednak jest ona inna od podanych tutaj tytułów. Gaijin czyli firma który stworzyła WT postarała się postawić na bardziej realne starcia w przestworzach czy na lądzie. W tej grze nie zobaczymy takiego czegoś jak paski życia, czy maszyn które nigdy nie istniały co jest ogromnym plusem dla tego produktu. Starcia pancerne czy powietrzne wyglądają dużo lepiej, dają dużo więcej frajdy niż u konkurencji.W trybach realistycznych i historycznych wymagają dużo więcej umiejętności i ogólnego ogarnięcia pola walki, dlatego każdy zestrzelony przeciwnik daje nam dużo satysfakcji i strasznie zachęca do gry. Dużym plusem tej gry jest także grafika która jak na darmową produkcję jest bardzo ładna i realistyczna.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj
Pojazdy które mamy do dyspozycja podzielone są na różne nacje: Niemcy, ZSRR, Japonia czy USA, Francja Włochy i Wielka Brytania, lecz kolejne nacje są w drodze. Drzewka rozwoje każdej z tych nacji mamy podzielone na ERY. Każdy pojazd przyporządkowany jest do 1 ery czyli na lata w których były produkowane i brały udział w walkach np I era obejmuje samoloty które występowały i były podkuwane za czasów I wojny światowej i części 20 lecia miedzy wojennego.Przechodząc konkretnie do pojazdów jakimi dysponujemy to jest ich ogrom i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W przestworzach mamy dostęp do dwupłatowców, samolotów bombowych i bombowców nurkujących czy myśliwców z czasów II wojny światowej oraz tych z czasów zimnej wojny. Na lądzie natomiast mamy zwinne czołgi lekkie, uniwersalne średnie, czołgi ciężkie czy niszczyciele czołgów. Praktycznie wszystkie z maszyn które wchodzą w skład tych drzewek była produkowana i brała udział w starciach dlatego da się jak najbardziej realistycznie pokazać je na polach bitewnych War Thunder. Mamy także do dyspozycji liczne historyczne kamuflaże, ozdoby takie jak hełmy czy emblematy pochodzące z różnych państw i armii świata dzięki którym nasz pojazd stanie się niepowtarzalny i może wyglądać jak tylko zapragniemy. Jednak gra nie posiada samych plusów. Jednym z najbardziej doskwierających problemów w tej grze jest czas. Aby ogarnąć wszystkie mapki ( jest ich dosyć sporo ), nauczyć się jak poruszać się danymi pojazdami czy kiedy brać udział w walce a kiedy lepiej się ulotnić potrzeba dużo czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj
Podsumowując możemy dojść do wniosku że ta gra jest dość ciekawym produktem po który warto sięgnąć, a jego ogromnym plusem dla wielu graczy jest to że jest darmowy - i jest to prawda. Nie każdemu jednak może on się jednak spodobać z jednej bardzo ważnej przyczyny - nie każdy lubi grać w gry w których po 2 stronach pola walki stoją pancerne kolosy samoloty. Jednak dla osób której interesują się historią wojen, czy po prostu lubią czołgi ta gra może być bardzo ciekawa i wciągająca. Warto natomiast pamiętać że jest to jednak tylko i wyłącznie gra, oparta na prawdziwych pojazdach i realistycznych miejscach starć, lecz jednak nadal gra która nie może nas uczyć historii ale jest świetnym przystankiem na odpoczynek od rzeczy którymi zajmujemy się na co dzień. Jeżeli ktoś wahał się czy zagrać w tą grę to powiem tak - jest darmowa a może okazać się że takiej gry jak War Thunder właśnie szukałeś wiec nie zastanawiaj się tylko ją pobierz i graj.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez AngryPanda

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat