Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2380 0
06.11.2017

League of legends niesamowita gra MOBA

Gra pt . " " League of legends ", niesamowicie przypadła mi do gustu. Gra jest dostępna w języku polskim oraz jest polski dubbing. Celem gry jest awansowanie do jak najwyższej ligi, na początku trzeba osiągnąć 30lvl, potem zagrac 10 gier rankingowych i w zależności od tego jak bedziemy grali przydzielą nam odpowiednią ligę, Najniższą jest Bronz 5, aby osiągnąć bronz 4 trzeba zdobyć 100 punktów a następnie wygrać dwie gry rankingowe. Trudniej jest w awansie z bronzu 1 do silvera 5 bo trzeba wygrac aż 3 gry po osiągnięciu 100 punktów. Ligi prezentują się odpowiednio: Bronz, silver, Gold, platinum, diamond, master tier a najwyższą rangą jest challenger. W grze jest do wyboru Wiele postaci, co chwila można usłyszeć, że wychodzi nowy bohater co jest równoznaczne z tym, że riot games (twórcy League of legends) cały czas udoskonalają tę gre.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na mapie podczas gier rankingowych 5vs5 na mapie znajdują się 3 line Góra środek i dół oraz Jungle która oddziela linie między sobą.
W grze sa rózne profesje takie jak Tank, Mag, Wojownik, zabójca, wsparcie, strzelec. Każda profesja spełnia określoną rolę np Tank zazwyczaj rozpoczyna walki drużynowe, ponieważ posiada dużą ilość pnktów zdrowia i pancerza oraz dużą ilość efektów kontroli tłumu czyli np. Ogłuszenie Podrzut, Spowolnienie itp. Mag ma za zadanie zadawać bardzo duże obrażenia magiczne zazwyczaj jednemu przeciwnikowi, kolejną profesją jest Wojownik jest to połączenie Tanka oraz zabójcy odgrywa bardzo ważna rolę w walkach drużynowych, zabójca jak sama nazwa na to wskazuje jest stworzony, aby zadawać duże ilości obrażeń fizycznych (są wyjątki np leblanc lub fizz), wsparcie jest najważniejszą rolą, któa współgra z strzelcem na lini i go wspomaga np lecząc go, strzelec to postać która walczy w oddali powinna zadawć bardzo duży dmg wszystkim postacią.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uważam, że League of legends jest wspabiałą grą przeznaczoną do współpracy drużynowej, każda postać ma określoną rolę. W grze są dwie waluty RP(riot points) za , które można zakupić skiny czyli inny wygląd postaci oraz PZ(punkty zasług), za które kupuje się bohaterów. W grze dostępne są poziomy honoru, które zwiększają się wtedy kiedy w większym stopniu przyczynimy się do np wygranej, w tym momencie najwyzszym poziomem jest 5. Za bycie miłym graczem, który nie obraża można otrzymać fragmenty klucza oraz kapsułe za która mozna coś dostać za 3 fragmenty oraz posiadanie skrzynki można otworzyć taką skrzynkę i dostać skina czy też bohatera. Odbywają się również turnieje League of legends które sa oglądane na całym świecie niestety nie ma na razie drużyny lola, która znajdowała by się na czołowym miejscu. Myśle,że gra jest jedną z najlepszych gier MOBA i z pewnością polecam ją każdemu kto lubi tego typu gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Neroshark11

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
4

Realm of the Mad God - Knight

Poradnik Fragorski
5

Rocket League (B2P) Rocket League - Recenzja!

Recenzja Malfour
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Roblox Roblox Top 6 fajnych gier

Recenzja Rixiasty
10

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
Chat