Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2890 0
06.11.2017

League of legends niesamowita gra MOBA

Gra pt . " " League of legends ", niesamowicie przypadła mi do gustu. Gra jest dostępna w języku polskim oraz jest polski dubbing. Celem gry jest awansowanie do jak najwyższej ligi, na początku trzeba osiągnąć 30lvl, potem zagrac 10 gier rankingowych i w zależności od tego jak bedziemy grali przydzielą nam odpowiednią ligę, Najniższą jest Bronz 5, aby osiągnąć bronz 4 trzeba zdobyć 100 punktów a następnie wygrać dwie gry rankingowe. Trudniej jest w awansie z bronzu 1 do silvera 5 bo trzeba wygrac aż 3 gry po osiągnięciu 100 punktów. Ligi prezentują się odpowiednio: Bronz, silver, Gold, platinum, diamond, master tier a najwyższą rangą jest challenger. W grze jest do wyboru Wiele postaci, co chwila można usłyszeć, że wychodzi nowy bohater co jest równoznaczne z tym, że riot games (twórcy League of legends) cały czas udoskonalają tę gre.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na mapie podczas gier rankingowych 5vs5 na mapie znajdują się 3 line Góra środek i dół oraz Jungle która oddziela linie między sobą.
W grze sa rózne profesje takie jak Tank, Mag, Wojownik, zabójca, wsparcie, strzelec. Każda profesja spełnia określoną rolę np Tank zazwyczaj rozpoczyna walki drużynowe, ponieważ posiada dużą ilość pnktów zdrowia i pancerza oraz dużą ilość efektów kontroli tłumu czyli np. Ogłuszenie Podrzut, Spowolnienie itp. Mag ma za zadanie zadawać bardzo duże obrażenia magiczne zazwyczaj jednemu przeciwnikowi, kolejną profesją jest Wojownik jest to połączenie Tanka oraz zabójcy odgrywa bardzo ważna rolę w walkach drużynowych, zabójca jak sama nazwa na to wskazuje jest stworzony, aby zadawać duże ilości obrażeń fizycznych (są wyjątki np leblanc lub fizz), wsparcie jest najważniejszą rolą, któa współgra z strzelcem na lini i go wspomaga np lecząc go, strzelec to postać która walczy w oddali powinna zadawć bardzo duży dmg wszystkim postacią.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uważam, że League of legends jest wspabiałą grą przeznaczoną do współpracy drużynowej, każda postać ma określoną rolę. W grze są dwie waluty RP(riot points) za , które można zakupić skiny czyli inny wygląd postaci oraz PZ(punkty zasług), za które kupuje się bohaterów. W grze dostępne są poziomy honoru, które zwiększają się wtedy kiedy w większym stopniu przyczynimy się do np wygranej, w tym momencie najwyzszym poziomem jest 5. Za bycie miłym graczem, który nie obraża można otrzymać fragmenty klucza oraz kapsułe za która mozna coś dostać za 3 fragmenty oraz posiadanie skrzynki można otworzyć taką skrzynkę i dostać skina czy też bohatera. Odbywają się również turnieje League of legends które sa oglądane na całym świecie niestety nie ma na razie drużyny lola, która znajdowała by się na czołowym miejscu. Myśle,że gra jest jedną z najlepszych gier MOBA i z pewnością polecam ją każdemu kto lubi tego typu gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Neroshark11

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
2

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
3

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
4

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
5

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
6

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
7

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
8

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat