Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1531 0
18.03.2019

Jedna z lepszych gier typu MOBA

Witam szanownych czytelników w moim artykule.

Przedstawiam wam SMITE, mobe, która zdaniem wielu graczy dorównuje, a nawet przebija potężnego lola.

W grze wcielamy się w wybranego boga z przeróżnych mitologii znanych na całym świecie, stajemy do walki i cieszymy się chwałą lub dręczymy porażką. Jest to tytuł, który przypadł mi osobiście do gustu ze względu na ciekawy gameplay - widok z trzeciej osoby, dopracowaną grafikę oraz mniej toksyczną społeczność niż w wielu innych grach.

Tutaj liczą się nie tylko nasze umiejętności gry, bardziej ceni się grę zespołową. Każdy bóg cechuje się innym stylem rozgrywki rozbitym na parę kawałków, mamy więc pole do popisu. Nawet z tanka można zrobić silnego maga, a nawet postać, która niszczy wrogów auto atakami! Buildów jest masa, to pod ataki, to pod magie, pół-tanka, maga i auto ataki. Mamy spory wachlarz przedmiotów, które dobrze połączone dają satysfakcje. Niektóre buildy w teorii nie mają prawa istnienia - w praktyce jednak okazują się nie do przebicia. Kombinowanie jest więc satysfakcjonujące i wymusza na nas dodawanie czegoś od siebie, zamiast tylko ograniczać się do stron na internecie i przeklejaniu gotowych dróg rozwoju postaci.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Co znajdziemy w grze?

  • Masa postaci i szybkie dodawanie nowych - w grze jest kilka klas: warrior, mage, hunter, assasin, guardian. Jest ogrom mitologii, a do każdej z nich przypisani są znani i mniej znani, ale zgodni z historią bogowie. Nordyccy, Egipscy, Rzymscy, Greccy, Hinduscy.. Sporo by wymieniać :)
  • Każdą postacią można grać na kilka sposobów - ofensywa, defensywa, jedno i drugie, one-shot, full lifesteal.. Jak już wspomniałem potencjał co do tworzenia naszego stylu rozgrywki jest gigantyczny, daje to więc swobodę i nie narzuca nam konkretnych działań.
  • Wszystko jest się w stanie zdobyć za darmo - Walutę zdobywamy poprzez granie oraz dzienne logowanie. Nawet walutę premium odbieramy 2 razy w tygodniu. Często są eventy, które sypią nam gemsami, za które możemy kupić to skrzynkę, to skina, warda itp. Nie jest więc koniecznym wpłacanie pieniędzy.
  • Gry turniejowe - możemy grać 5v5, 3v3, a nawet 1v1! to jest coś, co na pewno spodoba się wielu nowym graczom. 1v1 od zawsze kojarzyło się ze sprawdzeniem samego siebie, dlaczego więc nie spróbować? Dodatkowo za 10 wygranych meczy 1v1 dostajemy limitowanego skina, a więc wynagrodzenie za trudy jest bardzo ładne.
  • System testowania skinów - w grze można włączyć tryb "jungle practice", w którym możemy przetestować postać, której jeszcze nie zakupiliśmy lub skina, który nam się podoba, ale nie mamy pewności, czy faktycznie jest taki dobry. To jest rozwiązanie jak najbardziej 10/10. Ułatwia, pomaga w podejmowaniu decyzji, brawo dla twórców.
  • Cichy zabójca - w grze dostępny jest nordycki bóg, Loki. To jest spełnienie marzeń każdego fana klasy "zabójca". Dlaczego? Cóż, moment, w którym uciekanie do bazy to konieczność, przy okazji słysząc głośny dźwięk odpalania umiejętności numer 3 (zwiększone obrażenia na 1 trafiony auto atak, spowolnienie, dodatkowo pasywnie zadaje %-towo więcej w plecy) i zgon w sekundę jest frustrujący, a satysfakcjonujący dla Lokiego. Dorzucę tylko fakt, że pod umiejętnością nr 1 jest on kompletnie niewidzialny. Kusi, prawda?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra ma ciekawą ścieżkę dźwiękową dla każdego rodzaju mapy, dopracowaną grafikę modeli świata, jak i samych postaci, potworów oraz umiejętności. Praca zespołowa wychodzi sama z siebie w praktyce, możemy dostosować interfejs wedle własnego upodobania (celownik, czas, po którym umiejętność się aktywuje po kliknięciu itp.), pieniądze zbiera się stosunkowo łatwo ze względu na boostery, misje, dzienne logowanie, eventy x3 na wszystko.

Tytuł warty uwagi, z pewnością spośród dużej liczby postaci znajdzie się jedna, dwie lub więcej, które tylko proszą się o wymasterowanie ich i opanowania do perfekcji.

Jeżeli szukasz gry, w któej dużo się dzieje, gdzie możesz się w miarę wyluzować, a przy tym coś zyskać, to SMITE jest definitywnie dla Ciebie.

Więcej smaczków odkryjesz sam, drogi czytelniku, dlatego bierz się czym prędzej do bitwy!

Dziękuję za poświęcenie swojego cennego czasu na przeczytanie, pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SecondDeltaclav

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
2

Dark Orbit Jeżeli masz ochotę zagrać w dobrą grę to napewno nie będzie to ta gra

Recenzja Banujek
3

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
4

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
5

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
6

Yandere Simulator- recenzja

Recenzja bananasx
7

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
8

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Star Stable STAR STABLE | AKTUALIZACJA 14.02.2024/07.02.2024

Tutorial pytelcnie990
Chat