Jak to działa
5.0 1 91 0
20.09.2020

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Trenowanie swojego aima, to podstawa, żeby stać się lepszym graczem.

Pro playerzy codziennie odbywają takie treningi przed meczami czy turniejami. Ale w jaki sposób trenować i na co warto zwrócić uwagę?


Szybkie namierzanie przeciwnika to nie łatwa sprawa, dlatego polecam zwiększyć czułość myszki i dostosować pod siebie. Aby potrenować tą umiejętność, potrzeba odpowiednich warunków. Najlepiej wejść na mapę training_aim_csgo2 gdzie samymi pistoletami będziemy strzelać do pojawiających się czerwonych kropek. Wydaje się to proste, jednak tutaj liczy się nie tylko szybkość, ale i celność. Warto nie strzelać jeśli nie ma się pewności, że trafimy cel. Spróbujcie dać sobie 15-20 minut na tej mapie, a następnie wejść na publiczny deathmatch żeby poćwiczyć już na żywych przeciwnikach. Osobiście po takim treningu mój aim bardzo się poprawia, ale to oczywiście kwestia czasu, nie wystarczy jednorazowo wejść i chwilę postrzelać, tutaj liczą się regularne treningi, a wspomniana mapa nadaje się do nich idealnie.

Kolejnym elementem rozgrywki wartym treningu jest tzw “spray” czyli strzelanie full auto długą serią w przeciwnika. Wiele osób ma z tym problem i potrafi celnie trafić tylko 2-3 nabojami, jednak da się to poprawić. Tutaj przychodzi z pomocą mapa Recoil Master - Spray Training. Na mapce mamy ustawiony jeden cel który stoi w miejscu, a naszym zadaniem jest trafienie go jak największą ilością naboi. Co prawda rzadko przyjdzie nam strzelać do nieruchomego celu, ale sami przecież możemy się poruszać. Warto poćwiczyć sprayowanie z każdej pozycji i strony. Jeśli uda ci się trafić co najmniej 15 nabojami lub więcej z jednego magazynku, to już jest nieźle. Po dwóch tygodniach trenowania wasze full auto będzie na wysokim poziomie. W rozgrywce publicznej starajcie się od razu trafiać w głowę, jednak jeśli sprawia wam to trudność, trafcie gdziekolwiek, spowolnicie dzięki temu przeciwnika. Jednak niekoniecznie warto skupiać się na sprayowaniu. Dużo lepiej wyjdziecie na trenowaniu aima i trafianiu w głowę.

Fast Aim / Reflex Training to świetna mapa żeby poćwiczyć swój refleks i obracanie się. Na mapie jesteśmy otoczeni botami które idą w naszym kierunku, skaczą i generalnie symulują jakieś uniki. Idealny trening podzielności uwagi, gdyż musimy ogarniać tak naprawdę wszystkie strony.


Z kolei na serwerach Retake poćwiczymy zajmowanie bomb site’ów. Jeśli już macie za sobą zwykłe treningi strzelania, tutaj możecie je wykorzystać oraz poćwiczyć taktyki na zajmowanie bomb site. Takich serwerów jest całe mnóstwo, na różnych mapach. Bardzo dobrze przygotowują do prawdziwych meczów, bo można poćwiczyć różne taktyki, przez co na meczu rankingowym nie zaskoczy nas już tak wiele sytuacji. Warto również ćwiczyć strzelanie na poszczególnych broniach osobno - DM AWP / DM DEAGLE itp. Istnieje wiele serwerów gdzie gramy np. tylko z AWP lub AK47, przez co nasz skill na danej broni znacznie wzrośnie. Polecam trenować każdym rodzajem broni, gdyż nie wiadomo z czego przyjdzie nam korzystać.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
2

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
3

Rocket League (B2P) Rocket League-niesamowita unikalna gra

Recenzja Vester YT
4

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
5

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
6

Howrse Jak zarobić equus i kupony

Poradnik Dressykamila1
7

World of Tanks T57 Heavy Tank - Opis czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
8

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 3 Rakietowe skoki - Podstawa

Poradnik PowrWolf
9

Goodgame Empire Goodgame Empire - Recenzja

Recenzja adadadadadadadad
10

RETRO: Metal Gear (1987)

Recenzja LiquidSnake
Chat