Jak to działa
5.0 1 1261 0
23.08.2017

Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG]

Jeśli już rozpocząłeś swoją przygodę z PUBG to powinieneś wiedzieć, że w grze występują samochody, które możemy wykorzystać do takich rzeczy jak:
1. Jeśli gramy drużynowo to pamiętaj, że w grze są czteroosobowe samochody.. Co oznacza, że możecie sobie do takiego autka wsiąść i jechać na walkę! Pamiętaj, że wróg może także Ci wejść do auta i bez problemu Cię zlikwidować..

2. Musisz wiedzieć, że Twój pojazd nie jest nieśmiertelny.. Z każdym uderzeniem o jakąś przeszkodę, kamień, stojący samochód, nasze autko się uszkadza przez co może jeździć wolniej.. Jeśli uderzymy z wysoką prędkością w przeszkodę to jest szansa, że my także dostaniemy obrażenia a co najgorsze możemy umrzeć :)

3. Z samochodami w PUBG jest tak samo jak w każdej części z GTA.. O co chodzi? Pojazd posiada też swoje życie i jeśli otrzyma dużo obrażeń to się podpali i wybuchnie!
4. Odwrócił Ci się pojazd a nie masz jak go wrócić na cztery koła? Mówi się trudno, ale pamiętaj, że takie auto możesz wykorzystać na nadchodzącego wroga :)

5. Jeśli jesteś rozpędzony to pamiętaj, żeby nie wyskakiwać z auta podczas jego ruchu.. Możesz się zranić nawet jadąc bardzo powoli.. Jeśli jesteś bardzo rozpędzony, a wyskoczysz to możesz liczyć na śmierć..

6. Widzisz jadącego wroga? Nie wiesz co masz począć? Posiadasz broń i dobrego cela? Strzel przeciwnikowi w opony, wtedy będzie mu ciężko jechać i do tego spowolni jego pojazd, przez co możesz próbować strzelić mu headshota!

7. PUBG jest oparty bardzo o realistykę. Pamiętaj, żeby zatankować auto przed wyruszeniem!

8. Jeśli jesteś w aucie to niekoniecznie musisz siedzieć na jednym siedzeniu.. Używając CTRL oraz cyfr od 1 do 6 możesz zmienić siedzenie :)
9. Auto może zjechać Ci z górki.. Jeśli będziesz zmuszony zaparkować na jakimś wzniesieniu to pamiętaj, żeby postawić auto w poprzek, inaczej auto Ci zjedzie przez co może uderzyć w jakieś drzewo..

10. Jeśli chcesz zwiększyć prędkość w swoim pojeździe to musisz nacisnąć klawisz SHIFT.. Pamiętaj, że przyspieszenie może pożreć więcej paliwa! Jeśli nie mamy go zbyt dużo to używajmy tej opcji tylko w chwilach kryzysowych!

11. Jeśli chcesz się przedostać na drugi koniec mapy to wykorzystaj auto.. Pamiętaj, że samochód bardzo hałasuje! Jadąc pojazdem staraj się nie jeździć po otwartym terenie tylko po jakimś lesie czy coś w tym stylu.

12. Jak jesteś zmuszony przejeżdżać przez most to nie rób tego.. Mosty są bardzo małe, a jeśli wróg będzie na końcu mostu to nie mamy zbytnio szans przeżyć.. Bez problemu może on nam odciąć głowę swoją snajperką czy też M4!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

CSGO (B2P) Wszystko w jednym czyli co wybrać?

Poradnik Versixon
8

Star Wars The Old Republic Czy warto zagrać w SWTOR?

Recenzja DanhonyV09
9

World of Tanks World of Tanks - Samolubna gra..

Recenzja Cesere
10

CSGO (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Discord