Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 733 0
30.04.2022

MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Witaj na mojej zwięzłej recenzji na temat dosyć popularnej gry MovieStarPlanet!


A więc zacznijmy od tego, na czym polega gra.

♥ MovieStarPlanet to gra przeznaczona dla młodzieży funkcjonująca od 2009r. w której celem jest zdobywanie wyższego poziomu, znajomych i wzbogacania się np.: unikatami, starcoinsami i innymi wartościowymi rzeczami w tej grze. Gra nie ma fabuły, lecz ma wiele funkcji które można kreatywnie wykorzystać!


Funkcje w grze.

Funkcji w tej cudownej grze jest niesamowicie dużo. Jedną z moich ulubionych jest funkcja tworzenia filmów oraz tworzenie unikalnej postaci.

♥ W grze znajdziemy też zakładkę ,,gry,, z ciekawymi grami których jest na ten moment 5. Jeszcze parę lat temu mogliśmy zagrać w 6 grę w tej oto zakładce która nazywała się arkadą gier. Niestety funkcja ta została na ten czas wycofana i nie wiemy czy jeszcze powróci.

♥ W MovieStarPlanet funkcjonuje również zakładka ,,Chat,, w której znajduje się na ten moment 7 chatów (z czego zawsze 7 to chat motywowy do którego możemy wejść tylko kiedy posiadamy na sobie rzecz kupioną ze sklepu z danego motywu a 6 chat to chat do którego wejdziemy tylko z wykupionym członkostwem VIP).

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Członkostwo VIP

Na MovieStarPlanet znajdują się 3 rodzaje VIP'ów o róznych cenach. VIP'y dzielą się na 3 kategorie:

- zwykły VIP: jest to VIP który posiada najniższe ceny i nie posiada żadnych bonusów;

- Elite VIP: jest to VIP który jest drugi w kolejce najczęściej kupowanych przez graczy MovieStarPlanet. Posiada on codzienny bonus dodający nam po diamencie i paru starcarcoins do skarbonki

- Star VIP: jeden z najekskluzywniejszych VIP'ów o którym każdy gracz msp marzy/marzył. Również posiada bonus tak jak Elite VIP, lecz dodaje on nam więcej sctarcoins i diamentów.


Jaki VIP najbardziej się opłaca aby go kupić?

♥ Jest różny podział zdań na temat tego który VIP jest najbardziej opłacalny, a więc przedstawię wam moją opinię na ten temat.
Jeżeli jesteś Początkującym graczem MovieStarPlanet, polecam na sam początek kupić Ci zwykłego VIP na tydzień; Dzięki temu zapoznasz się z tą funkcją a w każdej chwili możesz zakupić innego VIP'a!
Jeżeli jesteś graczem który miał już z tą grą trochę do czynienia, powinieneś wiedzieć że nie zawsze gra się codziennie a po czasie gra może się znudzić, dlatego w tym wypadku polecam kupić Ci Elite VIP na 1 miesiąc, lub Star VIP również na 1 miesiąc.
Otóż jeżeli jesteś graczem który nie zamierza opuścić tej gry choćby na jeden dzień, polecam kupić Elite VIP na rok lub Star VIP na rok.


Pro-tip który na pewno przyda Ci się przy kupowaniu VIP! :

Warto wiedzieć o tym, że co rok na MSP (MovieStarPlanet) pojawia się przecena na VIP z róznych okazji. M.in. z okazji Świąt Bożonarodzeniowych, Wielkanocy, z okazji Lata itd.
Oferty te zmniejszają cenę Star VIP na cenę zwykłęgo VIP. Przykładowo: Star VIP na 3 miesiące w cenie zwykłego VIP na 3 miesiące.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Funkcje w grze.

♥ Funkcji w tej cudownej grze jest niesamowicie dużo. Gra posiada zakładkę ,,Miasto Filmów,, w której znajdują się Artbooks, tworzenie filmów, Looks, Design Studio, Zdjęcia, Kluby, Konkursy. Jedną z moich ulubionych jest funkcja tworzenia filmów oraz tworzenie unikalnej postaci.

♥ W grze znajdziemy też zakładkę ,,gry,, z ciekawymi grami których jest na ten moment 5. Jeszcze parę lat temu mogliśmy zagrać w 6 grę w tej oto zakładce która nazywała się arkadą gier. Niestety funkcja ta została na ten czas wycofana i nie wiemy czy jeszcze powróci.

♥ W MovieStarPlanet funkcjonuje również zakładka ,,Chat,, w której znajduje się na ten moment 7 chatów (z czego zawsze 7 to chat motywowy do którego możemy wejść tylko kiedy posiadamy na sobie rzecz kupioną ze sklepu z danego motywu a 6 chat to chat do którego wejdziemy tylko z wykupionym członkostwem VIP).I oto spotykamy się z zakończeniem mojej mini recenzji na temat MSP! (MovieStarPlanet)

-Chcę serdecznie podziękować za przeczytanie i mam nadzieję że zachęciłam was do dalszego grania :).

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Papajka2137

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
2

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
3

Spiracony Gothic ? Piraci z Wysp Południowych. Recenzja Risen 2 Mroczne Wody

Recenzja Tybero
4

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
5

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
6

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
7

League of Legends Ocena bohatera - Seraphine

Recenzja NibyFajna
8

Bohaterowie Overwatch: Burzyciel - Omówienie i Porady

Poradnik XirosFire
9

Jedyny swego rodzaju początek. Recenzja Dragon Age. Początek

Recenzja Tybero
10

Metin2 Metin2 - Gra do 30lvl włącznie.

Poradnik Sferus
Chat