Jak to działa
Przejdź do gry Plemiona
Plemiona
5.0 1 956 0
11.12.2017

Pierwsze dni gry w Plemiona

Witam wszystkich
Na początku chciałbym zaznaczyć, że to mój pierwszy artykuł na temat jakiejkolwiek gry także prosiłbym o wyrozumiałość. Jestem graczem, który posiada dwu letnie doświadczenie w graniu w plemiona na serwerach w których farmienie jest dozwolone bez ograniczeń i właśnie te serwery omówię. Bardzo przydatne jest granie na dwa serwery jednocześnie by na jednym zdobywać bardzo cenne punkty premium, a na drugim grać już całkowicie normalnie korzystając z PP z drugiego serwera.
Na samym początku rozgrywki powinniśmy się skupić na wykonywaniu pierwszych zadań, gdyż w 1 dzień to będzie nasze główne źródło dochodów by rozbudować eko. Nasze eko pod koniec 1 dnia powinno wyglądać mniej więcej na poziomie 9/9/7. Dzięki takiej rozbudowie będziemy mogli szybko zbadać Lekką Konicę, która stanie się genialnym źródłem surków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do farmienia będzie przydatny asystent farmienia. Tam ustawiamy staki po 5 LK i atakujemy wioski barbarzyńskie non stop. Polecam też szybko ulepszyć mur do 20 poziomu. Zapewni to dość skuteczną ochronę i przy okazji pozbędziemy się gliny, która będzie zalegać w naszych magazynach po paru dniach rozgrywki. Najszybszym sposobem na rozwój jest granie pierwszej wioski pod typowego offa, czyli prawie wyłącznie jednostki ofensywne. Dlaczego prawie? Bo zawsze warto trzymać odrobinę żelaznego deffa, którego będzie wymagać plemię do wspierania innych współplemieńców oraz do utrzymania wioski zanim przyjdzie wsparcie. Żelazny deff jest zależy zawsze od tego w jakim stadium jest już serwer, wasze plemię oraz wy sami. Do tego oczywiście spora ilość zwiadu, która będzie wam służyć do prześwietlania innych graczy, ale do obronny przed skanami innych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dlaczego posiadanie tak dużej ilości zwiadu jest tak ważne? Bo jeśli macie przeciwnika na podobnym poziomie punktów i jego zwiad padnie na waszej wiosce to nie odważy się was zaatakować samemu. Po prostu daje to wam przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem, który myśli, że jeśli posiadacie dużo zwiadu to macie również dużą ilość innych jednostek. Wracając do offa najlepiej atakować zmasowaną ilością LK i toporów. Na słabszych wioskach gracze przeważnie nie mają łuczników, ponieważ trzeba ich zbadać, a to dodatkowe koszty na które ciężko sobie pozwolić na samym początku, dlatego często nie warto robić dużych ilości łuczników konnych. Dodając jeszcze parę słów co do rozwoju. Czasem nie warto bardzo rozbudowywać budynki, bo daje nam to dużo punktów, a to powoduje, że będziemy łakomym kąskiem dla jeszcze mocniejszych graczy. Dlatego trzeba myśleć nad racjonalnym wykorzystywaniem surowców i dużej inwestycji w wojsku, a dopiero potem w budynki.
pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pucior

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
2

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
3

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
4

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
5

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
8

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
9

Lego Marvel's Avengers - to samo dobre Lego.

Recenzja Kubsoon243
10

Vikings: War of Clans Gra pod poziom - na bananki.

Poradnik Qilman
Chat