Jak to działa
Przejdź do gry Plemiona
Plemiona
5.0 1 4880 0
11.12.2017

Pierwsze dni gry w Plemiona

Witam wszystkich
Na początku chciałbym zaznaczyć, że to mój pierwszy artykuł na temat jakiejkolwiek gry także prosiłbym o wyrozumiałość. Jestem graczem, który posiada dwu letnie doświadczenie w graniu w plemiona na serwerach w których farmienie jest dozwolone bez ograniczeń i właśnie te serwery omówię. Bardzo przydatne jest granie na dwa serwery jednocześnie by na jednym zdobywać bardzo cenne punkty premium, a na drugim grać już całkowicie normalnie korzystając z PP z drugiego serwera.
Na samym początku rozgrywki powinniśmy się skupić na wykonywaniu pierwszych zadań, gdyż w 1 dzień to będzie nasze główne źródło dochodów by rozbudować eko. Nasze eko pod koniec 1 dnia powinno wyglądać mniej więcej na poziomie 9/9/7. Dzięki takiej rozbudowie będziemy mogli szybko zbadać Lekką Konicę, która stanie się genialnym źródłem surków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do farmienia będzie przydatny asystent farmienia. Tam ustawiamy staki po 5 LK i atakujemy wioski barbarzyńskie non stop. Polecam też szybko ulepszyć mur do 20 poziomu. Zapewni to dość skuteczną ochronę i przy okazji pozbędziemy się gliny, która będzie zalegać w naszych magazynach po paru dniach rozgrywki. Najszybszym sposobem na rozwój jest granie pierwszej wioski pod typowego offa, czyli prawie wyłącznie jednostki ofensywne. Dlaczego prawie? Bo zawsze warto trzymać odrobinę żelaznego deffa, którego będzie wymagać plemię do wspierania innych współplemieńców oraz do utrzymania wioski zanim przyjdzie wsparcie. Żelazny deff jest zależy zawsze od tego w jakim stadium jest już serwer, wasze plemię oraz wy sami. Do tego oczywiście spora ilość zwiadu, która będzie wam służyć do prześwietlania innych graczy, ale do obronny przed skanami innych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dlaczego posiadanie tak dużej ilości zwiadu jest tak ważne? Bo jeśli macie przeciwnika na podobnym poziomie punktów i jego zwiad padnie na waszej wiosce to nie odważy się was zaatakować samemu. Po prostu daje to wam przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem, który myśli, że jeśli posiadacie dużo zwiadu to macie również dużą ilość innych jednostek. Wracając do offa najlepiej atakować zmasowaną ilością LK i toporów. Na słabszych wioskach gracze przeważnie nie mają łuczników, ponieważ trzeba ich zbadać, a to dodatkowe koszty na które ciężko sobie pozwolić na samym początku, dlatego często nie warto robić dużych ilości łuczników konnych. Dodając jeszcze parę słów co do rozwoju. Czasem nie warto bardzo rozbudowywać budynki, bo daje nam to dużo punktów, a to powoduje, że będziemy łakomym kąskiem dla jeszcze mocniejszych graczy. Dlatego trzeba myśleć nad racjonalnym wykorzystywaniem surowców i dużej inwestycji w wojsku, a dopiero potem w budynki.
pozdrawiam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pucior

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat