Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 283 0
15.06.2022

MINECRAFT DUNGEONS - Recenzja i poradnik

Minecraft dungeons to gra przygodowa na platformy takie jak pc, play stadion, nintendo.

Gra sama w sobie jest bardzo fajna a to dla tego, że nigdy się nie nudzi. w grze mamy do kupienia masę DLC, ale najbardziej opłacalny jest pakiet DLC bundle. Jeżeli chodzi o miecze to ja bym preferował bronie szybkie. ( korzystam z "dancers sword" ) . zawsze polecam grać towera jeśli się znudzi. jeżeli chodzi o przejście końcowego bossa - potwora srającego laserami, polecał bym dać pole które blokuje wszelkie strzały obrażenia itp. . Ale no tak ale dlaczego akurat minecraft dungeons? nie wiem zależy jaki kto ma gust. jako zbroję polecam z całego serca zbroję ocelotową.

A i wiecie co ? ja mam wersję minecraft dungeons hero pass. daje mi to ponad 5 dodatkowych petów. a wiecie z którego ja korzystam? Tak, Właśnie tak, z początkowej świnki.

jeśli chodzi o artefakty ja polecam pszczółki, totem leczenie i medalion miłości( takie coś co oswaja wrogów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Szczerzę piszę tutaj, w tym polu tylko po to żeby mieć więcej bananków. Teraz Poruszymy kwestje DLC.

Jeśli komuś zależy na większej ilości misji polecam DLC "nether" dodaje to 6 nowych misji ( +1 sekretna) . To DLC dodaje nowe moby które można spotkać na "ancient hunt" i parę nowych skinów. doje się też także 1 dodatkowego peta i można zdobyć inne artefakty. Na drugim miejscu znajduję sie umnie podwodne DLC. Wybrałem je dlatego że zawiera masę nowych broni, artefaktów i mobów, a co najważniejsze także nowe mechaniki. Kto grał w zwykły Minecraft niech napisze w komentarzu (nie wiem czy coś takiego istnieje XD) . A mianowicie mechanika ta polega na tym że waszę serce jest podzielone na pół. Serce po lewej stronie jest w kolorze standardowym, czerwonym i jest tym samym sercem co na każdej innej mapie. A po prawej stronie znajduje się serce w kolorze niebieskim. zajmuje się ono bąbelkami pod wodą. na mapie występują też bloki magmy. (leczą niebieskie serce), oraz trójzęby.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jeszcze dodam że u mnie na 3 miejscu jest Jungle Awakens DLC. dodaje ono 3 misje w tym 1 sekretną. Jest to DLC dla graczy z odblokowanym poziomem Adventure IV. Na końcu 3 misji ( nie tej sekretnej) znajduje się bardzo trudny boss prawy górny róg na obrazku. bije on całe <3 na jednego hita, ale jest bardzo powolny najlepszy na niego jest power bow. apropõs bossów wymyśliłem bardzo przydatny lifehack. jak macie redstone golema i w niego wejdziecie to nie będzie was bił. Ale czy prawie 100zł za grę o nie za dużo? Niee!!! To Jak najbardziej odpowiednia cena. A jak już macie tą grę i nie stać was na ultimate DLC bundle to róbcie to co ja. Piszcie artykóły wymieniajcie banani na psc i zbierajcie. Polecam Pisać artykuły na 3 strony.


Mój nick w minecraft dugenos ( dodajcie mnie do znaj, chętnie przyjmę :-P) to Gdylfpl. Napiszcie w komentarzu (nie wiem czy coś takiego istnieje serio!) jaka jest wasza ulubiona wersja minecraft i o czym zrobić następny artykół! Plss piszcie kom to mnie wspomaga :-). PAAAAA :-P

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez żałpa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Soraka - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Darksiders, kiedy fabuła to podstawa akcji

Recenzja Boomboxpl
3

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Gra z nie kończącą się zabawą

Recenzja quipop
4

Hero Zero A great hero, not a zero!

Recenzja SuperTasia
5

Metin2 Garść informacji o grze Metin 2

Recenzja Klavres
6

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet-Recenzja

Recenzja Rareska
8

CSGO Prime (B2P) Dlaczego Przeciwna Drużyna Wygrywa Mecz w CS GO

Poradnik WILKMOR
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
Chat