Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 1 77 0
20.03.2023

Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Elvenar to wciągająca, strategiczna przeglądarkowa gra, stworzona przez studio InnoGames, w której gracz rozwija własne miasto fantasy.

W grze dostępne są dwie rasy do wyboru – elfy oraz ludzie. Podjęta decyzja, ma między innymi wpływ na grafikę budynków, którą będziemy podziwiać. Gra oferuje piękne, kolorowe grafiki, które dodają jej uroku i wciągają w fantastyczny świat. Są one bardzo estetyczne i dopracowane, a świat gry wypełniają szczegółowe modele budynków, postaci i roślinności.


Rozgrywka w Elvenar polega na zarządzaniu swoim miastem – rozwijaniu go, planowaniu gdzie umieścić budynki, produkcji surowców, które wykorzystamy do ulepszeń, walce z wrogami oraz handlowaniu z innymi graczami. Z czasem rozwijać będziemy też nowe technologie i bardziej skomplikowane budowle, zbierać nowe surowce, brać udział w fantastycznych eventach oraz walczyć z coraz silniejszymi przeciwnikami. Wymagać będzie to od nas planowania, strategii i odrobinę cierpliwości. Początkowo, gracz otrzymuje tylko kilka budynków i niewielką ilość surowców. Aby rozwinąć swoje miasto, trzeba za wyprodukowane już surowce zakupić nowe budynki. Każdy z nich będzie wymagał zdobycia określonej liczby danego surowca – na przykład złota, kamienia czy drewna, a także czasu potrzebnego aby został on ukończony. W miarę rozwoju naszego miasta czas budowy będzie się wydłużał. Można go jednak skrócić za pomocą diamentów – waluty premium w grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gracze, za pomocą budynków, takich jak kopalnie, tartaki, warsztaty mogą produkować surowce – kamienie, drewno, jedwab, marmur, żelazo. Z budynków mieszkalnych, z biegiem czasu można zbierać monety. Aby produkować więcej surowców, gracze muszą ulepszać swoje budynki oraz badać nowe technologie, nie zapominając o dekoracjach, które wpływają na zadowolenie mieszkańców miasta. Im więcej dekoracji, tym wyższy poziom zadowolenia - tym szybciej rozwija się Twoje miasto i więcej monet trafia do Twojego skarbca.


Handel to kolejny ważny aspekt gry. Gracze mogą handlować z innymi graczami, wymieniając surowce. Ułatwia to zdobywanie potrzebnych surowców do rozbudowy miasta, zwłaszcza jeśli sprzedajemy głównie ten surowiec, do którego produkcji mamy największe predyspozycje. Możemy sprawdzić to w Ratuszu – surowiec, którego będziemy produkować najwięcej jest zaznaczony kolorem żółtym. Warto skupić się na budowie właśnie tych budynków i wymieniać ten surowiec na inne.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Elvenar zachęca także do współpracy z innymi graczami. Możemy dołączyć do gildii, które pozwalają na korzystanie z różnorakich bonusów oraz na współpracę z innymi graczami przy budowie miasta.


Gra oferuje również wiele różnych eventów i wydarzeń, które pozwalają na zdobycie dodatkowych nagród i surowców. W trakcie tych wydarzeń wykonujemy specjalne zadania aby zdobyć punkty i nagrody. Wydarzenia w grze Elvenar pojawiają się regularnie i zachęcają do ciągłego eksplorowania świata gry.


Elvenar jest ciągle rozwijającą się grą. Twórcy regularnie wprowadzają nowe aktualizacje, które dodają nowe elementy do rozgrywki i ulepszają ją, przez co zwiększaja się możliwości rozwoju i zabawy. Jeśli jesteś fanem gier strategicznych lub fantastycznych światów z elfami, to Elvenar jest grą, którą koniecznie musisz wypróbować! Gra zdobyła już setki tysięcy graczy z całego świata. Dołącz do nich!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Amethystcc

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
2

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
3

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
5

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
6

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
7

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
8

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
9

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
10

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
Chat