Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 632 0
20.01.2022

War Thunder- wojenna rewolucja na PC

Mogę się założyć że choć raz ktoś słyszał o tej grze chociażby słowo. A dlaczego? Ponieważ jest to najlepszy symulator o motywie wojennym. Możemy toczyć wojny o podbój terenu za pomocą czołgów, samolotów, śmigłowców oraz okrętów. Warto także z góry zaznaczyć że bitwy jakie stoczymy, są prawdziwymi zdarzeniami sprzed II wojny światowej np. wojna na Pacyfiku, wojna koreańska czy nawet bitwa o Anglię. Dzięki doskonałej teksturze i grafice gry, jesteśmy w stanie poczuć się dokładnie tak, jakbyśmy rzeczywiście prowadzili jedną z maszyn, i uczestniczyli w wojnie! Sama gra tworzona była już od 2009 roku pod nazwą Word of Planes. Jednakże ze względu na obawy przed pomyłką, a konkretniej konkurencyjną produkcją, na właśnie dzisiejszy tytuł War Thunder. A kto zajął się produkcją tej gry? Pełen chwały Gaijin Entertainment który zakończył i wydał swoją ciężką pracę w dniu 20 grudnia 2016 roku. Grę tę możecie znaleźć na serwisie Bananki.pl do której link podam na końcu artykułu. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4, macOS, Linux, Xbox One.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

Dlaczego gracze tak bardzo polubili tę grę? Ponieważ oddaje naprawdę niesamowite wrażenie rzeczywistości i akcentu wojennego. W grze możliwy mamy tryb jednoosobowy, ale także multiplayer, dzięki której nie musimy pogrążać się w rozgrywce sami, bo w końcu co dwie głowy to nie jedna, a razem raźniej. A wy do jakiej kategorii bitew chcecie dołączyć? Bitwa realistyczna, bitwa zręcznościowa, bitwa symulacyjna, a może bitwy użytkownika? Jedyne ograniczenie to wasza wyobraźnia, możecie staczać bitwy i wojny w zakresie lotnictwa, jednostek naziemnych, jednostek morskich oraz śmigłowcowe. Także jak widać, dość skromny wybór, daje nam porządny zastrzyk adrenaliny i rywalizacji za każdym razem gdy wygramy bitwę lub dążymy do jej wygranej. Satysfakcja z każdej wygranej jest nie do opisania, w szczególności gdy gramy zespołowo, wtedy dopiero rozgrywka nabiera żywszych barw i wciąga w jeszcze ciekawszy klimat. Dlatego jeśli chcecie nasycić się prawdziwą walką, jest to gra idealna dla was!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

Skoro gra ta ma tyle zalet, to jakie jeszcze większe zalety otrzymamy? Na pewno gra uczy nas pracy zespołowej, rozwija otwartość na nowe znajomości, które z pewnością czekają po drugiej stronie ekranu. Jeśli kogoś interesuje budowa i działanie poszczególnych części którychkolwiek z maszyn, tutaj zaczerpnie więcej inspiracji! Orientacja w terenie, także przyda się przyszłym geologom, lub na ogólne obeznanie w terenie zawsze się przyda. Może i częściowa wiedza na historię także się przyda? Rozgrywane wojny, ich daty a nawet postacie! Ciekawy sposób na naukę również bez najmniejszego problemu się znajdzie. A co powiedzie o różnorodności językowej? Gra obejmuje język angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, rosyjski, turecki, włoski, tajwański i japoński! Oznacza to że w nauce języków też może pomóc sama gra!

Tak jak mówiłam link do strony podaje tutaj https://www.bananki.pl i jeśli zainspirowaliście się grą, gorąco zachęcam do wypróbowania!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Polecam Counter Strike:Global Offensive

Recenzja Sieruu
2

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
3

League of Legends Caitlyn - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Transformice Transformice, czyli walka o zdobycie sera

Recenzja alexia2224
5

War Thunder War Thunder - Doskonała symulacja wojny

Recenzja szymonxdlol123
6

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik JestemKacper
7

Star Stable Aktualizacja 28.09.2022 | STAR STABLE

Poradnik pytelcnie990
8

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
9

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
10

Dying Light - dorównuje poprzedniej serii Dead Island?

Recenzja Kubsoon243
Chat