Jak to działa
Przejdź do gry ENLISTED
ENLISTED
5.0 1 263 0
04.07.2023

Poradnik do gry Enlisted

Wprowadzenie:
Enlisted to dynamiczna gra akcji, która przenosi graczy na pola bitew II wojny światowej. Celem gry jest zarządzanie oddziałem żołnierzy i współpraca zespołowa w celu osiągnięcia zwycięstwa. W tym poradniku przedstawimy skuteczne strategie i wskazówki, które pomogą ci odnieść sukces w grze Enlisted. Przygotuj się do przewagi na polu bitwy i zdobądź zwycięstwo! Zrozumienie roli i umiejętności żołnierzy:
Enlisted oferuje różnorodne klasy żołnierzy, takie jak strzelec, sanitariusz, inżynier czy czołgista. Zanim rozpoczniesz grę, zrozumienie roli i umiejętności każdej klasy jest kluczowe. Naucz się wykorzystywać unikalne zdolności każdego żołnierza, aby zdobywać przewagę taktyczną na polu bitwy. Komunikacja i współpraca z drużyną:
Enlisted to gra oparta na współpracy zespołowej. Skuteczna komunikacja z drużyną jest niezwykle ważna. Używaj czatu głosowego lub tekstu, aby informować swoich sojuszników o wrogach, taktyce i celach. Planuj ataki i obronę wspólnie z drużyną, aby skoordynować swoje działania i zdobyć przewagę.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj

Wykorzystaj teren i osłony:
Podczas walki na polu bitwy dobrze wykorzystaj teren i osłony. Szukaj naturalnych schronień, jak drzewa, budynki czy kamienie, aby chronić się przed ogniem wroga. Pamiętaj, że odsłonięte pozycje są łatwym celem dla snajperów i wrogich żołnierzy.Koordynacja ataków i obrony:
W Enlisted istnieje wiele różnych trybów gry, w tym atak i obrona punktów strategicznych. Koordynacja ataków i obrony z drużyną jest kluczowa dla sukcesu. Skoncentruj się na celach zespołu i działaj zgodnie z planem. Wykorzystaj sytuacyjną świadomość i informacje z drużyny, aby przewidzieć ruchy przeciwnika i skutecznie zablokować jego ataki.Wymiana jednostek i rozwój: W Enlisted masz możliwość wymiany jednostek w trakcie rozgrywki. Jeśli zginiesz, możesz wybrać inną klasę lub jednostkę, aby dostosować się do zmieniającej się sytuacji na.Wybór odpowiedniej klasy żołnierza:
Enlisted oferuje różnorodne klasy żołnierzy, z których każda ma swoje unikalne umiejętności i rolę na polu bitwy. Przed rozpoczęciem gry, zapoznaj się z charakterystykami poszczególnych klas i wybierz tę, która najlepiej odpowiada twojemu stylowi rozgrywki. Czołgista, strzelec, sanitariusz czy inżynier - dokładnie poznaj umiejętności każdej klasy i wykorzystaj je w celu maksymalizacji swojego wpływu na grę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj

Wykorzystaj pojazdy i uzbrojenie:
Enlisted oferuje szeroki wybór pojazdów i broni. Naucz się obsługiwać różne pojazdy, takie jak czołgi, samoloty czy artyleria, aby wspierać swoją drużynę.Opanowanie skutecznego strzelania:Celność strzałów i umiejętność opanowania recoilu broni są kluczowe dla sukcesu w Enlisted. W trakcie rozgrywki skup się na doskonaleniu swojej celności i opanowaniu różnych rodzajów broni. Pamiętaj, że strzały z większej odległości wymagają większej precyzji, a używanie przyrządów celowniczych może znacznie zwiększyć.Kiedy i gdzie budować punkty umocnienia:
W Enlisted możesz budować punkty umocnienia, takie jak barykady, druty kolczaste, okopy czy stanowiska obronne. Kluczowe jest odpowiednie wykorzystanie tych elementów, aby uzyskać przewagę taktyczną. Staraj się budować punkty umocnienia w strategicznych miejscach, takich jak punkty kontrolne, punkty obserwacyjne czy drogi prowadzące do celu. Pamiętaj, że dobra obrona jest często kluczem do zwycięstwa.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szmigacz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
2

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
3

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
5

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki Flirt - problematyczny system gry.

Recenzja sparklingtao
6

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
7

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
8

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Karty w Clash Royale - Elite Barbarians

Poradnik TheMaślak
Chat