Jak to działa
League of Angels Heaven's Fury
5.0 1 274 0
03.03.2022

Delibracja nad naturą League of Angels Heaven's Furry

Dzisiejszym przedmiotem recenzji będzie gra MMOARPG znana jako League of Angels Heaven's Furry. Gra fabularna została wydana trzeciego września dwa tysiące dwudziestego roku. Oczywiście ta produkcja jest najnowszym dziełem z serii League of Angels. Producentem tej gry jest firma CHENGDU DREAMCALLER TECHNOLOGY CO.,LTD. Przypatrując się uniwersum przedstawionemu można, zauważyć inspiracje z mitologii greckiej przykładowo obecność znanych bogów takich Zeus, Atena oraz obecność istot zwanych aggelos, które według informacji w mitologii greckiej pełniły podobne zadania do aniołów. Historia tej gry rozpoczyna się od przysłowiowego otwarcia puszki Pandory, która była spowodowana przez gniew wywołany przez Zeusa, który był zazdrosny z powodu zbyt szybkiego rozwoju ludzkości. Twórcy poprzez przedstawienie tego mitu w swojej produkcji chcieli wyjaśnić podstawowe zagadnienie, które dotyczyło genezy zła, oraz że wszelakie zło pochodzi od bogów.( To Bogowie ją stworzyli oraz nauczali, oraz dali jej puszkę). Oczywiście podstawowym celem protagonisty jest uratowanie świata.

Należy wspomnieć ,że walka w tej grze jest dynamiczna oraz dobrze zaprogramowane elementy bitwy.

Prawdopodobnie jest to pierwsza gra typu MMOARPG.

Do wyboru są trzy postacie Dragon dysponujący bronią białą , Czarodziej opierający się na magii oraz łucznik, który używa łuku. Zastosowanie takiego zabiegu ma na celu ułatwienie rozgrywki nowym graczom dodatkowo wraz z postępem w grze będą mogli personifikować i edytować buildy postaci. Po wyjaśnieniu podstaw przejdźmy do omówienia plusów i minusów tej produkcji.

cji.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Zaczynając od dobrych stron gra posiada ,w miarę dobrą grafikę, która mimo około dwóch lat po premierze nie kłuje w oczy. Drugim plusem jest inspiracją mitologią grecką, lecz szkoda, że tylko to powierzchowna wszystko, co dowiadujemy się to podstawy, o których wiele osób wie , może gdyby twórcy zawarli w niej więcej informacji o przeszłości , dali więcej głębi różnym bogom to wyglądałoby lepiej.

Przykładowo dodanie elementu „Władczyni zwierząt która była podstawą kreteńskich wierzeń , dodanie nawiązani do mniej znanych postaci jak mnemozyna, kult Zusa-Likajosa a nawet kult Dionizosa/Bachusa który miał wpływ na kreacje kulturową religijną w obszarze Europy. Dodatkowo jest brak odniesień do takich istot jak Konieczność, Los które miały ogromny wpływ na myśl grecką. W grze nie przedstawiono także prawdziwej natury przykładowo według Gilberta Murreya było to tak „ Bogowie większości ludów twierdzą ,że stworzyli świat. Olimpijczycy nie roszczą sobie takich pretensji. Wystarczy, że go podbili … A gdy podbiją wszystkie królestwa, cóż zrobią ? Czy uczestniczą w rządzeniu ? Czy wspierają rolnictwo ? Czy zajmują się handlem lub rzemiosłem ? Ani trochę. Po co mieliby się zajmować jakąkolwiek uczciwą pracą ? Łatwiej im żyć z dochodów i ciskać gromy w ludzi którzy nie płacą. To prowadzący podboje wodzowie, królewscy korsarze . Walczą , ucztują , bawią się i muzykują: Piją na umór i ryczą ze śmiechu z kulawego kowala , który im usługuje. Nie boją się niczego oprócz własnego króla . Nigdy nie kłamią oprócz w miłości i na wojnie.” Według moich subiektywnej opinii dodanie wątku odnośnie tańca menad ukazywałby prawdziwe stan odnośnie świata nieludzkiego-piękna ,wolności wiatru oraz ucieczkę od brzmienia i trosk cywilizacji.” Czyż w tańcach przez całą noc. Będą pląsać białą stopą . W korowodach Bakcha , Odrzuciwszy głowę w tył , powietrze wilgotne od rosy. Jak sarenka igrająca na zielonej pysznej łące, kiedy uda jej się uciec . Przed goniącą ją obławą . Wymknąć z mocnych pętli sieci. Lecz goniący ją myśliwy . Krzykiem sforę psów pogania ; Ona w lęku gna jak burza. Przez nadrzeczną gna równinne. Cieszy się ,że jest daleko. Od siedzib ludzkich, w gęstwinie i cieni lasu.

Zacznijmy wymieniać słabe strony tej gry pierwszym elementem, jest obecność trybu automatycznego, który psuje imersje oraz zabiera graczowi nawet do 100% pracy ,dodatkowo taki tryb jest dekadencją, którą powoduje rozkład , zmarnienie wartości reprezentowanych przez gry typu MMOARPG. Można by jeszcze dodać ,że kreator gry gra na niskich instynktach graczy ze względu na czasami skąpy wygląd kobiet. Kolejnym minusem jest chamskie p2w ze względu czy to na mechanikę, przedmioty ,przepustki bojowe, ulepszenia ect wymagają wydania środków pieniężnych . Twórca źle wykorzystał psychologiczne sztuczki odnośnie „zachęcania” ludzi do transformacji ,gotówki w walutę z gry jakby sam twórca został opanowany przez zło ,a jego umysł uległ zatruciu przez chciwość. Społeczność tej gry jest okropna, w której można wyróżnić dwa główne typy graczy, którzy albo narzekają gdy ktoś ich pobije, albo, że nie mają pieniędzy. System gry wcale nie zachęca do współpracy tylko do eliminacji słabych oraz szkodliwego przeświadczenia, że im więcej wydasz tym, jesteś lepszy.

Rozgrywka jest bardzo prosta szczególnie między serwerami . Twórcy gry nie mają zielonego pojęcia jak zbalansować wartości BR pomiędzy serwerami. Przykładowo jeśli spotkasz kogoś z 500K a ty masz 100 K przegrywasz. Nie ma wystarczająco czasu czy to na zmianę czy zdobywaniu umiejętności przegrana jest wpisana w geny tej gry. Jedynie gdy posiadasz wysoką wartość BR jesteś wyrywem.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując nie polecam tej gry mimo pięknej estetyki cała reszta czyli mechanika ,podejście twórcy , społeczność oraz fakt ,że gra przejdzie się sama zniechęca do jakiekolwiek czynności poznania czy to gry a nawet kompana. Głównym warunkiem dzięki której gra powstała to chęć napełnienie kieszeni twórcy gry. Co najwyżej optymistycznie można powiedzieć gra może być na jedno posiedzenie , dłuższe spędzanie czasu nad tą produkcją jest marnotrawnemu czasu oraz energii którą moglibyśmy wykorzystać do poszukiwań lepszych gier. Przypatrując się tej odsłonie jako osoba która nie grała w całą serie mogę ją postawić w negatywnym świetle.

Według mnie najpoważniejszym błędem było płytkie przedstawienie mitologii oraz wierzeń Starożytnej Grecji twórca gry niedostatecznie z materiałami źródłowymi zabrakło ważnych postaci, kultów czy wydarzeń które mogłyby nadać tej grze mistycyzmu, głębi oraz ukazania otoczenia w grze po otworzeniu Pandory jako porywczego , nieszczęśliwego w wiecznym konflikcie intelektu i namiętności. Pokaźnie ,że lud zamieszkujące krainę w grze był w zanadto przepełniony młodzieńczym wigorem by powszechnie przyjąć wiarę która degraduje ten świat i umieszcza swe życie w transcendencji. Niestety pod tym względem kreatorzy dali klapy choć gdyby udało im się zaimplementować zmiany to świat przedstawiony w ich produkcji byłby o wiele żywszy, dynamiczny oraz pełen żądz. Nie polecam zapoznawać się z tą grą polecam zagłębić się w mitologię grecką , może wtedy ktoś wykorzystując wiedze stworzy lepszą produkcje niż oceniany przeze mnie produkt.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Astaroth8971

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
2

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
3

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
4

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
5

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
6

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
7

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
10

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
Chat