Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 49 0
27.05.2022

Moviestarplanet czy takie fajne?

Moviestarplanet. Z wyglądu fajna i ciekawa gra. Czy tak jest na pewno? Gra opiera się na wbijaniu level, przebieraniu się, i rozmawianiu ze znajomymi. Lecz żeby wbić level i przebierać się, trzeba mieć vipa, żeby mieć vipa trzeba go kupić za pieniądze. Czyli po prostu WYDAWANIE PIENIĘDZY. Oczywiście można grać bez vipa, ale gra bez vipa umożliwia ci robienie tylko 25% rzeczy, bo reszta musić mieć vip. Booster, rzeczy vip, głosowanie w konkursach, specjalne pozdrowienia , wysyłanie autografów co 2 minuty, dzienne diamond, dziennie starcoins, otwieranie skarbonki , diamenty = vip = wydawanie pieniędzy. Czyli po prostu gra polega na wydawaniu pieniędzy :/ W te grę grają też młodsze dzieci, które muszą mieć vipa, więc wchodzą w różne linki i podają jakiś kod. A później mama sie zastanawia gdzie są pieniądze z konta. Msp robi nawet specjalne promocje, żeby gracze kupili vipa. Z jednej strony musza jakoś zarobić, ale żeby tyle rzeczy było vip, i gracze nie mogli mieć więcej opcji?

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oczywiście bez vipa też można grać, lecz jest to bardziej trudne. Gdy nie kupi się vipa, nie ma się bardzo dużo starcoinsów, a robienia looka bez starcoinsów jest niemożliwe, ponieważ rzeczy są za starcoinsy. Wtedy trzeba żebrać o prezent, albo o kupienie listy życzeń, bo my nie mamy z czego. Tak samo jest z wbijaniem levela, nie mamy boostera czyli fame nam się nie podwaja, i idzie to wolniej. Gdy nie mamy vipa mamy mniej znajomych, bo jest limit, a gdy nie ma znajomych jest mniejsza szansa na autografy, bo przecież czasami nam znajomi dają. Gdy nie mamy vipa nie możemy powiększyć naszego zwierzaka, bo potrzebujemy diamenty. Więc wtedy zostaje nam ręczne starzyć naszego zwierzaka co nie jest zazwyczaj łatwe. Ale po co powiększać zwierzaka? Gdy nasz zwierzak będzie w top, bo ma wyższy level, gracze będą go głaskać, a wtedy dostaje się fame, żeby wbić level. Dlatego tak długo nasz level idzie w górę. Gdy nie mamy vipa jesteśmy mniej popularni, bo bądźmy szczerzy, ludzie woleli by mieć vipy w znajomych.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Społeczność msp bardzo dużo kłamie, dlaczego? Bardzo dużo osób żebra o prezenty, a my wtedy mówi że mamy limit, chociaż go nie mamy. Wtedy musisz sam zarobić. Polski serwer jest bardzo aktywny, i należy do najaktywniejszych. Jest mnóstwo osób z 101 level, czyli największym. Lecz czy topka wbiła to uczciwie? Może, a może nie. Ich sposoby to po prostu zwierzaki w top, i sekundówki. Są to sposoby dobre, ale bardzo dużo osób stara się, a osoby które się nie starają są w topce. Osoby w topce czasami używają botów. Ale wróćmy do samej gry, a nie do graczów. Msp ma rzadko aktualizacje, dlatego upada. Mało nowości, tygodnie unikatów to przez to gracze którzy grają od początku odchodzą. Kolekcjonerzy unikatów, też odchodzą, bo co jak ich unikaty niedługo stracą na wartości. Przejdźmy teraz do ostatecznej oceny. Moją oceną jest to 5/10. Mało aktualizacji, nie zbyt miła społeczność, dużo wydawania pieniędzy itd. Moje 5 jest dlatego że można dobrze się bawić, bo jednak można kogoś poznać przez tą grę!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Axichan_YT

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
2

RETRO: Castlevania: Symphony of The Night (1997)

Recenzja LiquidSnake
3

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
4

League of Angels 2 Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Recenzja Osa1020
5

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
6

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
7

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć przyjaciół na MSP?

Poradnik Sylwiszel
8

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
9

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
10

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
Chat