Jak to działa

Transformice

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Transformice

Czas zawalczyć o własny kawałek sera! Wciel się w mysz i zbieraj najsmaczniejsze kąski ulubionego pokarmu. Walutą w grze jest oczywiście przysmak bohatera, który umożliwia dostęp do dodatkowych przedmiotów, edytora map lub ciekawych aktywności jak na przykład założenie mysiego plemienia.

Twoim głównym zadaniem w tej humorystycznej, acz przyjemnej produkcji jest, poza zbieraniem sera, przeniesienie go do mysiej dziury. Brzmi łatwo prawda? Twórcy położyli duży nacisk na "utrudnienie" tej z pozoru prostej misji. Większość map wymaga obecności szamana, który ma do swojej dyspozycji szeroką paletę różnego rodzaju narzędzi. Nierzadko są one niezbędne do pokonywania kolejnych przeszkód.

Transformice budzi spore zainteresowanie pośród graczy, dzięki prostocie rozgrywki oraz ciekawym wyzwaniom. Tytuł ten zgromadził już rzeszę fanów na całym świecie. Dołącz do grona mysich wielbicieli i zawalcz o swój kawałek sera!

pełny opis gry
Screeny
Transformice screenshot1 Transformice screenshot2 Transformice screenshot3 Transformice screenshot4 Transformice screenshot5 Transformice screenshot6 Transformice screenshot7 Transformice screenshot8 Transformice screenshot9 Transformice screenshot10
Video

Transformice wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat