Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 370 0
26.08.2017

M6A2E1 - Kryptonim Katrofel

M6A2E1 to amerykański czołg premium ósmego poziomu. Sklasyfikowany został jako czołg ciężki. Obecnie nie ma możliwości kupna tego pojazdu w sklepie premium, czy za złoto. Stał się pojazdem kolekcjonerskim. Możliwy jest do zakupu na jakieś specjalne okazje jednak tylko za pieniądze. Kiedy zaczynałem przygodę z World of Tanks był dosyć częstym pojazdem. Dziś coraz rzadziej możemy go spotkać w bitwie. Nowsi gracze pytają się posiadaczy tych pojazdów w bitwie co to za pojazd, myślą, że jest to czołg, który będzie dopiero wprowadzony. Prze graczy został żartobliwie nazwany Kartoflem. Wszystko za sprawą dużej i nieproporcjonalnej wieży. Możemy się też spotkać z określeniem, że ma wodogłowie. Osobiście miałem okazję zagrać kilka razy tym pojazdem, niestety nie posiadam go w garażu. Ale mam nadzieję, że to się zmieni.
Grając w tę grę możesz zdobyć 670 Graj
M6A2E1 posiada działo 105 mm Gun T5E1E. Pozwala ono na penetrację na poziomie 198 / 245 / 53 mm i obrażenia o wartości 320 / 320 / 420 punktów uszkodzeń. Działo naprawdę nie jest złe. Jego parametry wystarczają na walkę z ósmy i siódmym poziomem. Gorzej ma się sprawa z poziomem dziewiątym. Potrafi zadać 1 614 punktów obrażeń na minutę. Wyposażony jest w silnik o mocy 960 koni mechanicznych co daje 14,34 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość M6A2E1 to 29km/h. Możemy zaobserwować, że nie jest to pojazd o dużej mobilności. Jest sporych rozmiarów co nie ułatwia gry. Musimy liczyć się z tym, że prędzej czy później będziemy padać celem wrogiej artylerii. Czas przeładowania jednego pocisku wynosi 11,89 sekundy. Możemy go oczywiście skrócić stosując odpowiednie moduły czy też materiały eksploatacyjne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 800 Graj
Do dyspozycji mamy 1500 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba wynosi 191 / 66 / 51 mm, a wieży 229 / 89 / 208 mm. Nie są to najgorsze wartości. Szczególnie jeżeli chodzi o wieżę od frontu. Pozwala to nam na zagranie na wieżę. Jarzmo działa i obłe kształty dodatkowo utrudniają penetrację. Możemy w tym pojeździe zauważyć podobieństwo do kadłuba znajdującego się w czołgu M6 czy T1 Heavy. Nic bardziej mylnego ponieważ M6A2E1 jest wersją rozwojową tychże czołgów. Możemy próbować też swoich sił w side scrap'ie. Jednak gra na wieżę będzie najkorzystniejsza. Warto dodać, że pojazd ten ma preferencyjny matchmaiking. Oznacza to tyle, że nie trafi na pojazdy dziesiątego poziomu tak jak standardowe czołgi tego poziomu. Myślę, że jest to jedne z najciekawszych pojazdów tego typu. Jak wcześniej mówiłem jest obecnie białym krukiem i stanowi pozycję obowiązkową dla kolekcjonerów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

CSGO (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

CSGO (B2P) Jak lepiej strzelać w CS:GO? Czyli mapy do trenowania Twoich umiejętności oraz celności

Poradnik Łupieżca
9

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
10

CSGO (B2P) Epsilon eSports - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
Discord