Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2903 0
26.08.2017

M6A2E1 - Kryptonim Katrofel

M6A2E1 to amerykański czołg premium ósmego poziomu. Sklasyfikowany został jako czołg ciężki. Obecnie nie ma możliwości kupna tego pojazdu w sklepie premium, czy za złoto. Stał się pojazdem kolekcjonerskim. Możliwy jest do zakupu na jakieś specjalne okazje jednak tylko za pieniądze. Kiedy zaczynałem przygodę z World of Tanks był dosyć częstym pojazdem. Dziś coraz rzadziej możemy go spotkać w bitwie. Nowsi gracze pytają się posiadaczy tych pojazdów w bitwie co to za pojazd, myślą, że jest to czołg, który będzie dopiero wprowadzony. Prze graczy został żartobliwie nazwany Kartoflem. Wszystko za sprawą dużej i nieproporcjonalnej wieży. Możemy się też spotkać z określeniem, że ma wodogłowie. Osobiście miałem okazję zagrać kilka razy tym pojazdem, niestety nie posiadam go w garażu. Ale mam nadzieję, że to się zmieni.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
M6A2E1 posiada działo 105 mm Gun T5E1E. Pozwala ono na penetrację na poziomie 198 / 245 / 53 mm i obrażenia o wartości 320 / 320 / 420 punktów uszkodzeń. Działo naprawdę nie jest złe. Jego parametry wystarczają na walkę z ósmy i siódmym poziomem. Gorzej ma się sprawa z poziomem dziewiątym. Potrafi zadać 1 614 punktów obrażeń na minutę. Wyposażony jest w silnik o mocy 960 koni mechanicznych co daje 14,34 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość M6A2E1 to 29km/h. Możemy zaobserwować, że nie jest to pojazd o dużej mobilności. Jest sporych rozmiarów co nie ułatwia gry. Musimy liczyć się z tym, że prędzej czy później będziemy padać celem wrogiej artylerii. Czas przeładowania jednego pocisku wynosi 11,89 sekundy. Możemy go oczywiście skrócić stosując odpowiednie moduły czy też materiały eksploatacyjne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do dyspozycji mamy 1500 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba wynosi 191 / 66 / 51 mm, a wieży 229 / 89 / 208 mm. Nie są to najgorsze wartości. Szczególnie jeżeli chodzi o wieżę od frontu. Pozwala to nam na zagranie na wieżę. Jarzmo działa i obłe kształty dodatkowo utrudniają penetrację. Możemy w tym pojeździe zauważyć podobieństwo do kadłuba znajdującego się w czołgu M6 czy T1 Heavy. Nic bardziej mylnego ponieważ M6A2E1 jest wersją rozwojową tychże czołgów. Możemy próbować też swoich sił w side scrap'ie. Jednak gra na wieżę będzie najkorzystniejsza. Warto dodać, że pojazd ten ma preferencyjny matchmaiking. Oznacza to tyle, że nie trafi na pojazdy dziesiątego poziomu tak jak standardowe czołgi tego poziomu. Myślę, że jest to jedne z najciekawszych pojazdów tego typu. Jak wcześniej mówiłem jest obecnie białym krukiem i stanowi pozycję obowiązkową dla kolekcjonerów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Inwestycje i łatwy zarobek.

Poradnik BananowyCwelek
2

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
3

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
4

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
5

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
6

ARMA III (B2P) ARMA III - Realistyczna symulacja wojskowa

Recenzja Daniel P.
7

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
8

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
9

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
10

Eternal Edge+ Prologue Recenzja Eternal Edge+ Prologue

Recenzja koko796
Chat