Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 687 0
08.02.2022

Czego brakuje mi na MovieStarPlanet?

Hejka! Z tej strony Arines i w tym artykule przedstawię Wam to czego brakuje mi na MovieStarPlanet i co chciałabym, aby twórcy to dodali lub ulepszyli.


1. Brak limitu zakładanych na MovieStar ubrań.

Czy tylko mnie irytuje to, że zakładając jedną rzecz zdejmuje się druga? Często dzieje się tak w przypadku zakładania dodatków na postać, gdzie dodatki mogą w bardzo prosty sposób sprawić, że nasz look, a więc zarazem nasza MovieStar będzie wyglądała wręcz cudownie. Ostatnio ubierając moją MovieStar w sklepie chcąc nałożyć jakąś błyskotkę automatycznie zdjęło mi się inne ubranie co mnie bardzo zirytowało. Wyobraźcie sobie jak piękne looki moglibyśmy stworzyć, gdyby tylko istniała taka opcja.


2. Możliwość odsprzedania swojej rzeczy innej MovieStar

Zapewne każdy gracz MovieStarPlanet ma w swojej szafie mnóstwo, ale to naprawdę mnóstwo ubrań, z których nie korzysta. Ciekawą formą byłoby dodanie sklepy, w którym za określoną cenę StarCoins'ów gracze mogliby sprzedawać i odkupywać garderoby innych użytkowników. Byłaby to też ciekawa forma gromadzenia monet i ogólnie zarabiania na MSP.
W ten sposób administracja gry miałaby też okazję do poruszenia ważnego tematu jakim jest marnotractwo używanych rzeczy czy ubrań. Z racji iż w MovieStarPlanet gra dość dużo młodych osób to już dzieciństwa poniekąd mogliby zaczerpnąć wiedzy na temat ekologii i globalnych problemów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3. Wprowadzenie lepszej jakości męskich ubrań

Nie da się ukryć, że w grę "MovieStarPlanet" gra znacznie więcej dziewczyn niż chłopaków. Już od pewnego czasu grając na męskim koncie zauważyłam, że wprowadzane cotygodniowo ubrania są gorzej wykonane dla płci męskiej. Bardzo ciężko było mi zrobić jakiegokolwiek ładnego look'a dla mężczyzny, gdzie wykonanie tej samej czynności z żeńskiej wersji konta nie sprawia mi najmniejszego problemu. Prze wszystkim chciałabym, aby twórcy zwrócili większą uwagę na włosy, które dodają dla mężczyzn. Moim zdaniem znalezienie kilku par ładnych włosów w męskim sklepie na MSP wręcz graniczy z cudem.


4. Klinika piękna

Bardzo, ale to bardzo chciałabym, aby twórcy oddzielili wybieranie kształtu oczu od brwi. W tym momencie wybierając daną parę oczu w komplecie dostajemy również brwi. Skoro już jesteśmy w temacie kliniki piękna to chętnie zobaczyłabym jakieś nowe kolory skóry. Wiem, że MovieStarPlanet oferuje Nam dość sporą ilość barw skóry, jednak ciągle brakuje mi jakiegoś idealnego odcienia dla moich postaci. Chętnie zobaczyłabym coś na wzór palety z kolorami skóry w The Sims 4. Wiem, że seria The Sims jest bardzo rozbudowana, jednak w obydwu przypadkach tworzymy postać, na którą tylko Nam pozwoli wyobraźnia.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

5. Ulepszenie pokoju

Funkcja "Mój Pokój" nie jest szczególnie często prze mnie używana. Ta opcja jest mi praktycznie niepotrzebna na MovieStarPlanet. Aby jakoś "wskrzesić" korzystanie z własnego pokoju twórcy mogliby stworzyć w nim jakieś zadania, na przykład w ogrodzie moglibyśmy zasadzić kwiaty, który nasza MovieStar musiałaby podlewać albo cokolwiek w tym stylu tak, aby gracze chętniej spędzali czas w pokojach zarówno swoich, jak i innych.


6. Gry na MovieStarPlanet

Na MovieStarPlanet jest obecnie tylko 5 gier. Fajnie, gdyby twórcy postanowili dodać jakieś nowe gry, w które moglibyśmy grać razem z innymi MovieStar. Byłaby to ciekawa opcja do zawarcia nowych znajomości, czy nawet spędzenia czasu. Poza tym twórcy w końcu mogliby naprawić błąd związany z brakiem fame za ukończenie gry. Odkąd tylko gram w MSP zawsze lubiłam grać w minigry, ponieważ właśnie jednym z aspektów było otrzymywanie Fame i StarCoins za wygraną i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to naprawią.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
2

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
3

Stick Fight: The Game - recenzja

Recenzja PanPillager
4

Roblox Roblox - Czy ta gra nie jest niesamowita?

Recenzja Kitsuni
5

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
6

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
9

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat