Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 959 0
19.12.2017

Tutorial dla początkujących

Pierwszą rzeczą jaką bym polecił dla początkujących graczy i nie tylko, w tym poradniku są ustawienia graficzne, czyli nie ustawiamy w opcjach wszystkiego na full lecz na najniższe ustawienia i rozdzielczość która będzie nam odpowiadać podczas gry. Drugą rzeczą jest dobranie odpowiedniego celownika który będzie nam odpowiadać dla początkujących graczy polecił bym celownik statyczny.Jeśli graliście kiedyś w cs 1.6 to możecie zacząć grać mecz, jeśli nie graliście to lepiej zagraj tak zwany samouczek pozwoli to nam lepiej oswoić się z grą.W pierwszej rundzie należy nic nie kupować, jeśli zaczynamy po stronie TT to radził bym pójść cały team na bombsite i podłożyć bombe jak NAJSZYBCIEJ! A jeśli zaczynam po stronie CT polecił pójscie w 2 osoby na jeden bombsite czyli naprzykład bombsie A a druga dwójka na bombsite B. Ostania osoba będzie wyczekiwać osoby pomiędzy bombsitami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Są też inne taktyki, ale tą co opisałem jest najczęstsza jeśli gramy sami na tak zwanym matchmakingu. Jedną z teamowych taktycznych akcji jest pójście cały team na bombsite , oczywiście po stronie CT. W akcjach który zostajemy sami, lepiej zachować spokój i nie robić głupich ruchów które by zdradziły naszą pozycje. Jeśli by zaistniała taka sytuacja że jesteśmy sami i rozbrajamy bombe i mamy również smoka czyli (granat dymny) spróbować rzucić smoke w tym samym momencie co jak będziemy rozbrajać bombe wtedy wyjdzie nam fajny efekt który napewno utrudni to trochę sytuacje rywalom. Dla początkujących gracz polecił bym granie na mapach takich jak de_dust2,de_nuke, de_inferno, de_train, de_mirage ponieważ to są najczęstsze mapy jakie będziemy grać. Nie wszystkie ustawienia są w opcjach czasami żeby coś zmienić w grze będziemy musieli użyć konsole a komendy które nam pozwolą na nasze zmiany znajdziemy w internecie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Raz w tygodniu wypada nam tak zwany drop. Czyli daje nam skin do jakiejś rzeczy.Najlepiej celować w głowę przeciwników wtedy wyjdzie nam tak zwany headshoot co owocuje zabicie wroga przeważnie od razu.Lepiej nie kupować AWP jeśli w team mają tą broń inne osoby ponieważ jest ta broń droga, a trzeba wziąć pod uwagę że nie zawsze możemy wygrać rundę PAMIĘTAJMY o ustawieniach w konsoli czyli komend typu Tickrate, Interp, Rate, LOSS, CHOKE i VAR te komendy mogą dużo decydować o naszej grze. Dla graczy co obcują z cs pierwszy raz polecił bym nauczyć sie grać na deatmatch a potem grać na rankingowych meczach. Lepiej nie używać mikrofonu kiedy w danej sytuacji wymagana jest cisza, proszę też nie zapominać o dawaniu naszej drużynie informacji czyli naprzykład broni na mapie de_dus2 londa(lub długiej) i widzimy dwóch przeciwników lub i słyszymy to trzeba poinformować naszą drużynę.Jakby ktoś chciał pograć w CS Go to podaje mojego steam: xSzakalxpl
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez marcin072

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Poradnik Jak Grać Yone

Poradnik Rogaczovv
2

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
3

War Thunder Czy opłaca się w to grać?

Recenzja CaRtOnIx
4

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
5

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

CSGO Prime (B2P) Jak utrzymać się na swojej randze i piąć się wyżej? (sposoby)

Poradnik ladwan5
7

Wciągająca gra akcji na dużym ekranie czyli recenzja Uncharted Drakes Fortune

Recenzja adrianos253
8

Fortnite Moja opinia o grze zwanej Fortnite

Recenzja Baldi191
9

Pokemon GO! Złap je wszystkie!

Recenzja _SkyLone
10

Roblox Bloxburg - budowanie

Tutorial bananamother
Chat